מכבי נתניה

גירסה מלאה: אולי יש תקווה?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
נסחפת המון.
אף אחד לא סוחט ולא כופה.
הכל עניין של רצון טוב.
(12-May-2015 16:14)Hagiqq כתב: [ -> ]טל...
מחר יבוא רוכש מסעודיה וירצה שנשים יכנסו בשער ניפרד מגברים.
זהו.
תסכים ?

בול אותו דבר!
חחחחח
רואה כאן את התגובות, ווואלה, עדיף כבר להתפרק וזהו...
חשבתי על זה בבוקר. מחר יבוא רוכש מקטאר ויתנה את זה בפרסומות fly emirates .. אז התשובה היא לא. בוא לא נהיה מפגרים ולא ניכנס להשוואות מיותרות. ריאל מדריד שינתה את סמל החולצה כדי לרצות איזה שייח נו אז ? שם המשחק הוא כסף. אתה מעדיף שמכבי נתניה תיפגע אנושות למען עקרון. ואם אחד מילדיך יחזור בתשובה תנדה אותו מביתך ? או שאולי תגיע איתו לפשרה ששניכם תוכלו לחיות איתה ?
היו לי פעם עקרונות,
מכרתי את כולם ..

בכל מקרה כנראה שהויכוח ישאר תיאורטי.

(12-May-2015 16:24)טל.מ כתב: [ -> ]חשבתי על זה בבוקר. מחר יבוא רוכש מקטאר ויתנה את זה בפרסומות fly emirates .. אז התשובה היא לא. בוא לא נהיה מפגרים ולא ניכנס להשוואות מיותרות. ריאל מדריד שינתה את סמל החולצה כדי לרצות איזה שייח נו אז ? שם המשחק הוא כסף. אתה מעדיף שמכבי נתניה תיפגע אנושות למען עקרון. ואם אחד מילדיך יחזור בתשובה תנדה אותו מביתך ? או שאולי תגיע איתו לפשרה ששניכם תוכלו לחיות איתה ?
היו לי פעם עקרונות,
מכרתי את כולם ..

בכל מקרה כנראה שהויכוח ישאר תיאורטי.

חוץ מזה פעם הייתי בקופסא שיחקנו נגד הפועל תל אביב ... ישבו לפני זוג חמוד בני עשרים ומשהו. במחצית האשה התחילה לפזז לעצמה ״זאת עם האדום זונה ... זאת עם האדום זונה ..."
כבר עדיף שיכנסו בשער נפרד, רק מתקלקלות ..Tongue
טל עם עובדות אי אפשר להתווכח!!!!
שעות המשחקים של בית"ר ירושלים :

בעונת 2012 שיחקה 21 משחקים אחרי השעה 20:00 ורק 4 משחקים בשבת
בעונת 2013 שיחקה 27 פעמים אחרי השעה 20:00 ו-6 משחקים בין השעות 19:00-20:00
בעונת 2014 שיחקה 31 פעמים אחרי השעה 19:30 (22 פעמים אחרי השעה 20:00) ורק פעמיים בשבת
בעונה הנוכחית שיחקה ביתר כל העונה עד כה אחרי השעה 19:30 (29 פעמים אחרי השעה 20:00 ו-4 פעמים אחרי השעה 19:30)

סה"כ ב- 4 העונות האחרונות שיחקה ביתר בשבת אולי 8 משחקים מתוך 136 !!

8/136 שזה 5.88% ממשחקיה

(12-May-2015 16:02)טל.מ כתב: [ -> ]קודם כל שהשניים האלה יפגינו רצינות, רצון לקנות וכו. אחכ צריך לבדוק האם באמת ביתר לא משחקת בשבתות ואז להשתמש בזה כתקדים. עד עכשיו לאף אחד מאיתנו אין מושג כמה זה רציני ואם בכלל.

טל תכין את התקדים.. ותודיע למריים שאין בעיה שלא נשחק בשבת זה אפשרי.
ובקשר לרצינות שלהם לקנות הם מראים את זה למי שצריך להראות ולא אלייך או לתקשורת..

גם מכבי ת"א שיחקה בלי שום הסכם רק פעמיים בשבת העונה וזה גם רק במשחקי חוץ..
וב 2 עונות מכבי ת"א שיחקה 5 פעמים בשבת מתוך 69 משחקים.
אורן אני לא יודע לגבי בית״ר. לגבי מכבי ת״א הסיבה נובעת מכך שהם כל הזמן המשחק המרכזי. לגבי הרצינות שלהם -
א - אם הם לא יעדכנו אותי איך אני אעדכן בפורום ?
ב - אם הם לא קיבלו אישור כשרצו את הפועל מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות ?
(12-May-2015 17:09)טל.מ כתב: [ -> ]אורן אני לא יודע לגבי בית״ר. לגבי מכבי ת״א הסיבה נובעת מכך שהם כל הזמן המשחק המרכזי. לגבי הרצינות שלהם -
א - אם הם לא יעדכנו אותי איך אני אעדכן בפורום ?
ב - אם הם לא קיבלו אישור כשרצו את הפועל מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות ?
בהפועל לפי מה שהבנתי הם קיבלו את ההסכמות מהמנהלת בנוגע לשבת. לפחות עפ"י הפרסומים בתקשורת הם ירדו מהעסקה בשל החשיפה.
לא ברור איך אנשים חושבים שהם יכולים לרכוש קבוצת כדורגל ללא חשיפה ואם זו היתה הבעיה מאוד מעניין מה גורם להם לצוץ שוב...
בכל אופן בעירייה שומרים על שקט ואולי זה סימן טוב...
וכן, גם יכול להיות שהכל חרטא...
לכו תדעו אם זה לא נועד כדי ללחוץ על מישהו אחר, אולי סתם להראות שכן איכפת לעיריה...
ימים יגידו...
הכי מלחיץ שאייל שותק Smile
קורא ומבין שמשועממים Smile
(11-May-2015 23:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(11-May-2015 23:43)אופיר34 כתב: [ -> ]לא מכיר דבר כזה שקבוצה קיבלה אישור לא לשחק בשבת. יש פה עניין עסקי נטו של זכויות שידור והרבה כסף. פטור כזה הוא פירצה לעוד בקשות דומות של קבוצות אחרות.

אתה ישן בעמידה.
תבדוק לי בבקשה מתי בפעם האחרונה שיחקה בית"ר ירושלים משחק ביתי בשבת?!

הנה התשובה בשבילך
רק צריך שמישהו יעביר את המידע הזה למריים שלא תוותר

(12-May-2015 16:52)ORENARIEL כתב: [ -> ]טל עם עובדות אי אפשר להתווכח!!!!
שעות המשחקים של בית"ר ירושלים :

בעונת 2012 שיחקה 21 משחקים אחרי השעה 20:00 ורק 4 משחקים בשבת
בעונת 2013 שיחקה 27 פעמים אחרי השעה 20:00 ו-6 משחקים בין השעות 19:00-20:00
בעונת 2014 שיחקה 31 פעמים אחרי השעה 19:30 (22 פעמים אחרי השעה 20:00) ורק פעמיים בשבת
בעונה הנוכחית שיחקה ביתר כל העונה עד כה אחרי השעה 19:30 (29 פעמים אחרי השעה 20:00 ו-4 פעמים אחרי השעה 19:30)

סה"כ ב- 4 העונות האחרונות שיחקה ביתר בשבת אולי 8 משחקים מתוך 136 !!

8/136 שזה 5.88% ממשחקיה

(12-May-2015 16:02)טל.מ כתב: [ -> ]קודם כל שהשניים האלה יפגינו רצינות, רצון לקנות וכו. אחכ צריך לבדוק האם באמת ביתר לא משחקת בשבתות ואז להשתמש בזה כתקדים. עד עכשיו לאף אחד מאיתנו אין מושג כמה זה רציני ואם בכלל.

טל תכין את התקדים.. ותודיע למריים שאין בעיה שלא נשחק בשבת זה אפשרי.
ובקשר לרצינות שלהם לקנות הם מראים את זה למי שצריך להראות ולא אלייך או לתקשורת..

גם מכבי ת"א שיחקה בלי שום הסכם רק פעמיים בשבת העונה וזה גם רק במשחקי חוץ..
וב 2 עונות מכבי ת"א שיחקה 5 פעמים בשבת מתוך 69 משחקים.
הפועל ת"א לא תשחק בשבתות
ראשי המנהלת הסכימו לבקשת רמון. המו"מ עם גלבוט חזר לחיים
האם מנהלת הליגה תקבל בימים הקרובים החלטה תקדימית והיסטורית? ראשי המנהלת הסכימו לבקשת הפועל תל אביב שלא לשחק בשבתות. מלבד ההסכמה של ראשי המנהלת, עולה כי לבקשה יש רוב בדירקטוריון ולכן הבקשה גם צפויה לעבור בקרוב באופן רשמי בישיבת המנהלת.

לאתר ערוץ הספורט גם נודע כי במנהלת יאשרו דבר דומה לכל קבוצה אשר תחפוץ בכך, אך זאת בכפוף להסכמה של מחזיק זכויות השידור. במנהלת מחכים כעת למכתב רשמי של זכיין השידור, ובו הסכמה לכך שכל קבוצה שתבקש לא לשחק בשבת, תקבל אישור מיידי לכך, דבר שימנע חיכוך והתעסקות בנושא על בסיס שבועי.

בישיבת המנהלת שנערכה היום הביעו נציגי הקבוצות הסכמה לבקשתה של הפועל תל אביב, והעידו שהסיבה העיקרית לכך היא שאין להם כוונה לקחת על עצמם את פירוקה של הפועל, שנמצאת במצב כלכלי קשה. רמון היה אמוציונלי מאוד בישיבה ופנה ליתר החברים: "יש לי משקיעים שמתנים את התמיכה בכך שלא נשחק בשבת, ואתם חבל ההצלה שלי. הפועל תל אביב יכולה להתפרק אם לא. תעזרו לי".

במהלך הישיבה סיפר רמון כי כבר בדק מול זכיין השידור, שהבהיר כי בכל הנוגע להפועל תל אביב אין כל בעיה לאשר באופן גורף את קיום משחקיה של הקבוצה בימי חול בלבד. ועם זאת, בדרך לאישור הסופי והרשמי יש עדיין מספר בעיות. האחת, מדובר בהסכמה לשנה וחצי, כיוון שחברת צ'רלטון מחזיקה בזכויות השידור רק עד סיום העונה הבאה. הבעיה השניה היא רצונן של קבוצות נוספות שלא לשחק בשבת - קרית שמונה, בית"ר ירושלים, מכבי נתניה והפועל עכו - להן יש לא מעט אוהדים שומרי מסורת, וגם הן לא פעם ביקשו לא לשחק בשבת
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's