מכבי נתניה

גירסה מלאה: האם אפשר לנצח את מכבי חיפה המליונרים ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נגד הפועל באר שבע בחוץ קיבלנו 4-0 בראש , בבית החזרנו רביעייה !!
כאן המשימה היא קשה שבעתיים , האם אפשרי לנצח את מכבי חיפה בחוץ ? לא שאני מצפה לתת רביעייה אבל 0-1 קטן ענק זה אפשרי ?

אני מאמין בשחקנים הגברים האלו שרק לפני כמה ימים טענתי שהם פחדנים ...הם הוכיחו נגד באר שבע שהם גברים , עכשיו אני טוען בבית זה לא מוכיח הרבה האם בחוץ אתם גם מסוגלים ?

אין מי שמכיר את מכבי חיפה כמו רוני לוי , רוני הנה אתגר גדול , זה לא חכמה להיות אלוף בקבוצה גדולה ... בוא נראה אותך מביא אותנו לפליאוף העליון כשהמשוכה הראשונה היא מכבי חיפה בחוץ .
עידו לוי חוזר וזה כבר טוב , אני בעד להמשיך עם חסן למרות שלא הייתי מתנגד לראות הפעם את אבו עביד בלם ואת עומר פרץ מגן שוב
בוא נקווה שיכנס כסף שהשחקנים יקבלו שכר...
(22-Feb-2015 21:19)זאב רווח כתב: [ -> ]רוני הנה אתגר גדול , זה לא חכמה להיות אלוף בקבוצה גדולה ... בוא נראה אותך מביא אותנו לפליאוף העליון כשהמשוכה הראשונה היא מכבי חיפה בחוץ .

מצחיק להתייחס למשחק נגד מכבי חיפה כאל משוכה ראשונה.
מה, רוני לוי לא צלח באופן משכנע משוכות כהפועל באר שבע ומכבי תל אביב?
מכבי נתניה מתגוננת כהלכה ויוצאת למתפרצות בצורה קטלנית ...
הבעיה שלנו תהיה דווקא נגד עכו...
אגב ההרחקה של רעננה דווקא היתה בעוכרינו פתאום צריך לתקוף לשלוט בקצב ...ובלי קאיודה...
(23-Feb-2015 10:19)דוד חטב כתב: [ -> ]מכבי נתניה מתגוננת כהלכה ויוצאת למתפרצות בצורה קטלנית ...
הבעיה שלנו תהיה דווקא נגד עכו...
אגב ההרחקה של רעננה דווקא היתה בעוכרינו פתאום צריך לתקוף לשלוט בקצב ...ובלי קאיודה...

מסכים עם חטב.
לאור התוצאות של רוני לוי- ניצח את כל המשחקים שהגענו כאנדרדוג (מלבד מכבי ת"א), וכשל במשחקים שהגענו שווים ואולי אף מעט עדיפים, המשחק מול עכו, שאמנם לא מנצחת אבל חיה בועטת וגם מסיימת לא מעט משחקים בתיקו העונה, מטריד יותר מהמשחק בחיפה, למרות שמאוד מעניין אותי לראות את חיפה היום. האם נראה את חיפה ממשיכה ביכולת טובה או שמה מה שהיה בשבוע שעבר הוא חולשה של אשדוד ולא מעבר(יצאה השבת בשן ועין בביתה מול עכו שממה שהבנתי החמיצה בלי סוף!!!).
מכבי חיפה היא פצצה מתקתקת, שלרוב לא מתפוצצת... זה קרה מולנו בסיבוב הקודם, ואני סומך על רוני לוי שזה לא יקרה גם הפעם...

לגבי המשחק מול רעננה, הבעיה לא היתה שניסינו ליזום ולא הצלחנו. הבעיה היתה שלא ניסינו ליזום ולכן זה גם היה משחק כל כך מעצבן...
מול הפועל פ"ת יזמנו מחצית שלמה ושם אם כבר אפשר לדבר על כך שאנחנו מתקשים. מול רעננה שיחקנו בסגנון שיתכן שאם קאיודה במגרש הוא היה חוגג. דווקא כשאתה יוזם והמשחק צפוף קאיודה הרבה פחות אפקטיבי ואפילו אגדיל ואומר useless. את זה צריך לזכור עם כל ההילולה סביבו. לדעתי גם ג'ורדי יודע זאת, ולמרות זאת, לדעתי, אם הוא יחליט להחתים אותו זו תהיה החלטה מצויינת בהיבט של המפעלים האירופאים- שם קאיודה יכול להיות נשק אדיר כשדווקא מכבי ת"א היא האנדרדוג שמחכה מאחור. אבל אולי אני טועה. עם מאמן טוב קאיודה גם יוכל ללמוד להפיק מעצמו יותר גם בצפיפות.
כרגע כדי למקסם את עצמו הוא צריך שני דברים- שטחים וערן לוי שיודע להזין אותו הכי טוב.
אם מכבי חיפה משחקת כמו במחצית הראשונה מול הפועל ת"א הערב יהיה לנו סיכוי טוב מאוד לעבור אותם בצורה מכובדת.

ההגנה שלהם לא משהו מרתיע.
Reference URL's