מכבי נתניה

גירסה מלאה: שביתה כן או לא
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אני מלא הערכה לשחקני ועובדי המועדון על כך שהם עובדים ומשחקים כרגיל ללא קבלת משכורת. אני חושב שבצד העובדה שבגלל שגב היתה זו שעתנו הקשה, זו גם היתה שעתנו היפה.
כשכיר, אשר תמיד קיבל את משכורתו בזמן - זה בלתי נתפס מבינתי הסטואציה הזאת.
אלי שגב מבחינתי כלב בן כלב. לברוח זה מפלטו של החלש. העיקר שלכל עיתונאי הוא עונה.
עכשיו שנמצאים לפני הישורת האחרונה, תיפגע לכאורה ההגינות הספורטיבית אל מול יתר היריבות בתחתית. אולי זה יוביל לכך שההתאחדות והרשלן המקומבן אורליצקי יעשו צעד דרסטי, בשם התחרות. הקבוצה תופיע למשחקים אבל ערך לא יהיה בהם. וליבי גם על אוהדי הקבוצות האחרות שמגיע להם שנשחק במלוא הכוח נגד כולם.
נוצרה עכשיו סיטואציה מעניינת.
אי קבלת המשכורות והאיום בשביתה של שחקני נתניה הפך להיות עכשיו מעיניינם של מספר לא מבוטל של קבוצות בליגה כמן גם ההתאחדות.
(24-Mar-2015 11:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]נוצרה עכשיו סיטואציה מעניינת.
אי קבלת המשכורות והאיום בשביתה של שחקני נתניה הפך להיות עכשיו מעיניינם של מספר לא מבוטל של קבוצות בליגה כמן גם ההתאחדות.

בדיוק....אנחנו נשארנו בליגה...אבל חוסר ספורטיביות יכול לקבוע את גורל היורדות..וכאן נשאלת השאלה כמה זה חשוב להתאחדות...שביתה בזמן מצוין...
איפה אדון עיני איפה ארגון השחקנים ? חובה עכשיו במיוחד שיש עוד שלוש שבעות ליגה לפתוח בשביתה של כול הליגה ולסדר את הנושא הזה פעם אחת ולתמיד היום זה נתניה מחר זה עכו הפועל תא ועוד

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-Mar-2015 12:00)davidb7 כתב: [ -> ]
(24-Mar-2015 11:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]נוצרה עכשיו סיטואציה מעניינת.

בדיוק....אנחנו נשארנו בליגה...אבל חוסר ספורטיביות יכול לקבוע את גורל היורדות..וכאן נשאלת השאלה כמה זה חשוב להתאחדות...שביתה בזמן מצוין...

יש שלושה שבועות עד המשחק הבא.
השביתה כעת לא תזיז לאף אחד כלום.
אבל אם היא תתחיל עכשיו ואכן תמשך לכל אורך הפגרה ולאחריה- אז זה יתחיל להפריע לאנשים גם מחוץ למכבי נתניה.
למה משביתים אימונים ולא משחקים? שביתה מאימון פוגעת בכושר של השחקן עצמו בעוד שביתה ממשחקים עושה רעש חזק הרבה יותר ופוגעת ישירות בליגה ובכל הגופים הנלווים...
ללא להופיע למשחק, כאשר אין לך גב של קבוצות אחרות שהולכות איתך למהלך כזה(ואני לא רואה מצב כזה כי זו מדינה שכל עוד אין מלחמה כל אחד בה דואג רק לתחת שלו)- יכולות להיות השלכות חמורות!

השבתת אימונים הוא משהו שכביכול פוגע רק בך, אבל בסיטואציה הנוכחית, בדיוק כפי שכתב פיליפצ'וק, יש להשבתה כזו השלכות גם על היריבות לתחתית ועל רוח הספורט.
השבתה של אימונים תפגע במוכנות ובכושר של השחקנים בדיוק כפי שאמרת, רק שכעת זו בעיה של שאר קבוצות התחתית, לא פחות ואף יותר משל מכבי נתניה שהבטיחה את מקומה בליגה באופן כמעט סופי(כל עוד הספורט הוא זה שיקבע באיזו ליגה נשחק בעונה הבאה...)
כדאי שיהיה לכולם ברור - זה לא מעניין את אף אחד. לא את ההתאחדות ולא את הבקרה עיני לא יודע מי זאת מכבי נתניה, מה בכלל לו ולכדורגל, ואורליצקי לא מוטרד מכלום. זה מעניין רק את מי שמעורב בפועל .
(24-Mar-2015 12:36)עידן444 כתב: [ -> ]ללא להופיע למשחק, כאשר אין לך גב של קבוצות אחרות שהולכות איתך למהלך כזה(ואני לא רואה מצב כזה כי זו מדינה שכל עוד אין מלחמה כל אחד בה דואג רק לתחת שלו)- יכולות להיות השלכות חמורות!

השבתת אימונים הוא משהו שכביכול פוגע רק בך, אבל בסיטואציה הנוכחית, בדיוק כפי שכתב פיליפצ'וק, יש להשבתה כזו השלכות גם על היריבות לתחתית ועל רוח הספורט.
השבתה של אימונים תפגע במוכנות ובכושר של השחקנים בדיוק כפי שאמרת, רק שכעת זו בעיה של שאר קבוצות התחתית, לא פחות ואף יותר משל מכבי נתניה שהבטיחה את מקומה בליגה באופן כמעט סופי(כל עוד הספורט הוא זה שיקבע באיזו ליגה נשחק בעונה הבאה...)
שירן ייני אמר שייתן גב לכל מהלך ופה תימדד מילתו, במידה שלא יעמוד במילתו שיעלו עם המחליפים של הנוער...
צריך לזעזע את כולם...
באמת שאני לא מבין למה לא מוכרים את המנויים לעונה הבאה.
שיאפשרו בעצם לאוהדים לעזור למועדון ברגעיו הקשים.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's