מכבי נתניה

גירסה מלאה: הלוואי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(10-May-2015 20:22)טל.מ כתב: [ -> ]למה פיקטיבי. מדויק לחלוטין. לא מסתתר מאחורי כינויים כמוך משה אליהו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תשים תמונה שנראה את הפרצוף המכוער שלך ונדע מי אתה יא מסכן...
מי שצריך לדעת יודע. הכדור לא השפיע או שלא לקחת ? תעדכן את הסטטוס ותעשה לעצמך לייק

תפסיקו לריב פה כמו שני ילדות קטנות בצ'אט , פה זה הכל וירטואלי מה יש להיעלב או משחקי כבוד ?
אף אחד לא יודע מי אתם או מה אתם , אתם מקללים כמו ערס צעצוע שמקבל בטחון מאחורי המקלדת .
אתם רוצים תהיו גברים תפגשו במציאות ותסגרו את זה כמו שצריך, במציאות אף אחד מכם לא יעז לקלל אחד את השני! עד אז חאלס להגיב פה כמו בגן.
בחיים לא אגיב פה לקללות במקום שכזה , תקללו אותי כמה שאתם רוצים פה לא מזיז לי בכלל , אבל במציאות אני תמיד אגיב !

ולעניין לא שווה להשקיע במאמן זר כל כך הרבה כסף , אם בכלל תהיה קבוצה ואם בכלל ישארו פה שחקנים
(10-May-2015 20:43)טל.מ כתב: [ -> ]מי שצריך לדעת יודע. הכדור לא השפיע או שלא לקחת ? תעדכן את הסטטוס ותעשה לעצמך לייק

תשים תמונה בפרופיל שלך בפייס שנראה אותך ואז אני אוכל לחפש אותך ביציע בשביל לבדוק עד כמה "גבר" אתה יא סמרטוט...
מה יהיה? ירדנו לגמרי מהפסים?
וואי ןואי וואי משה זה ממש איום באלימות ... תגדיל את המינון לא חבל על הג׳וב בעיריה ?

(10-May-2015 20:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(10-May-2015 20:43)טל.מ כתב: [ -> ]מי שצריך לדעת יודע. הכדור לא השפיע או שלא לקחת ? תעדכן את הסטטוס ותעשה לעצמך לייק

תשים תמונה בפרופיל שלך בפייס שנראה אותך ואז אני אוכל לחפש אותך ביציע בשביל לבדוק עד כמה "גבר" אתה יא סמרטוט...

אתה מגזים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(10-May-2015 20:56)טל.מ כתב: [ -> ]וואי ןואי וואי משה זה ממש איום באלימות ... תגדיל את המינון לא חבל על הג׳וב בעיריה ?

שפן, מסתתר מאחורי פרופיל פקטיבי, אני טמבל שאני בכלל מתייחס אלייך יא מסכן.
לך תספק את צרכיי אישתך, במקום לזיין פה את המח לכולם, אתה פה 24/7.
או שאולי אתה אימפוטנט והפורום הוא תחליף לסיפוק צרכייך.
אל תגזים גם אני צריך שעות שינה
צרכיך כותבים ב יוד אחת.

יו מה זאת הרמה הנמוכה הזאת.
טל לא מתאים לך לענות לו
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's