מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם הייתי יצחק תשובה זה מה שהייתי עושה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
א) לוקח את הקבוצה כולה עלי כולל החובות מעיף את כל מי שנמצא היום במכבי נתניה ובונה מועדון מחדש .
ב) מקים חברה חדשה בע"מ שתנהל את נושאי הכספים מחשבון מיוחד , אחד למחלקת הנוער , שני למחלקת הבוגרים , שלישי להכנסות הקבוצה .
ג) מחתים את רוני לוי ורונן גבאי לטווח של 10 שנים , כל שחקן יבין שהוא תלוי במאמן וזה הגב הכי טוב למאמן .
ד) מעמיד לקבוצה ב 3 שנים הראשונות תקציב של 30 מליון שקל רק לבוגרים .
ה) מעמיד תקציב של 5 מליון שקל רק למחלקת הנוער .
ו) משאיר שחקנים כמו קיודה ופירס ומשאיר את כל מי שרוני לוי רוצה להשאיר . + 3 זרים ברמה גבוהה שישדרגו את הקבוצה .
ז) כרטיס לא יעלה על 50 שקל כל העונה . תלמידי בתי ספר וחיילים מנתניה כניסה חינם
ח) יצחק תשובה הוא מגנט לאנשי עסקים , כרטיס הכניסה שלהם אליו יכול בהחלט להיות מכבי נתניה ....
ט) מצרף להנהלת הקבוצה את שחקני העבר בלי נגיעה להחלטות כספיות .
י) מראה לכל המדינה שיצחק תשובה ומכבי נתניה זה אימפריה .
שכנעת אותי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ועכשיו הגיע הזמן להתעורר ולהבין שאתה לא.
אני מודע שאני לא יצחק אבל אולי מי יודע ? ....
טל.מ תמיד אני משכנע אותך .....
חחח להוציא שקל מטריפולטאי זה יותר גרוע מתימני...
אם היית יצחק תשובה, לא היית פושט רגל, פשוט מעולם לא היית עולה מהאשפתות שאתה נמצא בהם לשום מקום אחר
אריאל אתה מבייש את השם של אבא שלך
למה דארווין היה צריך להרחיק עד לאיי גלאפאגוס... היה רואה אותך ומבין את נושא האבולוציה יותר מהר...

ויש גם תמונה

החוליה החסרה
בסוף המאה ה-19 ובתחילת המאה ה-20 התנהלו ויכוחים סוערים בתחום הפלאואנתרופולוגיה מיהו המאובן אשר זכאי לתואר "החוליה החסרה" (missing link באנגלית) בין קוף-האדם לאדם. בין הממצאים שטענו בשעתם לתואר זה היו האדם הניאנדרטלי, פיתקאנתרופוס ארקטוס (כיום מסווג כהומו ארקטוס מג'אווה), אדם פקין (כיום מסווג כהומו ארקטוס מסין), איש פילטדאון (שהסתבר כזיוף) ואוסטרלופיתקוס אפריקנוס (מאובן ה"ילד מטאונג" שגילה ריימונד דארט). בוויכוחים אלו היו מעורבים ככל הנראה גם שיקולים בלתי מדעיים, למשל מדענים בריטים נטו לתמוך באיש פילטדאון הבריטי בעוד מדענים גרמנים נטו לתמוך באדם הניאנדרטלי שהתגלה בגרמניה, והאירופאים בכללם נטו להתעלם ממועמדים אסייתים ואפריקנים. מושג החוליה החסרה גם זכה לחשיפה רבה בתקשורת, ונעשה בו שימוש מוגזם ומוטעה על ידי עתונאים ושרלטנים, שלעתים אף המציאו "חוליות חסרות" משל עצמם, למשל במקרה של "איש נברסקה".
בספרות המדעית פסק לחלוטין השימוש במונח "החוליה החסרה" בעשרות השנים האחרונות. סיבה אחת לכך היא ריבוי מיני ההומינידים המאובנים שהתגלו. ממנו נובע שלא מין אחד אלא מספר מינים (על פי מרבית הסיווגים וההשערות לפחות חמישה וקרוב לוודאי יותר) מהווים מאובני מעבר בין האדם המודרני לבין האב הקדמון המשותף לאדם ולשימפנזה, וממילא לא קיים מין יחידי שניתן לכנותו "החוליה החסרה" בהא הידיעה. סיבה נוספת היא המבנה המסועף ("דמוי שיח" ולא "דמוי סולם") של האבולוציה האנושית, כך שכמעט בלתי-אפשרי לקבוע בוודאות איזה מאובן נמצא בדיוק על השושלת המפותלת המובילה לאדם המודרני ואיזה מאובן נמצא על הסתעפות צדדית מעט. למרות זאת, בתקשורת ובציבור עדיין רווח שימוש מוטעה במונח "החוליה החסרה", בעיקר ב"סקופים" עיתונאים המדווחים באופן שגוי על גילוי של מאובנים חדשים של הומינידים. בעיני הקהילה המדעית בתחום, מי שעושה שימוש במונח לרוב מתייג את עצמו כחובבן במקרה הטוב וכשרלטן במקרה הגרוע.

[attachment=182][quote='זאב רווח' pid='35644' dateline='1430645562']
אריאל אתה מבייש את זכרו של אביך אתה רקבון של תפוח לידו
(04-May-2015 15:00)זאב רווח כתב: [ -> ]אריאל אתה מבייש את זכרו של אביך אתה רקבון של תפוח לידו

מר חוליה חסרה, אתה מבייש את המין האנושי, זה יותר גרוע
עמודים: 1 2
Reference URL's