מכבי נתניה

גירסה מלאה: אי אפשר לבקש מהעירייה כסף ציבורי ולעשות תקציב מינימום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אם אכן נכונה הידיעה שיוסי מאור + כמה אנשי עסקים מנתניה שישקיעו במכבי נתניה הרי שאי אפשר מצד אחד להיות בעלים של מכבי נתניה ולהסתמך רק על מה שהעירייה תתן מכספי הציבור , מישהו בסוף בעירייה ישים ברקס חזק ובצדק .

עד שיש מאמן ראוי במכבי נתניה יש לתת לו הכלים להצליח אם הוא בונה קבוצה צריך לתת לו תקציב ראוי .
מה זה תקציב ראוי ? תקציב ראוי הוי אומר 30% השקעת בעלים והשאר מכספי ציבור והתקשרויות כמו טלויזיה מנהלת פרסומות מאמצים וכו' .

קיודה יימכר והבור שנוצר זאת אינה בעיה של אוהדי הקבוצה שרוצים לראות קבוצה שמביאה כבוד לאוהדיה ולא נלחמת כל עונה על חייה .

מה זה אומר ? להחתים כבר עכשיו את עידו לוי וירין חסן לתקופה של 5 שנים ומעלה , עוד שנה הם יהיו בלמי העתיד של המדינה להחתים לתקופה ארוכה את אבו עביד כבלם שלישי . להחתים את דיע סבע לתקופה של 3 שנים ומעלה . כמוהם גם אותם שחקנים צעירים שמתדפקים אל ההרכב כמו גרשומוב , דורי השוער , וכל צעיר שרוני לוי ורונן גבאי יסמנו כדור העתיד של מכבי נתניה .

קיודה כבר אמרנו יעזוב , צריך להביא חלוץ או 2 אפילו בהתאם , פליטי מכבי חיפה או זר צעיר כמו קיודה חובה להביא .
אי אפשר לומר תקציב מינימום כמעט ללא השקעת בעלים , לא רוצה להשקיע בכלל אל תהיה בעלים לא אלמן ישראל ....
א. כן אלמן ישראל - עובדה אף אחד לא בא.
ב. גם אני הייתי שמח לו גולדהאר היה נוחת אצלנו אבל עובדה הוא לא.
ג. מי אמר לך מה השקעת הבעלים ? אתה הרי לא יודע כלום נכון ?
ד. יש בור של יותר מ10 מ שקל לסגור ? מאיפה נראה לך זה יגיע ?
ה. אהבתי שהבור שנוצר לא אמור לעניין את אוהדי הקבוצה שרוצים קבוצה איכותית ולוחמת ועל הזין מאיפה יבוא הכסף . שמע אתה פרובוקטור.. זה זה ששלח אותך ביקש להוסיף את המשפטים האלה ? אין מצב שאתה אוהד נתניה . נקודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טל.מ למרות שאני מכבד את כתיבתך אתה לא מבין כלום באמת
אוהדי קבוצה רוצים תמיד אבל תמיד יותר ויותר טוב לקבוצתם האהובה
הבעיה עם יוסי מאור שהוא רוצה להחזיק קבוצה כמו אשר אלון בזמנו שהחזיק את הקבוצה בלי רצון להשקיע וסמך רק על גיוס הכספים של קובי בלדב
היינו כבר בסרט הזה ככה מכרנו כל שחקן צעיר וטוב שגדל אצלנו - לא רוצים מהדבר הזה יותר !!! אם אין ברירה נספק בזה אבל כבר עכשיו כשלא חיפשו כי יש לאנשים אינטרס שלא יחפשו בעלים רציני לקבוצה .... על מנת לשלוט בקבוצה !!!

אני מעדיף שיפנו לראש העיר ויבקשו עזרה ממנה בכל נושא חיפוש בעלים זה שעד עכשיו לא פנו אליה כי נתנו לה להבין שיש מי שידאג לקבוצה
מי שמתכוון להכנס עם יוסי מאור שיבין שהוא גם יהיה בפרונט כשתהיה בעיה ואוהדים יעלו על בריקדות שלא יגיד לא ידענו !!!
חחח בתור תושב ת"א אם חולדאי היה נותן כסף למכבי הפועל או בני יהודה הייתי ממש מתלונן ומפסיק לשלם ארנונה
אוהדים עם שכל זאב יקירי מבינים שזה מה יש. ואני מבין את זה מצוין. גם אני הייתי מעדיף את שחר ברקת שרצקי ולא הייתי אומר לא למיץ׳ .. אבל יש מציאות והיא חזקה מכולנו.

שאלה לאייל - שמעתי את פרימו היום ב90fm -
אני מסנן את היות פרימו ״פרימו״ ולוקח בחשבון את העובדה שאתה מעורב אבל לא מתערב -
יש בקבוצת הרכישה שמנסה להתארגן , כאלה שדוחפים לפירוק ? פרימו טען שאף אחד לא רוצה לקחת עליו הלוואה אישית למשך 10 שנים לכיסוי הגרעון שנצבר ויותר מרמז שאנשים מעדיפים פירוק. האם זה הכיוון ?

נתחיל בעובדות
אני לא בקבוצת רכישה.
כשאני בפגישה שלא אמורה לצאת מימנה אינפורמציה,היא לא תצא מימני.
כל מה שציטטת מפרימו מחוסר בסיס עובדתי עד לרמת הקשקשת הרדודה והנמוכה ביותר.
כל מי שמבין עיניין יודע שפרוק כמהלך אסטרטגי זה הדבר הכי לא נכון לאלו שרוצים להיות בעלים/מעורבים בעתיד,הנזק מפרוק גדול בסדרי גודל מהתועלת.
קשה לי להאמין לספין שיש אנשים (רומזים ליוסי מאור) שמעדיפים לקחת את הקבוצה ממפרק מאשר ללכת על הסדר עם אורליצקי ולהיות ערבים להלוואה לטווח ארוך.
מי שהולך על קניית הקבוצה ממפרק יצטרך להשקיע סכום כסף לא מבוטל רכש בכדי להשאיר את הקבוצה בליגה (מתחילים עם מינוס תשע), כי בעצם כל השחקנים הקיימים ולמעשה הכל נמכר ע"י המפרק וצריך לקנות הכל מהתחלה.
פרוק הוא הרבה יותר פשוט ובעייתי.
המפרק מקבל את הכל מקצה לקצה,את מחלקת הנוער ואת שחקני הבוגרים,את כל הציוד הספורטיבי והרפואי,את מתקן האימונים ואת כל הזכויות פרסום ולא רק אותם.
ולכן,לא רואה אדם בעל הבנה מינימלית שרוצה במועדון ומוכן לרכוש אותו מכונס.
כמו כן למי שלא מבין את הסוגיה המשפטית, ישנם מפרקים שנהנים למשוך את הליך הפירוק כל הניתן, שכן שכרם משולם מקופת הפירוק וכנראה לפני רוב הנושים האחרים.
רוכש פוטנציאלי יתקשה מאוד לחלץ את הקבוצה מידי מפרק שכזה במצב טוב יותר לעניין נכסי הקבוצה ( ויש כאלו).
מזכיר למי שעוד זוכר את החבר חנוך קינן ,שהפך עולמות על מנת לא לשחרר את הקבוצה בשנת 1996 לידי הקבוצה בראשות תשובה...
לכן, זהו פתרון של בלית ברירה.. כאשר אין רוכש... מקווה שלא נגיע לשם.
עמודים: 1 2
Reference URL's