מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה- הפועל עכו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
שבת, 19:00, אצטדיון היהלום, מחיר אחיד 50 ש"ח.

ביום שני רוני לוי הפסיד לראשונה במשחק שהוא מגיע כאנדרדוג(ניצחון בסכנין, ובבית מול בית"ר, והפועל ב"ש ותיקו מול מכבי ת"א), ואני מקווה שמחר אנחנו הולכים לחזות בניצחון הראשון בעידן רוני לוי כאשר אנחנו מגיעים פייבוריטים, או לפחות כשווים(תיקו בתוספת הזמן מול הפועל פ"ת והפסד בתוספת הזמן מול רעננה זה ההספק עד כה "במשחקים הקטנים"). חס וחלילה שלא יקרה משהו אחר בפעם הראשונה, הפסד ביתי ראשון בעידן רוני לוי, כשלמעשה גם תיקו יתקבל במורת רוח.

שני המשחקים האחרונים של הפועל עכו מלמדים שהקבוצה הזו ממש לא הרימה ידיים. למיטב הבנתי היתה ראויה לניצחון באשדוד שחילצה תיקו עם הרבה מזל ויכולת טובה של מרציאנו מהחבורה הצפונית, ובשבוע שעבר לא נפלה מהפועל ת"א ואף עלתה עליה וניצחה בצדק בתוספת הזמן. אני חושב שזה רצף של שלושה-ארבעה משחקים ללא הפסד עבור הקבוצה של שלומי דורה, שגם היתה מאוד מסוכנת מולנו בסיבוב הקודם.

ועדיין, אנחנו בבית, בלי חיסורים יוצאי דופן, ואני מקווה שהשחקנים מבינים את חשיבות המשחק רגע לפני הפליאוף. יש לי תחושה שגם הפועל פ"ת וגם הפועל חיפה יוציאו נקודות השבוע, ויש חשיבות עליונה לנצחון ושמירת פער של שלושה משחקים מהקו האדום שאוי ואבוי אם לא יספיקו לנו בשבעה משחקים כדי להישאר בליגה, ונקווה שבלי יותר מידי התקפי לב.

ולאופטימיים שביננו, נצחון מחר, בשילוב עוד כמה תוצאות שהן די בגדר הסביר(כמו הפסדים של בית"ר למכבי ת"א, רעננה בסכנין ומכבי חיפה בק"ש) ונגיע למחזור האחרון של העונה הסדירה כשאנחנו עדיין עם סיכוי סביר להשתחל לפליאוף העליון(בגלל שהמחזור הבא מפגיש את רעננה ובית"ר). יש לי תחושה חזקה שנבכה על הפרש השערים הגרוע, וכנראה שגם על אותו שער מיותר בתוספת הזמן מול רעננה.

יאללה נתניה!!!
(06-Mar-2015 15:12)עידן444 כתב: [ -> ]שבת, 19:00, אצטדיון היהלום, מחיר אחיד 50 ש"ח.

אני מקווה שמחר אנחנו הולכים לחזות בניצחון הראשון בעידן רוני לוי כאשר אנחנו מגיעים פייבוריטים,

ולאופטימיים שביננו, נצחון מחר, בשילוב עוד כמה תוצאות שהן די בגדר הסביר(כמו הפסדים של בית"ר למכבי ת"א, רעננה בסכנין ומכבי חיפה בק"ש) ונגיע למחזור האחרון של העונה הסדירה כשאנחנו עדיין עם סיכוי סביר להשתחל לפליאוף העליון

יאללה נתניה!!!

אם את עכו לא תנצח אז את מי כן? והפלייאוף העליון אבוד לנו. אין מה לעשות, וצריך להשלים עם זה.
(07-Mar-2015 0:54)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(06-Mar-2015 15:12)עידן444 כתב: [ -> ]שבת, 19:00, אצטדיון היהלום, מחיר אחיד 50 ש"ח.

אני מקווה שמחר אנחנו הולכים לחזות בניצחון הראשון בעידן רוני לוי כאשר אנחנו מגיעים פייבוריטים,

ולאופטימיים שביננו, נצחון מחר, בשילוב עוד כמה תוצאות שהן די בגדר הסביר(כמו הפסדים של בית"ר למכבי ת"א, רעננה בסכנין ומכבי חיפה בק"ש) ונגיע למחזור האחרון של העונה הסדירה כשאנחנו עדיין עם סיכוי סביר להשתחל לפליאוף העליון

יאללה נתניה!!!

אם את עכו לא תנצח אז את מי כן? והפלייאוף העליון אבוד לנו. אין מה לעשות, וצריך להשלים עם זה.
קודם כל בוא ננצח את עכו ויתכן שנתעורר מחר לבוקר אחר מבחינת הסיכויים לפלייאוף העליון.
ומשפטים כמו "אם את עכו לא תנצח אז את מי כן?" מתאימים למחזור רביעי. היום אנחנו כבר יודעים שהליגה הזו שיוויונית ומשוגעת.
נצחנו את בית"ר, ב"ש, רעננה, ומכבי פ"ת(שמרכיבות את הפלייאוף העליון), והפסדנו פעמיים לקבוצה חלשה כמו הפועל חיפה...
בקיצור, בכל משחק הכל יכול להיות...
רוני לוי היטיב לבטא ואני מאוד מקווה שהשחקנים הפנימו...
זהו משחק על עונה שלימה.
ניצחון-נשארת, תיקו- נתקעת, הפסד- הסתבכת.
לא פלייאוף עליון ולא בטיח... את זה הפסדנו בחיפה.
עכשיו השאלה היא אם נראה כמה משחקים בשקט עד תום העונה או כל משחק מלחמה.
זה הזמן ל-2 חלוצים ...מישהו שימשוך אליו עוד אש...וישחרר את קאיודה או הפוך..
מודה - אין לי תחושה טובה היום. אני מקווה להתבדות .

Sent from my iPhone using Tapatalk
האמת לקחת לי את המילים מהפה
הקהל חייב לא להלחיץ גם אח דקה 70 יהיה 0:0 במהלך המשחק בסמי עופר עוד כשהובלנו הקהל של חיפה הפתיע אותי בזה שלא הלחיץ ולא קילל ואכל לשחקנים שלהם את הראש כמו שהיה נהוג בק. אליעזר בעבר אולי המרחק מהדשא או אולי התרגלו לתוצאות בינוניות ומטה...
בכל מקרה רוגע וסבלנות הם שם המשחק עצבים חזקים גם אם עוד פס רוחב או אחורה שיהיה לנו בהצלחה
(07-Mar-2015 14:06)טל.מ כתב: [ -> ]מודה - אין לי תחושה טובה היום. אני מקווה להתבדות .

טל ביננו מתי היתה לך הרגשה טובה...
זה מה שמנחם אותי שאולי אני טועה Wink

עמודים: 1 2 3
Reference URL's