מכבי נתניה

גירסה מלאה: מפגן תמיכה!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני מעלה כאן פוסט שנכתב ע"י החבר לפורום "ניסים ימין" שהעלה אותו לרשת הפייסבוק. פוסט ונכון ואמיתי ואני מקווה שכמה שיותר אנשים יקראו ויישמו. אני בכל מקרה אביא לפחות עוד בן אדם אחד ואני מקווה שכל אחד מכם יוכל גם הוא להצטרף למפגן התמיכה בשחקני הקבוצה.
"חברים,
הרבה זמן לא העליתי פוסט בקבוצה הזאת, אבל לאור הנסיבות, צריך לשים את המחלוקות בצד ולהתאגד. אני לא מדבר על הפגנות, אני לא מדבר על צעדות, אני לא מדבר על שיירות חנופה ליצחק תשובה.
אני מדבר על המשחק בשבת.

נכון שהתוצאה לא מעניינת אותנו ולא חשובה לאף אחד מאיתנו, אבל ביום שבת יעלו 11 שחקנים בצהוב, ולא משנה אם קוראים להם לארי קאיודה וערן לוי או אביב אברהם ואילון ירושלמי. יהיו יהלומים על כר הדשא. אלה יכולות להיות השעתיים הכי גדולות שלנו מאז גמר הגביע.
רוצים לעזור למועדון? תביאו חברים. תצבעו את האיצטדיון. אולי במצב הזה, כשאנחנו בשבר הכי גדול שלנו ב-20 השנים האחרונות, נתן להם סופסוף סיבה לפתוח לנו את גם את היציע המזרחי.

מפגני תמיכה זה אחלה, לא בזמן שיש קבוצה עם הסמל של מכבי נתניה על כר הדשא. זה הזמן שלנו להיות ביציע ולעודד אותם ולהראות לכולם שאת השם של מכבי נתניה - אף אחד לא יצליח למחות. שגם כשאנחנו בסכנה קיומית, אנחנו יותר חזקים מהכל.
אחרי אירועי נצרת בעונה שעברה, כתבתי שכשדוחסים פחם מספיק - יוצא יהלום. אנחנו בעת משבר, אנחנו במצוקה קשה. אנחנו יכולים לכתוב מיליון פוסטים ולתת מיליון הצעות, אבל אתם שוכחים שמפגן הכי יפה, הכי חזק, הכי משמעותי, הכי מרגש זה שיצטלם הכי טוב בטלוויזיה וזה שיקבל הכי הרבה חשיפה, הוא זה שיכול להיות ביציע בשבת - אם אנחנו נהיה שם.

אם היציעים יהיו ריקים, יגידו כולם "נו, מילא. אפילו לקהל שלהם לא אכפת". אבל אם נהיה שם בנוכחות מלאה, אם נפגין את העוצמה שידענו להפגין בעבר, אולי אנשים יבינו שאי אפשר לוותר עלינו.
אי אפשר יהיה לשקול להוריד אותנו ליגה, כמו שלא שקלו להוריד את בית"ר ליגה כשעברה על התקנון.
אי אפשר יהיה לשקול לתת לקבוצה להתפרק כמו שקרה למועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי כמו יפו, שמשון ויהוד, כי יש פה הרבה יותר מדי אנשים שאכפת להם.
אי אפשר יהיה לעמוד מהצד ולתת לספינה הזאת לשקוע, כי הספינה הזאת היא מהצבעוניות, היפות, החשובות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי.

בואו נראה לג'קי הבכיין, לכץ החרטטן ולעינב הבכיין שאנחנו לא רואים אותם ממטר. הדיבורים שלהם על חוסר הספורטיביות שווים לתחת כשהקבוצות שלהם מביאות 2000 איש למאבקי תחתית (במקרה הטוב, של הפועל פ"ת).
הם מאשימים אותנו באי ספורטיביות.
בואו נגיד להם שאם אשדוד תרד ליגה - זה בגלל שהיא לא ניצחה 13 משחקים ברצף.
אם חיפה תרד ליגה - זה בגלל 23 שערי זכות מפתיחת העונה.
אם פ"ת תרד ליגה - זה בגלל שהם במינוס 6, שני מחזורים לסיום העונה.
זה לא בגלל מכבי נתניה.

נפלנו בידיו של נוכל, ועכשיו לכולם מאוד קל ליפול על המועדון היקר הזה. בואו נראה להם שהוא יקר לנו יותר משהם אי פעם יצליחו להבין.

אז בואו נפרוק, נוציא, נתעצבן ונתבכיין פה עד שתצא לכולנו הנשמה ועד שייגמרו לכולנו כל המילים, אבל בשבת - אל תשאירו את היציעים ריקים.
זה יהיה הנצחון של כל מי שאומר היום שמכבי נתניה היא קבוצה לא ספורטיבית וצריך להוריד אותה ליגה.
זה יהיה הניצחון של שגב.

זה יהיה ההפסד שלנו.

מכבי נתניה - הפועל עכו.
אני לא צריך יותר מארבעת המילים האלה כדי להיות באיצטדיון, כי רגעים קשים זה לא פיגור בדקה ה-80. זה כשחרב הקיום מאיימת עלינו."
צודק בכ מילה!
רק חבל שהמשחק יהיה בשעה 15:45 בעוד שרעננה תשחק ב"מגרשה הביתי" בשעה 19:45
שרעננה תשחק בשעה 4 ולא אנחנו או שיארחו ביום אחר, כי מה זה משנה גם ככה משחקי התחתית לא משוחקים באותה השעה
לצערי גם אם תהיה כניסה חינם למשחק המגרש לא יהיה מלא
לזה בדיוק התכוונתי בפוסט שהעליתי לפני יומיים- אבל זה לא מספיק פוסט שלי כאן שזכה לשני לייקים וארבעה וחצי תגובות ולא לפוסט בפייסבוק.
צריך גם את זה אבל צריך שאנשים עם קשרים בתקשורת ירימו את הכפפה ויציפו את זה בתקשורת אחרת זה לא יעבור...
ולא... לא רוצה כניסה חופשית כמו שהזכירו כאן, ולא כרטיס ב 10 או 20 ש"ח- תבואו, תשלמו 50 ש"ח, ותנו תמיכה למועדון הזה בשעות הכי קשות שלו!
הלואי והמסר יחלחל...
בלי תקשורת שתשטוף את המוח זה לא ילך לצערי...

(06-May-2015 16:13)ORENARIEL כתב: [ -> ]צודק בכ מילה!
שרעננה תשחק בשעה 4 ולא אנחנו או שיארחו ביום אחר, כי מה זה משנה גם ככה משחקי התחתית לא משוחקים באותה השעה

עזוב את השעה... זו שעה טובה... גם ילדים ומשפחות שלמות יכולים לבוא בלי בעיה.
לא פעם אנשים כאן התלוננו שב 20:00 בערב הם לא מביאים את הילדים...
שבת ב 16:00 שעה בסדר גמור. כמו פעם בשמש בקופסא! אין תירוצים!

לא צריך לחפש סיבות למה לא! פשוט צריך להגיע וכמה שיותר! בואו נראה לכולם שמכבי נתניה זה לא עוד מועדון. להגיע ולתמוך, זה הכל!

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
איך צודק בכל מילה??? מישהו מסגל לקרוא כל כך הרבה מילים?!
(06-May-2015 16:32)אלון כתב: [ -> ]

לא צריך לחפש סיבות למה לא! פשוט צריך להגיע וכמה שיותר! בואו נראה לכולם שמכבי נתניה זה לא עוד מועדון. להגיע ולתמוך, זה הכל!

המשחק נדחה ליום שני... עכשיו באמת אין סיבות
מי אמר שהשחקנים יגיעו ביום שני ?
אין ספק שהשחקנים יגיעו בסופו של דבר הם לא רוצים שהמועדון ירד ליגה.. זה רק איומים כי זה מה שנשאר להם לעשות.
אבל כמו שאמרת עונה הבאה נרד אז זה לא כל כך משנה
(06-May-2015 19:54)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(06-May-2015 16:32)אלון כתב: [ -> ]

המשחק נדחה ליום שני... עכשיו באמת אין סיבות

דווקא יש הרבה סיבות...

שני הילדים שלי בוודאות לא יבואו וגם אני בספק אם אחרי יום עבודה אני אבוא לנתניה בדרך למודיעין.
Reference URL's