מכבי נתניה

גירסה מלאה: 15. 21.03
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
היום רשמית נפתחה עונת האביב ובשבילנו כנראה עונת הרחצה הלא רשמית, האם האביב מבשר טובות למכבי נתניה מי יודע? לפחות לגבי הכדורגל אפשר להיות אופטימים יש פה בסיס טוב שעם שינויים נכונים יכול לרוץ קדימה שנה הבאה הכל בהתאם לנסיבות העלומות כרגע כמובן.
ובהקשר למשחק של היום עבודה הכנה טובה של המאמן שישב על הקלטת של המשחק הקודם הביאה לניצחון ברור ומוצדק כל מערכי הקבוצה תפקדו היטב ובמיוחד החלק הקדמי.
הקורא חבר הפורום משה א הידוע בכינוי פיליפצ'וק מתבקש להתנצל בפני השחקן אור ברוך שער בישול ומעורבות בכל התקפה שלנו, מה לעשות כשמשחקים גם כובשים.
ביום שבו אור ברוך כובש גבי כובש דיא מכניס גול מהקרן ואריאל הרוש יוצא לכדורי גובה וגם עוצר פנדל (למרות השריקה לפנדל חוזר) - זה הרגע לפרוש...

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22-Mar-2015 1:08)טל.מ כתב: [ -> ]ביום שבו אור ברוך כובש גבי כובש דיא מכניס גול מהקרן ואריאל הרוש יוצא לכדורי גובה וגם עוצר פנדל (למרות השריקה לפנדל חוזר) - זה הרגע לפרוש...

ותוסיף לזה משחק טוב של עידו לוי...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(22-Mar-2015 1:11)אלון כתב: [ -> ]
(22-Mar-2015 1:08)טל.מ כתב: [ -> ]ביום שבו אור ברוך כובש גבי כובש דיא מכניס גול מהקרן ואריאל הרוש יוצא לכדורי גובה וגם עוצר פנדל (למרות השריקה לפנדל חוזר) - זה הרגע לפרוש...

ותוסיף לזה משחק טוב של עידו לוי...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מישהו מתגעגע לחסן ההיסטרי...אבו עבייד ארבע דרגות מעליו...
צריך לראות עכשיו מה עושים עונה הבאה...
את זה שאור ברוך יודע להחזיק כדור ולשמור עליו ידעתי עוד לפני המשחק.
לדחוק כדור מקו השער גם האחיינית שלי יודעת.
בשורה התחתונה, עונה שלמה, שני גולים, ציון נכשל!

נ.ב: איזה כייף בלי ירין חסן.
מאז הגעתו של רוני לוי, יש לנו קשר אחורי מצויין , רומריו להחתים מהר לשנה הבאה!
(22-Mar-2015 2:28)פיליפצוק כתב: [ -> ]את זה שאור ברוך יודע להחזיק כדור ולשמור עליו ידעתי עוד לפני המשחק.

לו ערן לוי היה דוחק נגד עכו ובן שושן היה מתנהל אחרת עם הכדור נגד חיפה(שווה ערך לשער של אור ברוך),היית משחק היום נגד מכבי ת"א ולא נגד הפועל פ"ת.
(22-Mar-2015 8:08)אייל ס כתב: [ -> ]
(22-Mar-2015 2:28)פיליפצוק כתב: [ -> ]את זה שאור ברוך יודע להחזיק כדור ולשמור עליו ידעתי עוד לפני המשחק.

לו ערן לוי היה דוחק נגד עכו ובן שושן היה מתנהל אחרת עם הכדור נגד חיפה(שווה ערך לשער של אור ברוך),היית משחק היום נגד מכבי ת"א ולא נגד הפועל פ"ת.

ולו שגב היה משלם בזמן. .היינו רצים לאליפות באילו...
(22-Mar-2015 8:08)אייל ס כתב: [ -> ]

שחקן בתפקיד שלו שלא מביא מספרים מבחינתי הוא כישלון.
בכלל ההבאה שלו במקום אקסברד היתה הזויה לחלוטין.
הזכרת את בן שושן, כישלון אף יותר גדול, חבל על הכסף.
עמודים: 1 2
Reference URL's