מכבי נתניה

גירסה מלאה: הגרעון של מכבי נתניה: 15 מיליון שקלים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
המועדון ביצע בדיקה מעמיקה ומצא שהסכום גבוה מההערכות המקדימות
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%...%94/132386
שמעו, אורליצקי צודק- חייבים לבטל את החוק שמחייב אותו לקחת 4 מיליון ש"ח בצ'קים דחויים!!! זו באמת בעיה...
כול עיתונאי מלך בשביל מה אנחנו משלמים לאייל עד שהוא לא אומר את גודל הגרעון כול מספר שיזרקו לא תקף

Sent from my iPhone using Tapatalk
אנשים צריכים לשלם על הביזיון הזה. אלי שגב אשם, אבל בטח לא היחיד. אני בטוח שגם אייל יכול לאשר שאלי שגב לא התכוון בשום שלב לשים מעל 15 מיליון ש"ח מכיסו העונה.
על ביזיון כזה אנשים צריכים לשבת בכלא!
כל עיתונאי זורק מספר וחושבים שנגיד אמן.
עכשיו תור החרטטן התורן, מר לנג, שאתמול בשידור כינה את השיפוט "מצויין".
אז קבלו עידכון, לפני שעה הגרעון עלה ל- 15 וחצי מיליון.
זה בעצם מדבר על תקציב באיזור ה30 מ שקל. זה מטורף ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
לפי החישובים שגב לא השקיע אפילו שקל העונה..
העיקר שגב אמר אני לא חייב כלום לנתניה כיסתי את הגרעון, איך אין פה התחייבות? איך זה שאף אחד לא עומד לדין ויושב בכלא?
אם אני מיליונר קטן אני קונה את הפועל ת"א ועושה לה בדיוק אותו דבר בלי להשקיע שקל ומוכר לה את כל השחקנים ומוריד אותה לליגה השלישית.. חוקי לגמרי לא?

צ'קים ללא כיסוי זו עבירה פלילית, האם אפשר לתבוע את שגב באופן אישי? לפנות להוצאה לפועל, להגיש תביעה או לפנות לחברת גבייה לגבי בעל הצ'ק עצמו ולא לקבוצה עצמה?

הפתרון הוא משפטי. צריך לתבוע אותו בשם הקבוצה. כל שופט שיראה את העובדות האלה יבקש דוחות כספיים. עכשיו לך תמצא מישהו שיילחם בו בבית משפט בלי כסף… או מימון לתביעה כזו, גם אם עורך הדין האמיץ הוא אוהד הקבוצה ומוכן להוריד תעריפים.
ח'ברה, זה כבר הרבה מעבר לשגב...
אין שום סרט ששגב התחייב העונה על 15 מיליון ש"ח להביא בעצמו. אפילו אייל לא רמז על סכומים כאלה...
המחדל כאן הוא מערכתי- הנהלת מכבי נתניה על כל מי שלקח בזה חלק- משגב, המשך בבלדב, רועי דניאל(שהודה שהוא לא הופתע וידע בדיוק את המצב ולאן הוא נכנס), גיל לב, מטלה, כולם! כל מי שהיה לו חלק בתקציב הזה...
וכמובן שגם ההתאחדות לכדורגל והבקרה התקציבית הביזיונית...
פשוט כשל מערכתי כולל! פשיטת רגל שלא היתה כדוגמתה!
אמת. יש כאן משהו מעבר ואנחנו פשוט לא יודעים הכל. כנראה שנתניה מתנהלת באופן שערורייתי כבר שנים ועכשיו הכל מתפוצץ. שיקום האיש שיסביר לי איך יוצאים מזה בלי פירוק.
אם זה נכון זה ממש עצוב זו עלייה 50 אחוז מהצפי
קבוצת כדורגל זה בור בלי תחתית אבל לסטייה כל כך גדולה ...
זה באמת על הראש של כולם שוב בהנחה שהמספרים אכן נכונים...
Reference URL's