מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו משמח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
חצי משמח, יש מישהו שמוסר, עדיין אין מי שלוקח.
חייב להגיד שלמרות הכל כואב לי מאוד על האיש.
כותב שורות אלה בגרון חנוק.
איש טוב שעשה טעויות והסתבך.
מהאנשים היותר יקרים שהיו במכבי נתניה וכמה עצוב שהאיש הזה הביא את המועדון לשפל חסר תקדים.
מאחל לו שיתאושש וכמה שיותר מהר.
מאחל לו המון אושר ובריאות!
הללויה
סוף סוף הגיע הזמן.. קצת מפחיד שבעלים יכול לעשות ככל העולה על רוחו ואפילו להרוס קבוצה למכור את כל השחקנים ולהגיע לפירוק, רק בגלל שנמאס לו
נקווה לבעלים מוצלח יותר
(07-Apr-2015 13:53)ORENARIEL כתב: [ -> ]הללויה
סוף סוף הגיע הזמן.. קצת מפחיד שבעלים יכול לעשות ככל העולה על רוחו ואפילו להרוס קבוצה למכור את כל השחקנים ולהגיע לפירוק, רק בגלל שנמאס לו
נקווה לבעלים מוצלח יותר
במקרה של יאמר זה היה כי נמאס לו. פה הסיפור שונה לחלוטין. אני חושב שזה ברור...
(07-Apr-2015 13:54)עידן444 כתב: [ -> ]
(07-Apr-2015 13:53)ORENARIEL כתב: [ -> ]הללויה
נקווה לבעלים מוצלח יותר
במקרה של יאמר זה היה כי נמאס לו. פה הסיפור שונה לחלוטין. אני חושב שזה ברור...

יאמר לפחות היה גבר כול מי שמכר הכסף נכנס לקבוצה וזה החזיק את הקבוצה עוד כמה שנים טובות פלוס ערביות

Sent from my iPhone using Tapatalk
צריך להכניס לתקנון חוק כזה שאם בעלים מתחייב על תקציב מסוים הוא חייב לשלם אותו, ואם לא יתבעו אותו אישית על נכסיו הפרטיים כבעל החוב
כי אם אין לך מספיק כסף או פתאום נמאס לך אז על תכנס לכדורגל ואל תתחייב סתם על תקציב דמיוני, הקבוצה לא אמורה להיפגע ממצב כזה
התחייבת? ככה החלטת? אי אפשר להתחרט או לברוח כמו בכל עסק ועסקה שסוגרים ...
(07-Apr-2015 13:48)פיליפצוק כתב: [ -> ]חצי משמח, יש מישהו שמוסר, עדיין אין מי שלוקח.

הייתי שמח יותר אם היה מוותר על הקבוצה אחרי שהיה משלים לפחות את ההתחייבות שלו לאורליצקי על 500.000 ש"ח שכולנו מחכים להם כבר חודשיים בערך..
הדרך עוד ארוכה... כי ללא בעלים, כנראה לא נוכל לפתוח את העונה הבאה..
מעניין לשמוע את דעתו של אייל בנושא...
נו מה יהיה ברור שזה מה שרועי ויוס רצו אמנם חשבו שכמה שיותר החוב יקטן אבל ידעו בדיוק את המצב של שגב . וזהו עכשיו צריך לשנות תקליט ולהתחיל לבנות את נתניה מחדש

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's