מכבי נתניה

גירסה מלאה: אבו עביד על הכוונת של מכבי ת"א, הפועל וק"ש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
ממה שאני מכיר וזוכר איזיקוביץ לא סופר את אנשי נתניה ממש מזלזל בהם בשבילו הם אויר תמיד הוא רצה כבעלים לדבר רק מול בעלים...כי איתו באמת אפשר לסגור ב-5 דקות והוא לא צריך להתייעץ עם אף אחד...
לכן נכון עושים בהנהלה שלא מגיבים גם כי הוא לא סופר וגם לא נראה שהם היו מעורבים ...
קרי לא נראה שמישהו מהם (בלדב , לב, דניאל) נפגש אי פעם עם איזיקוביץ....
אני די בטוח שדור מלכה לא טוב מלירן שריקי.
אני די בטוח שראול גרשומוב לא טוב מאביב אברהם.
איאד אבו עביד עשה עבודה טובה ויש לו פוטנציאל גדול יותר משל עידו לוי אבל שורה תחתונה- שניהם היו שייכים לאותה הגנה ביזיון כשהם מתחרים ביניהם מי אשם ביותר גולים(לדעתי אבו עביד מנצח).

לצורך העניין, לא היה קורה שום אסון אם את הדקות שקיבל ראול גרשומוב היה מקבל אביב אברהם, לא היה קורה שום אסון אם בנתניה היו רצים על הקו עומר פרץ, ויקי כחלון או עומרי קנדה, ודור מלכה- Who????????
למישהו היה אינטרס להריץ את השחקנים של טוברוק. יוסי מזרחי עשה את זה יותר(כנראה שלא במקרה... הוא החזיק מקנדה וכנראה שמישהו אמר לו להריץ את אבו עביד בכל מחיר), רוני לוי עשה את זה פחות(אפילו אבו עביד איבד את המקום פעם או פעמיים, גרשומוב אפילו לא התלבש אצל רוני לוי).

להגיד שבזכות השחקנים האלה נתניה נשארה בליגה המרחק בין המציאות לבין זה הוא כמו המרחק בין עומר צלישר לצ'אבי הרננדס...
דיא סבע הביא ערך מוסף אבל הוא כלל לא חלק מהמריבה. הוא הושאל עם אופציה וכמו שאמרתי, אני כלל לא מבין איך הוא נמכר למכבי ת"א לפני מספר שנים(שמעתי את איזיקוביץ' אפילו נוקב בסכום של 200 אלף דולר) ועדיין שייך לטוברוק...
עידן444,
המאבק הוא על המזומנים ממכירת איאד אבו עביד שהוא "מניה בעליה" וכבר כרגע שווה הרבה כסף, שני האחרים לא נספרים בכלל.
מה לעשות שמהבלופים המקומיים לא ניתן להרוויח כסף, אז צריך להילחם על התשורות ממכירת אבו עביד.
ותעשה לי טובה, אל תגיד את עידו לוי ואיאד באותה נשימה, אתה עושה עוול לאיאד.
לי נראה מוזר שנתניה קיבלה משהו בחינם. ברור לי שתתנפלו עלי עכשיו. אולי חוקית לגבי ההפקדה בבקרה נתניה צודקת , אבל מי מחלק שחקנים בחינם .. ?
אני לא משוכנע שנצא עם משהו בבוררות. בסופו של יום יצאנו פראיירים ( כמצופה..) כשהבעלים שלנו מעדיף את טובת החבר שלו על פנינו. כנראה שאריק משלם לו ארוחות צהריים בלונדון ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
(05-Jun-2015 16:31)טל.מ כתב: [ -> ]לי נראה מוזר שנתניה קיבלה משהו בחינם. ברור לי שתתנפלו עלי עכשיו. אולי חוקית לגבי ההפקדה בבקרה נתניה צודקת , אבל מי מחלק שחקנים בחינם .. ?
אני לא משוכנע שנצא עם משהו בבוררות. בסופו של יום יצאנו פראיירים ( כמצופה..) כשהבעלים שלנו מעדיף את טובת החבר שלו על פנינו. כנראה שאריק משלם לו ארוחות צהריים בלונדון ..

בחינם בטוח לא. כבר הזכירו כאן שכל ילדי טוברוק קיבלו מנוי, וקיבלו ציוד במאות אלפי שקלים.
לגבי השחקנים של טוברוק אפשר בקלות לראות לאורך כל העונה שאני ועוד רבים כאן שאלנו לא פעם מה ההסכם והיה ברור לכולם שברגע שמישהו מהשחקנים האלה יהיה שווה משהו יצוצו השאלות.
ברור שלטוברוק מגיע. השאלה כמה, ומה נסגר. פשוט סגרו את זה בדרך לא דרך.
עובדתית לאיאד יש חוזה בנתניה לעוד 2 עונות. ואם נתניה רוצה להשאירו אצלה עפ"י החוזה? מי מחליט אם ימכר? מי מחליט לאן? מי קובע את המחיר? שאלות שהעלנו כאן פעם אחר פעם.
מצחיק ששגב מתנער מכל מה שקורה במכבי נתניה. מתנהג כאילו זה בכלל לא קשור אליו, ופתאום הוא הבעלים, והוא סיכום והוא קובע...
הגיוני? ברור שלא! שב בפינה שלך על עץ קוקוס בג'ונגל באפריקה ואחרי מה שעוללת כאן המינימום שאתה יכול זה לסתום את הפה יחתיכת אפס מאופס!
במקסימום אתה יכול לדבר עם החבר הטוב שלך ולהסביר לו שלמכבי נתניה חשוב כרגע כל שקל ושאם היא תגיע לפירוק כולם יפגעו כולל אתה, ופשוט תחכה בתור כמו כולם... ובטח לא זה שעושה מה שלא עושה אף אחד מהנושים שלך- חותר להביא את מכבי נתניה לפירוק.

(05-Jun-2015 14:48)פיליפצוק כתב: [ -> ]עידן444,
המאבק הוא על המזומנים ממכירת איאד אבו עביד שהוא "מניה בעליה" וכבר כרגע שווה הרבה כסף, שני האחרים לא נספרים בכלל.
מה לעשות שמהבלופים המקומיים לא ניתן להרוויח כסף, אז צריך להילחם על התשורות ממכירת אבו עביד.
ותעשה לי טובה, אל תגיד את עידו לוי ואיאד באותה נשימה, אתה עושה עוול לאיאד.
בסוף העונה היו כמה משחקים שהם היו צמד הבלמים שלנו. להגיד לך שאבו עביד הרשים אותי יותר וגרם לי להיות רגוע ביציע? ממש לא...
אולי כשהוא יהיה בגיל של עידו לוי אפשר יהיה לדבר על רמה אחרת לגמרי. נכון לכרגע לא רואה הבדל היסטרי...
עידו לוי וירין חסן, שניהם 4-5 שנים כבר בבוגרים ואני לא רואה אף קבוצה משתינה לכיוונם.
איאד שנה אחת בבוגרים וכבר נאבקות עליו מכבי חיפה והפועל ת"א, תוך שנה-שנתיים הוא נמכר לאירופה בעיסקה גדולה.
כבר היום איאד שווה 40%- 50% יותר משני הליצנים הנ"ל, זה ההבדל בין איכות לבלוף.
לגבי תוצאות הבוררות, אם זה ייגמר ב- 50- 50 מכספי המכירה העתידית לבוא, אפשר לדעתי להיות מרוצים.
ברור לי שאיזיקוביץ נלחם בכל הכיוונים ומציע את סבע לכל קבוצה . מכיון שהוא מושאל ונתניה ממשה את האופציה, מעניין לדעת אם יש סעיף בחוזה שאומר מה עושים במידה וקבוצה רוצה לרכוש אותו מטוברוק. אכשהו בכל הסכם ששגב חתם עם איזיקוביץ עשוי להתגלות נספח שידוע רק לשניהם..

עד שהוא לא בא לארץ להתמודד מקרוב עם מה שעולל ולהסתכל לאנשים שהוא חתם איתם חוזה ולא קיבלו משכורת אחת בזמן בעיניים- שיסתום את הפה שלו! אשפה של בן אדם!
בסוף נשוא הפוסט נשאר בנתניה.

אני לא יודע מה זה אומר לגבי התביעה של איזיקוביץ, בכל מקרה החלטה נכונה, הוא יהיה שווה הרבה יותר בקיץ הבא.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Reference URL's