מכבי נתניה

גירסה מלאה: נגד מי הם שובתים?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
שביתה מיותרת!!!
מגיע להם משכורות,וזה קשה ללא משכורת הכל מובן ולבי איתם!!!
אבל נגד מי הם שובתים?
אלי שגב ישלוף פתאום כסף שאין לו!!!
קובי ורועי רצים כל היום לבקש תרומות עבור המועדון ,מנסים לעשות את המיטב.
השחקנים צריכים להמשיך כרגיל עד סוף העונה, כי אין ברירה אחרת ,את הכסף כולם יקבלו בסוף באיחור כמובן, ולכן עדיף שהעסק ימשיך להיות "חי" כי במידה והשחקנים ימשיכו לשבות בלי תועלת ,וידחפו את הקבוצה לפירוק ,אז בטוח לא יראו כסף!!!
ושוב פעם לבי איתם,שיהיו חכמים ולא צודקים!!!
ונקווה ששגב ישחרר את הקבוצה מהידיים שלו!!!
צריכים להשבית משחקים ולתבוע אישית את שגב ואולירצקי.
שאול , רק מעשה קיצוני יכול לנער אנשים , להגביר לחץ ולהניע מהלך.
צריך לקחת חוקר פרטי שיגלה כמה כסף יש לשגב במידה ויש לו כסף או נכסים להפעיל עליו לחץ במידה ואין לו צריך לחשוב מה עושים אותו בלש שיעשה חקירת יכולת שנתיים אחורה לבדוק אם שגב לא העלים נכסים ויצר את הבור בכוונה ...
חחחח דוד חטב

ואם החביא נו אז מה תירה בו ??

למה יוסי מאור לא משלם את החלק שלו בהתחייבויות של מכבי נתניה ??

כשאלי שגב יעשה פשיטת רגל גם אם יש לו המון מחבואים לא תוכל להוציא גרוש
שאלה אחת אלייך זאב?
למה שגב לא משחרר את הקבוצה!!!
כי הוא נתן את המילה שלו לשירצקי שקאיודה ישחק רק בקרית שמונה וכידוע אצל שגב מילה זו מילה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני חושב שהשחקנים צריכים להיות קצת מציאותיים.
קובי בלדב מביא להם את המשכורות, האומנם באיחור, אבל בשורה התחתונה הוא מביא וגם משכורת ינואר הגיעה היום עפ"י הדיווחים.
אם הם ימשיכו לשבות אני לא רואה אותם מקבלים את הכסף בכלל, כי הספונסרים שמלווים לקבותה את הכסף למשכורות יסגרו גם את הברז אז איפה הרווח שלהם פה?!
(26-Mar-2015 18:48)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני חושב שהשחקנים צריכים להיות קצת מציאותיים.
קובי בלדב מביא להם את המשכורות, האומנם באיחור, אבל בשורה התחתונה הוא מביא וגם משכורת ינואר הגיעה היום עפ"י הדיווחים.
אם הם ימשיכו לשבות אני לא רואה אותם מקבלים את הכסף בכלל, כי הספונסרים שמלווים לקבותה את הכסף למשכורות יסגרו גם את הברז אז איפה הרווח שלהם פה?!

מצד שני אם ישבו בחיבוק ידיים זה יראה כאילו לא אכפת להם מהמצב. בכל זאת מדובר על אנשים שלא מקבלים שכר קרוב ל3 חודשים וגם כשמקבלים אותו אז מחסירים להם פרמיות ומענקים...
(26-Mar-2015 18:53)אלון כתב: [ -> ]
(26-Mar-2015 18:48)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני חושב שהשחקנים צריכים להיות קצת מציאותיים.

מצד שני אם ישבו בחיבוק ידיים זה יראה כאילו לא אכפת להם מהמצב. בכל זאת מדובר על אנשים שלא מקבלים שכר קרוב ל3 חודשים וגם כשמקבלים אותו אז מחסירים להם פרמיות ומענקים...

אם הם יהיו יצירתיים אפשר לחשוב על 101 דרכי מחאה שבאמצעותן הם גם יביעו את מחאתם מצד אחד וגם לא ישברו את הכלים ויראו בסוף כסף מצד שני.
Reference URL's