מכבי נתניה

גירסה מלאה: עד מתי?!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
התשובות מראות שמישהו מאיתנו עדיין בלללנד. אני מתפלל שזה יהיה אני.
[תמונה: 7dedcd81fbdf2c6a2c755621d6834de5.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk

(04-May-2015 15:42)arika כתב: [ -> ]
(04-May-2015 15:15)טל.מ כתב: [ -> ]אני לא יודע מה צריך להתרחש כדי שאתה או אופיר או אלון תתחברו למציאות ...

ממתי ספין של המועמדות לירידה שמתות שיורידו את נתניה ליגה במקומן זו מציאות?
אין שום סיבה להעניש את נתניה כל עוד היא תופיע למשחקים שנותרו, זה שהשחקנים לא יתאמנו זו לא עילה לעונש. והשחקנים לא יחרימו את המשחקים כי זה יפגע בחוב של הקבוצה כלפיהם (פחות נקודות זה פחות מענקים), והחוב הזה עדיין לא אבוד מבחינתם.

חוב של 11 מיליון (בקיזוז מכירה של קאיודה) לא יכול למוטט מועדון. הפועל ת"א חייבים לפחות פי שלוש והם מגלגלים חובות משנה לשנה ועוד מפרסמים ידיעות על רוכשים דימיוניים ומשאים ומתנים עם שחקנים, ואין להם כסף אפילו לעמוד בחוזה חתום עם אבוטבול (שהם מתים לשחרר והוא יתקע שם עד סוף החוזה).

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...89363.html
גם זה ספין אריק או שזו לשון החוק היבש שישיתו עליך כל אלה שמגלגלים עיניים לשמים ? שים לב לכותב המאמר.

דרך אגב ... סתם משיחה עם חבר לפורום .. אם נרד ליגה בגלל השביתה הזו ונתפרק אחריה .. נתחיל את הלאומית עם מינוס 9 . אבל זה הכל ספין ..
האדון טל מ. אתה מוכן להסביר לאן בדיוק אתה חותר ???

הבנו אותך כבר אחרי הפעם השלישית -

העסק מת
הקבוצה מתה
אין דרך חזרה
אף אחד לא רוצה לקנות
לסגור הכל ולזרוק לים

לא נמאס לך עם כל המנטרות האלה ??
ברמת מזוכיזם כזאת באמת שעוד לא נתקלתי. פשוט ,נהנה מהסבל....
באמת שלא מצליח להבין ממה אתה עשוי...
מייחל ליום שתפקח עיניים.
מה אתה מציע לעשות טל?
שנשלים עם זה שהמצב הגרוע?
השלמנו...
מה הלאה?
(04-May-2015 17:33)עידן444 כתב: [ -> ]מה אתה מציע לעשות טל?
שנשלים עם זה שהמצב הגרוע?
השלמנו...
מה הלאה?

הוא לא הציע אף פעם כלום וגם היום לא יציע.
רק רוצה להזכר כזה שעמד בשער וקרא את המציאות.
שום דרך פעולה, שום דבר חיובי , שום אלטרנטיבה.

רק משימה אחת - לפקוח לנו את העיניים (עאלק...) כי רק טל מ. יודע לקרוא את המציאות....
תתפלא כמה הצעות. אבל אני מודה שאני לא מכיר את התמונה המלאה ולכן מין הסתם כבר חשבו על הדברים קודם. אין לי טענות למי שלא רוצה לקנות לא מתאים לו להכנס וכו. יש לי ״סוג של״ טענות לאוהדים שזורים חול בעיניים כמו אופיר או כמוך. אופיר אוהב תמיד להפוך אותי למטרה, אני כל הרע אני הנביא זעם רק אל תגיד לו את האמת כשהוא ימשיך לבלבל פה זרעי אופטימיות. אתה כואב את הקבוצה ומתחרפן מחוסר הצדק וחושב שבגלל שזה לא צודק ״משהו״ יקרה .. ואני אומר לך - ככה לא עובד העולם.
(04-May-2015 17:53)טל.מ כתב: [ -> ]תתפלא כמה הצעות. אבל אני מודה שאני לא מכיר את התמונה המלאה ולכן מין הסתם כבר חשבו על הדברים קודם. אין לי טענות למי שלא רוצה לקנות לא מתאים לו להכנס וכו. יש לי ״סוג של״ טענות לאוהדים שזורים חול בעיניים כמו אופיר או כמוך. אופיר אוהב תמיד להפוך אותי למטרה, אני כל הרע אני הנביא זעם רק אל תגיד לו את האמת כשהוא ימשיך לבלבל פה זרעי אופטימיות. אתה כואב את הקבוצה ומתחרפן מחוסר הצדק וחושב שבגלל שזה לא צודק ״משהו״ יקרה .. ואני אומר לך - ככה לא עובד העולם.

אין ספק בדבר אחד לפחות... אין מה לחפש צדק במסגרות מסוג זה.
לפחות חשוב שכולם יבינו את המציאות בפניה אנו ( כאוהדים)עומדים.
אם למישהו יש משהו אופרטיבי להציע, אני סבור שלא הפורום הוא המקום ובכל מקרה, זהו שלב של מעשים ופחות דיבורים( לגבי כל מי שחושב שיש מה לעשות והוא יכול לבצע)....
הכתיבה כאן היא בין היתר להוצאת קיטור וזה בסדר, כל עוד לא עוברים את הגבול מבחינת כבוד כל אדם ודעותיו...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's