מכבי נתניה

גירסה מלאה: ממוצע קהל ביתי. יפה!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
[תמונה: 3fd911e68790cfbabbf89c4176a63087.jpg]
אם היינו בצמרת היינו מקום 3.. אפקט האצטדיון החדש עושה את שלו, זה אומר שבאר שבע עם פוטנציאל יותר גדול..
ולא לשכוח שלהרבה קבוצות הכניסה חינם בהרבה משחקים העלו את הממוצע שלהם
חבל על הפועל פ"ת שתרד ליגה וטוב שבני יהודה יעלו בחזרה
(09-Mar-2015 20:50)ORENARIEL כתב: [ -> ]אם היינו בצמרת היינו מקום 3.. אפקט האצטדיון החדש עושה את שלו, זה אומר שבאר שבע עם פוטנציאל יותר גדול..
ולא לשכוח שלהרבה קבוצות הכניסה חינם בהרבה משחקים העלו את הממוצע שלהם
חבל על הפועל פ"ת שתרד ליגה וטוב שבני יהודה יעלו בחזרה

לבאר שבע פוטנציאל גדול יותר בזמן שיש להם את בוזגלו וברדה ומליקסון וארבייטמבן,שים אותם פה ואנחנו עם 9000 ממוצע לפחות
בין מקום 3-5 זה המקום האמיתי שלנו בממוצע הקהל תלוי בעונה ובטיב הסגל ובממונטום...
אם היינו רצים לאליפות היינו מקום ראשון בקהל בארץ לקבוצה יש עשרות אלפי קהל רדומים חלקם כבר רדומים בוותיקים חחח
חלק מהרדומים כבר לא יתעוררו יותר. עברו כבר 30 שנה.
זה המקום הטבעי שלנו מבחינת קהל

אל תשכחו שזה סה"כ קהל כולל אוהדי יריבות
(10-Mar-2015 16:08)אני gad כתב: [ -> ]חלק מהרדומים כבר לא יתעוררו יותר. עברו כבר 30 שנה.

אבל כל היופי הוא שיש מעט מאוד קבוצות שהביאו לכאן קהל.
זה לא הפועל חיפה שהדרבי הקפיץ לה את הממוצע או הפועל ומכבי פ"ת שכל משחק הקבוצה האורחת מביאה יותר מהם...

לגבי הרדומים, לאחרונה יצא לי במקרה לדבר עם שלושה אנשים- אחד בעבודה, ועוד שני שכנים שלי שאפילו לא ידעתי שהם מגדירים עצמם אוהדים של נתניה אבל ראו אותי אחרי או לפני משחק עם חולצה ומתחילים לדבר איתי על זה שהם פעם היו באים ולאחרונה ולא יוצא וזה בהחלט מדגדג להם...
יש קהל רדום שכבר לא יבוא, אלא אם מדובר בגמר גביע או משחק אליפות. אבל יש המון אנשים במעגל השני שצריכים גירוי שלא קיים היום. מדובר באלפים רבים!
(10-Mar-2015 16:08)אני gad כתב: [ -> ]חלק מהרדומים כבר לא יתעוררו יותר. עברו כבר 30 שנה.

טעות. רק בחצי ובגמר בשנה שעברה הוכח אחרת
Reference URL's