מכבי נתניה

גירסה מלאה: הבקרה פתחה בהליך הוצאת נתניה מידי אלי שגב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לבקרה נמאס ממצבה המידרדר של נתניה וראשיה החליטו לפתוח בהליך חסר תקדים ולהוציא את השליטה משגב. השחקנים לא יחזרו להתאמן בלי משכורות
http://www.one.co.il/Article/14-15/1,1,8...tml?ref=hp
לפי רועי דניאל החוב עשרה מליון שקל המצב רע מאוד

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם אני שמעתי...
מעניין איך זה צמח ל 10, ומעניין למה מישהו כאן חושב שמכירת קאיודה עבור ההצעות המביכות שיש עליו כרגע תזיז משהו...
שגב סיבך אותנו ומי יודע אם נוכל לפתוח את העונה הבאה...
המטרה היא להוריד את החוב לסביבות ה- 5 מיליון ש"ח ואותו לגלגל לעונה הבאה ולגלם אותו בתוך התקציב.
מכירת קאיודה אם וכאשר ובסכום אותו הם מבקשים עליו אמורה להוביל למטרה הזו.
על קאיודה במצב הקיים אי אפשר לקבל יותר מ 2 מיליון ש"ח. כולם כבר מריחים מקילומטר את גודל הברוך ומציעים הצעות משפילות שאסור לקבל. מעבר לזה היום הבנתי עד כמה כולם עובדים עלינו בעיניים ומכירות קאיודה לא פותרת כלום... הבור יהפוך מענק לגדול...
ככל שהבור יותר גדול כך הביזיון של זה שאישר את התקציב הוא יותר גדול והוא זה שצריך לפתור אותו!
איך יכול להיות שהתקציב שנבנה בנתניה בוסס על כך ששגב מביא 10 מיליון ש"ח מהבית, ואחרי כל הקיצוצים, ואחרי שאורליצקי טוען שרוב הערבויות מהבנק בלונדון ניפדו עדיין יש בור של 10 מיליון???
אני התייאשתי מלנסות לקבל ממישהו הסברים...
הכל כאן מסריח ומייאש...
כנראה שאין מנוס והאסון שלנו קרב...
פשוט לא לאמין! כדורגל ישראלי בליגת העל מודל 2015...
לפי החשבון שלי שגב העביר לנתניה בין 2-3 מ שקל, מכירת שלטי פרסום עוד מיליון. רועי טען שנעשו פעולות שצמצמו את החוב בעוד מיליון כלומר הבור צריך להיות בין 5-6. לא יודע איך רועי דניאל הגיע שוב ל10. אם באמת מדובר בכזה סכום - לא רואה איך יוצאים מזה

(23-Mar-2015 9:57)טל.מ כתב: [ -> ]לפי החשבון שלי שגב העביר לנתניה בין 2-3 מ שקל, מכירת שלטי פרסום עוד מיליון. רועי טען שנעשו פעולות שצמצמו את החוב בעוד מיליון כלומר הבור צריך להיות בין 5-6. לא יודע איך רועי דניאל הגיע שוב ל10. אם באמת מדובר בכזה סכום - לא רואה איך יוצאים מזה

מעולם לא נטען שהחוב הוא רק 5-6 מיליון ש"ח אנשים פה עם שמיעה סלקטיבית נראה לי.
מה שרועי דניאל אמר כל הזמן שהתקציב שעליו התחייב המועדון בתחילת השנה היה ב-ן 24-26 מיליון ש"ח.
מה שבפועל המועדון הצליח להביא הוא בערך 14 מיליון ש"ח את השאר היה אמור להביא שגב מה שלא קרה בפועל.
כרגע כפי שכתבתי בפוסט הקודם הם מנסים לסיים את העונה עם גירעון של 5 מיליון ש"ח אותו הם מתכוונים לגלגל לתקציב העונה הבאה.
בפועל יש להם בערך 5 מיליון ש"ח להביא "מהיקב ומן הגורן" כדי לסגור את העונה.
(23-Mar-2015 10:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(23-Mar-2015 9:57)טל.מ כתב: [ -> ]לפי החשבון שלי שגב העביר לנתניה בין 2-3 מ שקל, מכירת שלטי פרסום עוד מיליון. רועי טען שנעשו פעולות שצמצמו את החוב בעוד מיליון כלומר הבור צריך להיות בין 5-6. לא יודע איך רועי דניאל הגיע שוב ל10. אם באמת מדובר בכזה סכום - לא רואה איך יוצאים מזה

מעולם לא נטען שהחוב הוא רק 5-6 מיליון ש"ח אנשים פה עם שמיעה סלקטיבית נראה לי.
מה שרועי דניאל אמר כל הזמן שהתקציב שעליו התחייב המועדון בתחילת השנה היה ב-ן 24-26 מיליון ש"ח.
מה שבפועל המועדון הצליח להביא הוא בערך 14 מיליון ש"ח את השאר היה אמור להביא שגב מה שלא קרה בפועל.
כרגע כפי שכתבתי בפוסט הקודם הם מנסים לסיים את העונה עם גירעון של 5 מיליון ש"ח אותו הם מתכוונים לגלגל לתקציב העונה הבאה.
בפועל יש להם בערך 5 מיליון ש"ח להביא "מהיקב ומן הגורן" כדי לסגור את העונה.
שמעתי במו אוזניי את רועי דניאל מדבר על בור של 7-8 מיליון ש"ח- האמת שאחרי הקיצוצים. הוא דיבר על אותו חוזה פרסום שאמור לצמצם עוד קצת את הגרעון.
וכל הזמן דובר על כך שנתניה מביאה הכנסות של 15-16 מיליון ש"ח בלי בעלים, מה שאומר שאלי שגב היה צריך להביא 10 מיליון ש"ח. אם הוא אכן העביר 2-3 מיליון(לפי טענת אורליצקי אף יותר מכך!)- החשבון של טל נכון, ועפ"י החשבון הזה גם כולם הבינו שמכירת קאיודה תביא אותנו לגרעון שעוד אפשר לחיות איתו של סביבות ה 3-4 מיליון ש"ח. גם טוכמן דיבר על כך שפירוק לא על הפרק כי אף אחד לא ישלח קבוצה לפירוק בגלל גרעון של 5-6 מיליון ש"ח.
עם בור של 10 מיליון גם 3 קאיודה וגם ההתלהבות של רוני רוזנטל בשבת מדיא סבע לא יעזרו לנו(ה' יודע אם בכלל נראה שקל ממכירה של דיא). הקבוצה הזו כנראה תלך לפירוק.
עונה הבאה 9- במקרה הטוב, וליגה לאומית במקרה הרע...
האמת?
מייאש!
שום פירוק ושום נעליים, שתה מים קרים ותרגע עם ההיסטריה.
בפעם השלישית, המטרה היא לסיים את העונה עם גירעון של כ- 5 מיליון שקלים אותו יגלמו בתוך התקציב של העונה הבאה שצפוי להיות קצת יותר ממינימום, סוג של עונה פיננסית.
לשם כך יש עוד בערך 5 מיליון ש"ח לסגור פלוס מינוס, חלק גדול מהסכום אמור להתקבל ממכירת קאיודה בתום העונה לאירופה (לפי רועי דניאל כבר יש הצעות) ואת היתרה הם אמורים להביא בדרכים היצירתיות של קובי בלדב או שאלי שגב יפתיע.
עמודים: 1 2
Reference URL's