מכבי נתניה

גירסה מלאה: מרטין לותר קינג: "רק כאשר חשוך מספיק, יכול אדם לראות את הכוכבים."
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
"רק כאשר חשוך מספיק, יכול אדם לראות את הכוכבים."
אני צופה בהפגנת האתיופים שהחלה כסופר מוצדקת והתדרדרה לאלימות מיותרת למרות שרק ככה הם ישיגו משהו אולי אם היתה לנו האנרגיה שלהם גם היינו מגיעים לאנשהו .
מתי יהיה חשוך מספיק שנראה את האור ?
למה אין אתיופים אוהדי נתניה ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
(04-May-2015 0:02)טל.מ כתב: [ -> ]למה אין אתיופים אוהדי נתניה ...

לאבול לא אתיופי?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אבל האתיופים האלה משהו מיוחד...
לא אמרו להם שמפגינים חודש לפני הבחירות ולא חודש אחרי??
כדאי מאוד שמשטרת ישראל - ומפקד מרחב הירקון חסר הבינה - תרגיע את עצמה ולא תגרום לכך שתל אביב תהיה בלטימור, וזה ככה קרוב. תנו להפגנה לעצור את התנועה, זה בסדר. זה עדיף מזה שאיזה שוטר יס"מ דפ"ר יפעיל כוח ויהרוג איזה מפגין בכוח מופרז.
כשזורקים אבנים על שוטרים ויש כבר 23 פצועים מתוכם, אתה מצפה שהם לא יגיבו ?

גם אני הייתי בדעה שהמשטרה צריכה להבליג על הכל, אבל אם לא היו עוצרים אותם הם היו נכנסים למבנה עיריית תא ומשמידים אותו
כל הכבוד לעדה, רק ככה משיגים כאן דברים במדינה המחורבנת הזו.
אם המחאה החברתית דאז היתה נראית ככה במקום הופעות של כל מיני זמרים וטרמפיסטים בכיכר, אולי היינו במקום אחר.
עשו את אותם טעויות שעשו לעדות המזרח והחלק העצוב שעכשיו בני עדות המזרח הם המפלים.
שמו אותם בגיטאות .מציע לעשות סיור בקריית נורדאו רחוב זלמן שניאור .להיכנס בלילה לאחד מבנייני הרכבות .לראות שאין אורות בחדרי המדרגות. מעקות חלודים ושבורים. לפעמים אין מעקה. סכנת נפשות. ההזנחה פושעת. ואחכ מצפים שכסף עירוני יכנס לקבוצה מקצוענית… קצת פרופורציה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(04-May-2015 9:29)חזום חזום כתב: [ -> ]עשו את אותם טעויות שעשו לעדות המזרח והחלק העצוב שעכשיו בני עדות המזרח הם המפלים.
שמו אותם בגיטאות .מציע לעשות סיור בקריית נורדאו רחוב זלמן שניאור .להיכנס בלילה לאחד מבנייני הרכבות .לראות שאין אורות בחדרי המדרגות. מעקות חלודים ושבורים. לפעמים אין מעקה. סכנת נפשות. ההזנחה פושעת. ואחכ מצפים שכסף עירוני יכנס לקבוצה מקצוענית… קצת פרופורציה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

אני שכרתי דירה בחדרה במשך שנתיים, בבניין ישן במרכז העיר, לא היה אפילו אתיופי אחד בבנין ואולי גם לא ברחוב וזה היה בדיוק כפי שאתה מתאר... ויודע למה? כי לאף אחד מהדיירים לא היה איכפת ואפילו ועד בית לא היינו משלמים שם...
יש עדות שלקחו את עצמם לידיים והתפתחו ויש כאלה שמעדיפים לבכות. אפילו בתוך אותה עדה יש כאלה ויש כאלה.

העדה האתיופית מופלית, אין על כך ויכוח. אבל תפסיקו עם ההגזמות ועם דברים לא קשורים... מה הרשות המקומית קשורה לזה שבניין לא משלם חשמל או שאף אחד לא מחליף מנורה שנשרפת ולכן אין לו אור? אם אין תאורה ברחוב תבוא בטענות לרשויות. לא בתוך הבניין... לא יודע איפה אתה גר, אבל נראה לך שאם ישבר מעקה בחדר המדרגות שלך העיריה תבוא לסדר לך? תמשיך לחכות...

אגב, האפליה הקשה כלל לא קשורה בכסף! בקרית נורדאו לא חיים רק אתיופים ואם יש בעיה של הזנחה הרבה סובלים ממנה. גם רוסים וגם קווקזים וכל מי שגר שם... האפליה הקשה נגד האתיופים היא בהעדפה של "לבנים" על פניהם בקבלה לעבודה, וחמור מכך, בקבלה לביה"ס.
עמודים: 1 2
Reference URL's