מכבי נתניה

גירסה מלאה: צפוי שנסיים מקום 11
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
די צפוי שנפסיד לאשדוד והפועל ת"א תצא בתיקו, מבחינתי, כל תוצאה אחרת תהיה הפתעה נעימה.
אבל גם אם אלו יהיו התוצאות, עדיין עכו והפועל פ"ת ירדו ליגה.

התרחיש הכי אטרקטיבי הוא שמכבי חיפה תישאר בפליאוף התחתון ואנחנו נארח את חיפה והפועל ת"א בנתניה. בשביל זה אנחנו חייבים לנצח בשבת כדי שנארח בבית ארבעה משחקים.
כדי לסיים במקום 11 לא מספיק להפסיד. צריך להפסיד ביותר משער. זה בקלות יכול לקרות, אבל האמת שזו תהיה בושה גדולה...

אשדוד יצאה בנס עם תיקו מול עכו שראינו אתמול(קבוצה חלשה להחריד!), והפסידה אתמול מול קבוצה בשחקן פחות ובלי שוער...
אתמול התגשמו משאלותיו של סרי פלאח סוף סוף יכול לתפוס את הכדור ביד בלי להענש, חוץ מזה איך שאשדוד נראים בזמן האחרון עם כל מה שהולך שם, אין סיבה שלא נוציא נקודה לפחות.
כל הנבואות האלו רק גורמות לי לרצות לשים כפכפים וללכת לים, צריך לגמור את העונה בשלום... שלא נסתבך שוב בטעות
8 משחקים, 6-7 נקודות משאירים אותנו ליגה.
זאת לא הבעיה, הבעיה שכנראה לא נפתח את השנה הבאה.

אורליצקי, כמתנת פרידה ילחם מלחמת חורמה לא לאשר את הקבוצה
(08-Mar-2015 17:38)אריאל כתב: [ -> ]8 משחקים, 6-7 נקודות משאירים אותנו ליגה.
זאת לא הבעיה, הבעיה שכנראה לא נפתח את השנה הבאה.

אורליצקי, כמתנת פרידה ילחם מלחמת חורמה לא לאשר את הקבוצה

הוא כבר אמר שלא יאשר את הקבוצה אם אלי שגב יהיה הבעלים...
(08-Mar-2015 17:58)אלון כתב: [ -> ]הוא כבר אמר שלא יאשר את הקבוצה אם אלי שגב יהיה הבעלים...
אורליצקי לא קובע כלום. אם שגב יוכל לתת ערבויות אז הוא לא שואל אף אחד.

אני רק מקוה שכל הבלגן עם שגב יפתר מוקדם ולא יהרסו את הקבוצה תוך כדי זה.
אורליצקי אמר,בקולו, שלא יאשר את אלי שגב כבעלים של מכבי נתניה בגלל שהוא מכיר את מצבו הכלכלי. אני לא יודע מה זה אומר עלינו כקבוצה ואיך ניתן להחליף בעלים אם שגב לא ירצה בכך או לחילופין יעמיד תנאים ששום רוכש לא ירצה לקבלם.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
רק שנשאר בליגה, ושגב ואורליצקי לא יהיו. פה בעונה הבאה.
אתם לא קוראים את אורליצקי נכון.
אמת, הוא רשלן, אבל מי צריך להיות טוב, שהשותף שלך מקושר בליכוד...
מה שהוא רומז הוא שאם יוסי מאור יהיה רציני וישים כסף, הוא לא יאשר את שגב כבעלים, דאז ה-25% של מאור בזכויות של מכבי נתניה להופיע בליגת העל בכדורגל יהפכו ל-100%. זו דרך עוקפת פירוק.
הסוגייה הנעלמת היא מהי כוונתו של מאור.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's