מכבי נתניה

גירסה מלאה: איך אנחנו מחכים לזה.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אלי שגב עשוי לאבד את הבעלות על מכבי נתניה אם לא ישלם משכורות 30/03/2015 | 11:36
בעלי המועדון מעיר היהלומים קיבל מסר: אם לא תשלם לפחות משכורת אחת בימים הקרובים, תנצל ההתאחדות סעיף שמקנה לה לקחת מידיו את הבעלות. גורם בכיר: "סבירות גבוהה שזה יקרה"

בעלי מכבי נתניה, אלי שגב, על סף איבוד הבעלות על הקבוצה. לספורט2 נודע כי שגב, שאינו עומד בהסדר החוב עם הרשות לבקרת התקציבים, קיבל מסר כי אם לא יפעל עד סוף השבוע לתשלום משכורת אחת, בנוסף למענקי העליה אותם חוייב המועדון לשלם באמצעות פסקי בורר- יהפוך שגב מבחינת ההתאחדות והבקרה לחדל פרעון, מה שיוביל להפעלת תקדימית של המחלקה המשפטית של ההתאחדות בסעיף שמקנה לה לקחת את הבעלות במקרים חריגים במיוחד.

גורם בכיר במכבי נתניה אמר היום: "כמו שאני רואה, סבירות גבוהה מאד שהמהלך הזה יוצא לפועל בקרוב. השאלה הגדולה מה יהיה אחרי".

והשאלה הטבעית היא כאמור מה באמת יקרה אחרי עידן אלי שגב. אז מתברר כי בשלב הראשון ולאחר שהבעלות תילקח מאיש העסקים שהוביל את נתניה לתהום כלכלית ולגרעון של 10 מיליון ש"ח, מכבי נתניה תתנהל על-ידי הבקרה, בשיתוף מלא עם רועי דניאל וקובי בלדב שינסו במקביל למצוא רוכש שיסכים לקחת על עצמו את הקבוצה.
וזה עוד כלום לעומת הכתבה ההזויה הזו - מאותו אתר
http://msport1.maariv.co.il/content/129528

Sent from my iPhone using Tapatalk
הלוואי שאתבדה, אבל נראה לי שעוד קצת רחוק היום לעניין כתבה א'.
ועוד יותר רחוק כנראה לעניין כתבה ב'...
ראשית, אני לא אתפלא ששגב מת לזה שההתאחדות תיקח ממנו את הקבוצה.
אז הוא יוכל בוודאות להפסיק להעביר כספים, להתכחש לחובות שיצר ולתבוע את כל העולם על הנזקים שנוצרו לו ועל הכספים שהפסיד בשל המהלך ועל הפגיעה בזכות הקניין, במוניטין ועוד רעיוןנות יצירתיים.

הרי ברור שיטען שזו היתה חולשה זמנית שחלפה ושהיתה לו תוכנית מגירה ושבדיוק הוא עמד להפעיל אותה וע"פ התוכנית, נתניה הית צריכה להביא את מוריניו לעמדת המאמן, לקחת 8 אליפויות ברצף, להגיע לפחות לרבע גמר ליגת האלופות תוך שנתיים ותוך 4 שנים להביא לפחות תואר אירופי אחד. תוכניות השיווק היו מביאות לרווח שנתי של 100 מיליון ש"ח וכיוון שהוא לא גרידי, הוא דורש פיצוי על אובדן רווחים של "רק" 10 מיליון ש"ח חד פעמי

(30-Mar-2015 16:43)nitzan כתב: [ -> ]הלוואי שאתבדה, אבל נראה לי שעוד קצת רחוק היום לעניין כתבה א'.

הלוואי ולא תתבדה וכתבה ב לעולם לא תתרחש.

לא צריך מיסיונרים כבעלים, עדיף ליגה ג'
(30-Mar-2015 16:46)אריאל כתב: [ -> ]ראשית, אני לא אתפלא ששגב מת לזה שההתאחדות תיקח ממנו את הקבוצה.
אז הוא יוכל בוודאות להפסיק להעביר כספים, להתכחש לחובות שיצר ולתבוע את כל העולם על הנזקים שנוצרו לו ועל הכספים שהפסיד בשל המהלך ועל הפגיעה בזכות הקניין, במוניטין ועוד רעיוןנות יצירתיים.

הרי ברור שיטען שזו היתה חולשה זמנית שחלפה ושהיתה לו תוכנית מגירה ושבדיוק הוא עמד להפעיל אותה וע"פ התוכנית, נתניה הית צריכה להביא את מוריניו לעמדת המאמן, לקחת 8 אליפויות ברצף, להגיע לפחות לרבע גמר ליגת האלופות תוך שנתיים ותוך 4 שנים להביא לפחות תואר אירופי אחד. תוכניות השיווק היו מביאות לרווח שנתי של 100 מיליון ש"ח וכיוון שהוא לא גרידי, הוא דורש פיצוי על אובדן רווחים של "רק" 10 מיליון ש"ח חד פעמי

(30-Mar-2015 16:43)nitzan כתב: [ -> ]הלוואי שאתבדה, אבל נראה לי שעוד קצת רחוק היום לעניין כתבה א'.

הלוואי ולא תתבדה וכתבה ב לעולם לא תתרחש.

לא צריך מיסיונרים כבעלים, עדיף ליגה ג'

בוא נסיים עם א' קודם כל... אח"כ נחשוב הלאה..,אגב הפסימיות שלי לגבי א' היא בדיוק מהסיבות שהעלית, עם אנשים מסוגו של שגב צריך כל כך להיזהר ולצפות את הלא צפוי ביותר.
אי לכך כל עוד לא תהיה גושפנקא משפטית ,אף אחד ,בוודאי בהתאחדות המצחיקים והמושחתים לכדורגל לא יעשה כלום.
מה הקשר למיסיונר? זאת התמורה שהוא מבקש תמורת ההשקעה שלו בקבוצה.. מה רע?
גם ככה רוב המשחקים משוחקים בחול או מוצש
(30-Mar-2015 17:22)ORENARIEL כתב: [ -> ]מה הקשר למיסיונר? זאת התמורה שהוא מבקש תמורת ההשקעה שלו בקבוצה.. מה רע?
גם ככה רוב המשחקים משוחקים בחול או מוצש

הפוך גוטה, הפוך.

לא בגלל שהוא נותן כסף הוא מבקש תמורה אלא בשביל התמורה הוא מוכן לתת כסף.
הוא לא קונה קבוצת כדורגל, הוא קונה את שינוי ההתנהגות שלך

ואם יבוא נוצרי ישועי ויתן כסף תמורת זה ששחקני הנוער יקראו עמוד אחד בשבוע בברית החדשה, תסכים?

רק לקרוא, לא יותר ורק עמוד אחד בשבוע, לא יותר...

באמצעות הכסף שלו ובגלל המצוקה שלך הוא רוצה לשנות את אורחות חייך. תקרא לזה מסיונר, תקרא לזה "פושר" של דת, תקרא לזה איך שתרצה, זה מסריח.
חרטא ברטא כל הסיפור הזה. אף אחד לא יכתיב מתי ואיפה לשחק ומי שרוצה לקנות קבוצה בישראל יודע זאת טוב מאוד.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
כשאדם במצוקה כל באבא מתחיל הופך להיות חצי הודיני....
המצב קשה ולא נעים אבל לא עשינו כלום אם מחר יגיע באבא ועוד שנה נאלץ לחפש באבא חדש....
עדיף לי אחד עם פחות כסף וניהול אחראי ממיליארדר שאף אחד לא יודע מה המניעים האמתיים שלו ואיפה נגמור איתו עוד שנתיים שלש
(30-Mar-2015 18:33)אופיר34 כתב: [ -> ]כשאדם במצוקה כל באבא מתחיל הופך להיות חצי הודיני....
המצב קשה ולא נעים אבל לא עשינו כלום אם מחר יגיע באבא ועוד שנה נאלץ לחפש באבא חדש....
עדיף לי אחד עם פחות כסף וניהול אחראי ממיליארדר שאף אחד לא יודע מה המניעים האמתיים שלו ואיפה נגמור איתו עוד שנתיים שלש

ואם היית יודע שהבאבא הזה בא ל15 שנה ומעמיד תקציב של 40 מיליון שקל כל שנה היית לוקח אותו?

ואם אחרי ביטול משחקים בשבת, הוא ידרוש עזרת נשים אבל יעלה את התקציב ל-60 מליוני ש"ח, גם תיקח אותו?

אבל זה ויכוח ישן, עוד מיימי המלחמה הקרה כשחלק תמכו בסיסמא Better red than dead ואחרים דווקא בbetter dead than red
עמודים: 1 2
Reference URL's