מכבי נתניה

גירסה מלאה: איזיקוביץ' קח את אבו עביד וסבע וטוס לנו מהעיניים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יש בן אדם בחיים שהוא נחש , כזה ערמומי , אחד שאתה לא יודע האם הוא איתך או נגדך , כל מהלך שלו יכול להפתיע כי הוא נחש .
אבל יש משל יפה על עקרב שביקש מצפרדע להרכיב אותו על הגב שלה על מנת לחצות את הנחל ...ענתה הצפרדע אבל אתה תקיש אותי ....ענה העקרב איך אקיש אותך אם אקיש את תמותי ואני אטבע ...הרכיבה הצפרדע את העקרב ובאמצע המעבר העקרב עוקץ את הצפרדע והיא צורחת מה עשית גם אתה תמות ...והוא עונה לה ..מה לעשות אני עקרב !!!

איזיקוביץ' הוא עקרב , משמע אין מה להתקרב אליו לעולם ואין לקרב אותו למכבי נתניה , גם אני בזמנו תמכתי בשיתוף פעולה עם איזיקוביץ' אבל הנה שוב הוא מוכיח שהוא עקרב .

זהו צריכים לשים לזה סוף ועכשיו !!! לא משנה מי יגיע למכבי נתניה כבעלים , צריך לקחת את איזיקוביץ' ולתת לחוצפן בעיטה בתחת , אם השאלת בחינם את דיע סבע התשובה היא כי לא היתה לו קבוצה ...במכבי נתניה הוא השתקם . אבו עביד ? מי שמע עליו לפני מכבי נתניה ? אז בבקשה ממך טוס לנו מהעיניים קח את השחקנים שלך שקיבלו בית חם ותן גז .

ולראש העיר שלנו תודה רבה שרצית את טובת מכבי נתניה אבל את בעצמך רואה ושומעת שהבן אדם הזה עקרב , אז בבקשה ממך הוציאי ממנו כבר את כל ההשקעות שנתת לו מכספי ציבור כי כל העסקונה שלו היא כסף ולא רווחת העיר נתניה , שינדוד עם המחלקה שלו לעיר אחרת .
אבל נחתם הסכם כלשהו, לא? אין לנתניה זכות ראשונים על השחקנים?
אם לא אז לא היה שום הסכם וזו השאלה לכל דבר
יכולנו להשאיל שחקנים אחרים שלא יתגלחו על הזקן שלנו
עזוב הסכם הבן אדם עקרב אחרי שהוא התגלח על הפנים שלנו הוא מדבר על השאלה בסכומים , בוא ואסביר לך למה זה לעולם לא יהיה שווה העסק איתו , כל השאלה של שחקן בלי לקנות אותו זה הפסד ישיר שלנו , ואז יש בעיה כי לקנות שחקן צעיר שלך תדע אם יצליח להשתלב ....
ועוד משהו זכות ראשונים זה בולשיט , הוא יאמר לך יש לי הצעה מהפועל ג'לג'וליה יותר גבוהה אז מה אנחנו צריכים להשוות ולמה להשאלה ? זה לא דרך ולא שיטה , רוצה להשאיל צריך אופציית קנייה . בלי בעלים לא רואה מי יילך לקנות שחקנים .
עיאד מחזיק בחוזה בנתניה וכרטיסו שייך למכבי נתניה
סבע מחזיק בחוזה בנתניה ומושאל מטוברוק.
.אין לי מושג מה ההסכם שכניראה נכתב על מפית שנזרקה לפח,אך כרגע השחקנים במכבי נתניה ולאיזיקוביץ יש בעיה קשה מאוד לגבי זכויותיו על עיאד וזכויות על סבע שהוועדה למעמד השחקן תקבע את המשמעות הכספית שלא אמורה להיות גבוה כי סבע מכולם לא שיחק בבוגרים של טוברוק.

כל מה שכתבתי נכון במידה ובנתניה יהיו כאלו שיעמדו על זכויותיהם.
(30-Apr-2015 7:28)אייל ס כתב: [ -> ]עיאד מחזיק בחוזה בנתניה וכרטיסו שייך למכבי נתניה
.אין לי מושג מה ההסכם שכניראה נכתב על מפית שנזרקה לפח,אך כרגע השחקנים במכבי נתניה ולאיזיקוביץ יש בעיה קשה מאוד לגבי זכויותיו על עיאד וזכויות על סבע שהוועדה למעמד השחקן תקבע את המשמעות הכספית שלא אמורה להיות גבוה כי סבע מכולם לא שיחק בבוגרים של טוברוק.

לפי ההיסטריה של סוחר הסוסים נראה שסוף הרומן בין נתניה לטוברוק סוף סוף
אם כול הכבוד ויש כבוד לשני השחקנים אין צורך להשתולל במחיר איתם
(30-Apr-2015 9:59)mordii2 כתב: [ -> ]
(30-Apr-2015 7:28)אייל ס כתב: [ -> ]עיאד מחזיק בחוזה בנתניה וכרטיסו שייך למכבי נתניה

לפי ההיסטריה של סוחר הסוסים נראה שסוף הרומן בין נתניה לטוברוק סוף סוף
אם כול הכבוד ויש כבוד לשני השחקנים אין צורך להשתולל במחיר איתם
מורדי לא צריך להשתולל,תקנון ההתאחדות מאפשר לזכות בשרותיהם ב"נזיד עדשים",עד היום איזיקוביץ ניצל פראיירים מצד אחד(שחר ושירצקי בעיקר..ולא רק) והסכם הזוי עם מכבי נתניה אחרי עידן יאמר.
אחת הפעולות הראשונות שניסיתי לעשות לפני עידן שגב,היה ל"פוצץ" את ההסכם טרם זמנו(ההסכם מאחורינו),לצערי שגב שהסכים איתי בשלב הראשון,נשבע בקסמי "שליימה" ואריק ובחר לתת להם לנהל את מכבי נתניה.
.נכון להיום איזיקוביץ זכאי לפיצוי נמוך מאוד על כל שחקן נוער שמסיים את שרותיו(בתנאי שהשחקן לא חתוםצבמועדון).
איעד כבר לא חתום בטוברוק והוא לא אמור להנות מפרות עתידיים(כניראה שאין הסכם בין נתניה לטוברוק).
וסבע חתום בטוברוק,אך פניה לוועדה למעמד השחקן תפסוק לו סכום זעום(הקריטריונים מורכבים בעיקר משחקן נבחרת/שנים ששיחק בבוגרים ורק בסוף שנים ששיחק בנוער).
בעיקר שסיפור סבע הוא עוד יותר מורכב כי נעשה לגביו בעבר טרייד אין עם מכבי תל אביב.
נראה לי שאם לאיזיקוביץ' לא היה ממה לחשוש, הוא לא היה עושה את הראיון הזה ואומר את מה שאמר.
(30-Apr-2015 12:01)פיליפצוק כתב: [ -> ]נראה לי שאם לאיזיקוביץ' לא היה ממה לחשוש, הוא לא היה עושה את הראיון הזה ואומר את מה שאמר.

או שדווקא בגלל שהוא חושש הוא עושה זאת כדי לנצל את הכאוס במכבי נתניה ואת העובדה שאף אחד שם לא באמת יודע מה באמת קורה בינו ובין אלי שגב...
(30-Apr-2015 12:01)פיליפצוק כתב: [ -> ]נראה לי שאם לאיזיקוביץ' לא היה ממה לחשוש, הוא לא היה עושה את הראיון הזה ואומר את מה שאמר.

השמועה אומרת ששגב מנסה לחתום על הסכם רטרואקטיבי על השניים,למזלנו צריך 2 מורשי חתימה,כך שמדובר במשימה לא פשוטה ובעיקר לא חוקית(העדפת נושים).

אייל בוודאות שכרטיס השחקן של עיאד שייך לנתניה ??
עמודים: 1 2
Reference URL's