מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההבדל בין מועדון גדול למועדון קטן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
מועדון גדול יכול להיות בגירעון של 30-35 מיליון שקל, לקבל הלוואה של מעל 10 מיליון ש"ח ממשרד כרטיסים תמורת שיעבוד הכנסות מכרטיסים 5 שנים קדימה. מועדון גדול יכול על אף הנתונים לעיל להמשיך ולהתגלגל מעונה לעונה, למנות צוות זר לעונה הבאה, להתעניין באריאל הרוש, לנסות לגנוב את אבו עביד.

להציל מועדון קטן עם גירעון של "רק" 10-15 מיליון שקל לא מעניין אף אחד, אף אחד לא מוכן לחתום על הלוואה ומדברים על פירוק.
כי אנחנו לא יכולים לייצר הכנסות כמו הפועל ת״א.
וארשום שוב בפעם המיליון... כשיהיו לנו הישגים כמו שהיו להפועל ת"א ב 20 שנים האחרונות אפשר יהיה לדבר עלינו ועליהם באותה נשימה... זה שהפערים קיימים אבל לא כאלה גדולים זה כבוד גדול לנו.
(27-Apr-2015 19:36)עידן444 כתב: [ -> ]וארשום שוב בפעם המיליון... כשיהיו לנו הישגים כמו שהיו להפועל ת"א ב 20 שנים האחרונות אפשר יהיה לדבר עלינו ועליהם באותה נשימה... זה שהפערים קיימים אבל לא כאלה גדולים זה כבוד גדול לנו.

הם ענקיים, אתה (וגם אני עד לפני שנתיים) חי בסרט שהם קטנים.
(27-Apr-2015 19:41)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(27-Apr-2015 19:36)עידן444 כתב: [ -> ]וארשום שוב בפעם המיליון... כשיהיו לנו הישגים כמו שהיו להפועל ת"א ב 20 שנים האחרונות אפשר יהיה לדבר עלינו ועליהם באותה נשימה... זה שהפערים קיימים אבל לא כאלה גדולים זה כבוד גדול לנו.

הם ענקיים, אתה (וגם אני עד לפני שנתיים) חי בסרט שהם קטנים.
כשתפרוט את זה לפרטים אפשר יהיה להתייחס לזה ברצינות...
אני אסכם לך את זה במשפט אחד.
אם מכבי נתניה הייתה מגיעה לגודל הגירעון של הפועל ת"א היום, היא הייתה חדלה מלהתקיים.
אני הייתי חי בבועה כמוך עד לפני שנתיים, תשאל את אייל ואת החבר'ה הותיקים פה.
אני היום מבין מה אני ואיזה קבוצה אני אוהד.
אוהד ושרוף על הקבוצה הזו אבל רציונאלי ומבין שאני לא אהיה מה שאני רוצה ושואף להיות.
(27-Apr-2015 19:45)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני אסכם לך את זה במשפט אחד.
אם מכבי נתניה הייתה מגיעה לגודל הגירעון של הפועל ת"א היום, היא הייתה חדלה מלהתקיים.
אני הייתי חי בבועה כמוך עד לפני שנתיים, תשאל את אייל ואת החבר'ה הותיקים פה.
אני היום מבין מה אני ואיזה קבוצה אני אוהד.
אוהד ושרוף על הקבוצה הזו אבל רציונאלי ומבין שאני לא אהיה מה שאני רוצה ושואף להיות.

אני לא יודע בן כמה אתה. בתודעה שלי אתה מספיק מבוגר וכן ראית את המועדון הזה בגדולתו. אני ועוד רבים ביציע לא. תמיד צריך להיות ריאלי אבל גם להאמין... גם יאמר הגיע משום מקום ופתאום צמרת ותארים לא נראו כמו פנטזיה לא מציאותית...
ותתפלא, לא כל דבר אפשר לסכם במשפט אחד...
הגרעון של הפועל ת״א גדול כי בגדול זה מועדון מצליח שחושב בגדול ולכן הנפילה היא גדולה אבל בפרופורציה להכנסות, להישגים ולאנשי העסקים שמכניסים שם כסף הוא קטן יותר מהגרעון שלנו שבמושגים של קבוצה קטנה שרק עלתה ליגה הוא חסר תקדים ופרופורציה למימדים שלנו בנקודת זמן הזו.
ועדיין הפערים ביננו לבין הפועל ת״א העונה הם לא גדולים ולא נעליים... בלי מישהו שיבוא וישים שם הרבה כסף זה מהר מאוד יהפוך להיות עוד מועדון עלוב בליגה עלובה כמו שהוא היה בתחילת שנות ה 90. למעשה כבר העונה זה סתם עוד מועדון...
המועדון הזה היה בגדולתו כאשר הכדורגל בארץ לא היה מקצועני ושכונתי.
מאז שהכל פה הפך למקצועני ומקצועי והכסף הגדול נכנס, המועדון הזה מיצב את עצמו כמועדון בינוני עד חלש.
הימים של שפיגלר, מכנס ונתניה ועוד 15 לא יחזרו, לא בדורנו לפחות, וככל שתפנים ותצפה פחות, תהיה גם פחות מבואס ומתוסכל.
(27-Apr-2015 20:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]המועדון הזה היה בגדולתו כאשר הכדורגל בארץ לא היה מקצועני ושכונתי.
מאז שהכל פה הפך למקצועני ומקצועי והכסף הגדול נכנס, המועדון הזה מיצב את עצמו כמועדון בינוני עד חלש.
הימים של שפיגלר, מכנס ונתניה ועוד 15 לא יחזרו, לא בדורנו לפחות, וככל שתפנים ותצפה פחות, תהיה גם פחות מבואס ומתוסכל.

דווקא בגלל שהכל קובע הכסף ולא שום דבר אחר זה דווקא משהו שכן מפיח תקווה שהכל יכול להשתנות ב 180 מעלות...
אולי אפילו אחד מצופי הפורום הזה יהפוך למולטי מיליונר ויהיה האיזי שירצקי שלנו או האלונה ברקת של ב״ש? מישהו צפה שיבוא יאמר וישים כאן עשרות מיליונים? קרה פעם אחת, יכול לקרות שוב...
וזה כל ההבדל היום בארץ ובעולם בין קבוצה גדולה לסתם עוד קבוצה...
מישהו שחובב כדורגל אנגלי יכל לצפות שמנ. סיטי תסתכל מלמעלה על מנ. יונייטד? מישהו חשב בשנות ה 90 שצ׳לסי תסתכל מלמעלה בהתנשאות על ארסנל וליברפול?
השחקנים הטובים והמנוסים הולכים לאיפה שיש כסף, מה שנשאר זה זרים צעירים וטובים (מציעות כמו קיודה ונוואקמה) , מציעות מליגות נמוכות (למשל ברק יצחקי שהביאו אותו מליגה נמוכה) , ושחקני בית ונוער שאפשר להביא.
בדיוק כמו שעושה ק"ש ובני יהודה
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's