מכבי נתניה

גירסה מלאה: ירין חסן לא לבד יחי ההבדל בין האוהדים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
https://www.facebook.com/video.php?v=924082274304619
אוהדי שטוטגרט מרגש!!!
אתה צודק דוד אבל זה לא הפעם הראשונה של ירין חסן הוא צריך לשפר מהירות ועם כל זה אסור בהחלט לקטול הוא יהיה בלם גדול תוך שנה שנתיים
(24-Feb-2015 3:27)דוד חטב כתב: [ -> ]https://www.facebook.com/video.php?v=924082274304619
אוהדי שטוטגרט מרגש!!!
אני בהחלט מעדיף אוהדים שכשאומרים "איתך באש ובמים" מתכוונים לזה!
האוהדים תומכים בו כבר שנתיים, האיש תקוע עם הטעויות המביכות שלו גם שנתיים.
מה שעובר על חסן עבר גם על עומרי בן הרוש(מכבי תל אביב ונבחרת ישראל!) ועבר גם על אוראל דגני(מכבי חיפה) אין סיבה ששחקן צעיר לא יטעה אין מה לעשות זה חלק מהתהליך. תזכרו טוב הוא ועידו לוי יהיו בלמים מעולים והלוואי שישארו פה
(24-Feb-2015 10:43)itzhak כתב: [ -> ]מה שעובר על חסן עבר גם על עומרי בן הרוש(מכבי תל אביב ונבחרת ישראל!) ועבר גם על אוראל דגני(מכבי חיפה) אין סיבה ששחקן צעיר לא יטעה אין מה לעשות זה חלק מהתהליך. תזכרו טוב הוא ועידו לוי יהיו בלמים מעולים והלוואי שישארו פה

והלוואי שאתה צודק, בשתי המסקנות שלך....
הרבה מהעניין קשור לכישרון לניסיון ולמאמן.
מאמן יש...
אבו עביד בפחות משנה ובתפקיד הלא טיבעי שלו, כבר הספיק לעקוף את חסן והוא כבר מסומן כהבטחה הרבה יותר גדולה ממנו.
זה ההבדל בין איכות לבלוף.
(24-Feb-2015 11:37)פיליפצוק כתב: [ -> ]אבו עביד בפחות משנה ובתפקיד הלא טיבעי שלו, כבר הספיק לעקוף את חסן והוא כבר מסומן כהבטחה הרבה יותר גדולה ממנו.
זה ההבדל בין איכות לבלוף.

גם אבו עביד טעה והוא לא טלית שכולה תכלת. גם עידו גם אבו עביד וגם ירין, אם לא ישפרו את יכולתם לא יגיעו רחוק...
נקודה למחשבה - אם אבו עביד כזה בלם גדול למה כבר שני מאמנים ממקמים אותו כמגן כשברור לכל מי שרואה אותו שאין לו שום יכולת התקפית ?
במיוחד כשבאמצע משחקים בלופים ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-Feb-2015 11:42)טל.מ כתב: [ -> ]נקודה למחשבה - אם אבו עביד כזה בלם גדול למה כבר שני מאמנים ממקמים אותו כמגן כשברור לכל מי שרואה אותו שאין לו שום יכולת התקפית ?
במיוחד כשבאמצע משחקים בלופים ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

כי לא היה להם אופציה באגף ימין ועדיין לעידו זוכרים את הנבחרת האולימפית וירין סומן כהבטחה מאז היה בטרום ילדים.
מכבי נתניה במצבה הנוכחי זקוקה לבלמים כמו אבו עביד ודודי טירם,כאלו שימותו בשביל הקבוצה,קשה לי לכתוב ביקורת על עידו וירין כי את שניהם אני מאוד אוהב ואת שניהם ליוויתי,אך אין ספק שלשניים יש זכויות על לא מעט שערות לבנות בראשי.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's