מכבי נתניה

גירסה מלאה: מ.ס.אשדוד - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אנחנו יוצאים למשחק חוץ חשוב וקשה באשדוד.
מהמשחקים שמאוד מפחידים אותי.
משחק סופר חשוב אבל משום מה אני לא חש שמפנימים זאת בצד שלנו, לעומת הצד השני שיודע שזה משחק קריטי עבורו!
מתכון לא טוב...
זה די מה שקרה מול רעננה והיינו כבויים להחריד במשחק הזה.
מאוד מקווה שהתחושות שלי שגויות. אשמח אם אנשים שהיו השבוע באימונים יגידו שאין לי מושג והם ראו השבוע חבורה שמתכוננת למשחק הזה כמו לגמר גביע.
היה לי שבוע עמוס ואולי התחושות האלה נובעות מכך, ואולי זה בכלל לא קשור לקבוצה אלא לפורום שהיה רדום כל השבוע- מאוד לא אופייני לשבוע של משחק כה חשוב. מקווה שלא כולם כאן ובעיקר בתוך המועדון ישנים בגלל פער ה 7 נקודות שאנחנו יודעים שיכולות להיעלם תוך שבועיים לא טובים ותוצאות לא רצויות במשחקים אחרים(כמו למשל הנצחון של הפועל חיפה על מכבי ת"א...) .

מבחינה מקצועית אני די אוהב את השינוי הכפוי שהולך לקרות בהגנה.
כאחד שטען כאן לא פעם שאיאד אבו עביד עם הכוונה וניהול קריירה נכונים יהיה הואליד באדיר הבא של הכדורגל הישראלי- אני רוצה לראות את איאד, כמו באדיר- או בלם או קשר אחורי. לא אוהב אותו כמגן ימני. מצד שני הוא שחקן צעיר ועדיין עושה הרבה טעויות(אולי לא קריטיות כמו חסן אבל עושה), ובמשחק הזה אין מקום לטעויות. המגרש באשדוד בלא מעט מקרים עשה לנו רע מאוד ואפילו זוכר משחקים של התפרקות...
אני מקווה שהחזרה של איאד לתפקידו הטבעי תעשה לו טוב על אף שיתכן שהוא כבר שכח שזה תפקידו...
בצד ימין של ההגנה גם עומר פרץ(שכנראה יפתח) וגם ויקי כחלון(חזר מהפציעה כבר?) לדעתי מתאימים יותר.
בצד הקדמי אני שמח סוף סוף לדבר על תלות בשלושה שחקנים ולא רק בשניים(שזה כבר משהו שיותר מתאים לקבוצה בריאה)- הצמד ערן לוי & קאיודה ודיא סבע שללא ספק מוסיף להתקפה שלנו מימד נוסף. אין לנו בסגל עוד שחקן כמו דיא מבחינת יכולת הכדרור. קאיודה לאחרונה מוכיח שיש לו את היכולת אבל הוא עושה זאת בעיקר בזכות המהירות כשיש לו שטחים. דיא עושה זאת בזכות שילוב של מהירות והמון טכניקה שמאפשרת לו זאת גם במשחק צפוף יותר. אני מקווה שימשיך ביכולת שלו מהמשחק מול עכו שהיה משחקו הטוב ביותר העונה!
משחק שתוצאתו תלויה מאוד ביום נתון של 2 הקבוצות. בואו נקווה שנראה את נתניה של המחצית השניה מול עכו או ב"ש, מול אותה אשדוד שאותה עכו העלובה שראינו לפני שבוע עשתה לה ביה"ס לפני שבועיים ולא נתניה של ההתפרקות בב"ש מול אשדוד שבלא מעט משחקים(אמנם די מזמן...) ידעה לשטוף את הדשא.

יאללה נתניה!!!
כרגיל, לא משנה מי בלם ומי מגן ומי שוער...
כל קרן נגדנו = גול.
וכרגיל כל פעם שאנחנו מובילים מוקדם הופכים נגדינו ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפעם יש שינוי 2:2
ועוד איזה... 2:3

(14-Mar-2015 22:50)nitzan כתב: [ -> ]ועוד איזה... 2:3

זהו.
זה ניצחון שמשאיר אותנו בליגה ..
לפחות לשם שינוי שחקני ההגנה ניצחו את המשחק

Sent from my iPhone using Tapatalk
נצחון זה המעלה את הפער מהקו האדום ל-10 נק' (האם ייתכן שהפועל פ"ת לא תפסיד מחר למכבי ת"א?) הוא אבן דרך במאמצי ההיחלצות מסכנת ירידה.
(14-Mar-2015 22:56)יגאל יהב כתב: [ -> ]נצחון זה המעלה את הפער מהקו האדום ל-10 נק' (האם ייתכן שהפועל פ"ת לא תפסיד מחר למכבי ת"א?) הוא אבן דרך במאמצי ההיחלצות מסכנת ירידה.

אם הפועל פ"ת מוציאה שם נקודה אז מגיע לה להישאר, אני לא רואה מצב ריאלי שזה קורה.
אנחנו בפור של 10 וצריכים עוד 2-3 נקודות פורמליות.
עם רוני לוי כמאמן, אנחנו משיגים אותן.

עכשיו מה שחשוב הוא מאיפה מצליחים להביא כסף כדי לא להתפרק...
למעשה סיימנו היום את העונה.עכשיו צריך למצוא איזשהו עניין בפליאוף המשעמם הבא עלינו והכי חשוב,איך נערכים מבחינה כלכלית ומקצועית לקראת העונה הבאה.
עוד לא נשארנו כל הקבוצות יכולות לנצח אותנו כולם בסכנה גם רעננה
עכו ,הפועל פ"ת, אשדוד , סכנין , הפועל ת"א , רעננה, הפועל חיפה ... אין משחקים קלים!! 10 נק' זה כלום שכל משחק הוא על 6 נקודות , 2-3 הפסדים והכל משתנה לכל קבוצה
כמו במשחק הירידה מי היה מאמין שהפועל ב"ש תגיע למשחק האחרון כשהיא יכולה לרדת , אל תזלזלו
שבוע הבא מארחים את הפועל פ"ת? .. אם כן זה משחק העונה בפליאוף ,הפסד זה מסוכן מאוד

העיקר ששגב העביר 400 אלף שח..
עמודים: 1 2
Reference URL's