מכבי נתניה

גירסה מלאה: נשארנו ליגה כמעט וזה מה שרצינו מלכתחילה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נכון זה עדיין לא סגור עד שזה לא נגמר אבל אנחנו משחקים טוב ויש ביטחון ויש שחקנים תותחים כולל עמית בן שושן והכי חשוב יש למכבי נתניה אחד הקהלים הכי טובים במדינה ועדיין לא אמרתי מילה על צמד המאמנים רוני לוי ורונן גבאי !!!

סיכומים עושים בסוף העונה אבל רק אם ניכנס למרה שחורה לא ננצח 2-3 משחקים שיכריעו את גורל ההישארות בליגה . זה כל מה שרצינו בעונה הראשונה להישאר בליגה ...

אלי שגב צדק מלכתחילה יש חומר שחקנים לפליאוף עליון אבל הבעיה שהביאו את רוני לוי מאוחר מדי למטרה הזאת , בפעם הבאה כשאומרים לכם פעם אחת מאמן נתנייתי תתאבדו על הרעיון ...ואל תציעו תלתלים כושל או הבן של .. מי שראה את רוני לוי כעוס נפעם מתלהב ועצבני במכבי חיפה בעונות היפות יותר ופחות כמו שהוא ראה אותו במכבי נתניה שיקום !!!

במכבי נתניה משחקים עם הלב עם הנשמה בשביל שברחוב הרצל יסתכלו עליך ויסובבו ראשים וילחשו זה .... ממכבי נתניה ולא משנה אם זה אפסנאי או מסג'יסט או שחקן או מאמן כי אם אתה קשור למכבי נתניה זה כמו להיות שייך ל " מוסד " הילה של כבוד !!!

מה אני מאחל לנו ? שיהיה פליאוף תחתון רגוע שנבטיח כבר בקרוב את ההישארות ואז ארצה לראות את רוני לוי ורונן גבאי נותנים גם לעוד שחקנים צעירים לשחק !!! חשוב שגרשומוב אברהם ועוד צעירים יקבלו דקות משחק גם לשוער הנוער לא הייתי מתבייש לתת לטעום ממשחק בבוגרים !!!

היידה נתניה
צריך להריץ את גרשומוב עד לסיום העונה לתת לו לפחות מחצית בכל משחק
לדעתי הוא צריך לפתוח בהרכב.. אבל הבעיה שרוני לוי לא מקדם צעירים עוד מימי מכבי חיפה
בחיפה דרשו ממנו אליפות בכל מחיר אז הוא לא יכל
בנתניה זה סיפור אחר רוצים יותר צעירים בגלל השכר
אתה עדיין חושב שרוני ישאר בנתניה ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
מי יודע מה יהיה?
בקצב הזה בלבול כנגד כל הסיכויים עוד ימשיך בחיפה, אלישע יביא גביע בב"ש, ומה יעשה רוני לוי? שוב ישב בבית? יחכה לג'ורדי?
לך תדע...
(10-Mar-2015 3:13)ORENARIEL כתב: [ -> ]צריך להריץ את גרשומוב עד לסיום העונה לתת לו לפחות מחצית בכל משחק
לדעתי הוא צריך לפתוח בהרכב.. אבל הבעיה שרוני לוי לא מקדם צעירים עוד מימי מכבי חיפה
צודק. אנחנו צריכים להשביח שחקנים עבור סוחר הילדים
(10-Mar-2015 18:46)חזום חזום כתב: [ -> ]
(10-Mar-2015 3:13)ORENARIEL כתב: [ -> ]צריך להריץ את גרשומוב עד לסיום העונה לתת לו לפחות מחצית בכל משחק
צודק. אנחנו צריכים להשביח שחקנים עבור סוחר הילדים

אז בשביל מה הבאנו אותם בכלל?
זה גם מה שאני שואל. .
גרשומוב בינתיים לא פקטור. יש לנו שניים אחרים שלא רואה את הקבוצה מוותרת עליהם מרצון. יהיה מעניין לראות מה יהיה איתם בסוף העונה. אני מתכוון לדיא ואיאד כמובן.
Reference URL's