מכבי נתניה

גירסה מלאה: שירן ייני
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
קפטן מכבי ת"א אבל קודם כל בנאדם.
פאקו והקפטן שרן ייני התייחסו במהלך מסיבת העיתונאים לביקורות על המועדון, אבל שחקן מכבי סיפק התייחסות מפתיעה למצבה העגום של מכבי נתניה. "חשוב לדבר קודם כל על נתניה", אמר ייני, "השחקנים שם לא מקבלים משכורת כבר שלושה חודשים וזה קורה גם בקבוצות אחרות כמו רמת השרון. הלב שלנו עם שחקני נתניה, וכל עזרה שהם צריכים, ניתן להם. אנחנו נמצאים במועדון מסודר, שבו שומרים על הזכויות שלנו וזה צריך להיות כך בכל מועדון. כרגע אנחנו עוד לא מוכנים לשביתה, אבל לדעתי הם במצב בעייתי והם צריכים ללכת עם ההסתדרות. אמור להיות גוף שמטפל בבעיות כאלה ומבטיח שכר לשנה, זה לא קורה וכנראה שיש בעיות בגוף הזה - הבקרה. אנחנו עם שחקני נתניה, גם אם צריך אקט של הזדהות, נעשה זאת. מבחינת מכבי ת"א אין בעיה. אני יודע שיש לקבוצות אחרות בעיות לעשות את זה. כרגע לא נכון להשבית את הליגה, אבל ברגע שהם יעשו מהלך שצריך לעשות, אז אנחנו נלך איתם. אנחנו בקשר איתם ונעשה מה שהם יחליטו".
מצדיע לו ולכל השחקנים שיעזרו לשחקנים שלנו אולי כדאי שגם האוהדים יעשו מעשה דומה בכל הארץ
אני תמיד חושד שאולי ניסה להסיט את האש ההפסד השערורייתי להפועל חיפה ולהחליף נושא...
אבל אם זה לא המקרה הוא יצא גבר אמיתי....
אני רוצה לראות ביום פקודה אותו ואת חבריו לקבוצה שובתים.
דיבורים זה יפה.
Reference URL's