מכבי נתניה

גירסה מלאה: אין מושג
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אין בעיה בשכר לימוד דוד הבעיה שפעמיים שחקנים עברו אותו בדרך לגול הוא מאוד איטי אם על הראשון תגיד שנווקאמה מהיר על מליקסון אי אפשר לומר
הגול של גבאי לא נבע מהאיטיות של חסן שהוא בכלל לא איטי. איבוד הכדור שלו הוא הטעות . ברגע שמליקסון לוקח את הכדור בתנופה עם הפנים לשער וחסן צריך להסתובב ולרוץ אחריו הוא כבר לא ישיג אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ניסיון בתפקיד הבלם זה הכרחי, לצערי ירין ואנחנו משלמים שכר לימוד למדתי שהקהל שלנו כפויי טובה מהללים מהר מידי וגומרים לשחקנים קריירה מהר מידי...
גם בלמים מנוסים ממנו טועים רק אתמול שובל גוזלן חלוץ צעיר עשה בי״ס לשיר צדק בשער השיוויון של רעננה כדורגל זה משחק שמבוסס על טעויות...

תלכו שבוע אחורה ותקראו מה כתבו על רוני לוי ...והשבוע הוא שוב אליל....
(22-Feb-2015 10:08)דוד חטב כתב: [ -> ]ירין כמעט גמר לנו את המשחק ועושה לא מעט טעויות אבל הוא יהיה בלם נבחרת במקרה הטוב או בלם ברמה של יניב לביא במקרה הרע...
ירין חייב להפסיק לחשוב שהוא בקנבאואר להבין שהמטרה שלו כרגע זה לשחק פשוט ולעשות כמה שפחות טעויות ...זה תהליך הדרגתי לא פשוט הוא חושב שמה שהוא יכל לעשות בנוער הוא יכול לעשות בבוגרים ...שכר לימוד השאלה אם רוצים להיות סבלניים או להביא עוד זר ???

ירין לא יהיה יניב לביא הוא לא דודי תירם,שהיה מקבל אדום בשבוע שעבר והיינו היום עוברים את רעננה בטבלה והיה מקבל אדום אתמול(במידה והיה רץ במקום..) ומליקסון לא היה מבשל.
ירין או שיהיה כוכב(ולצערנו הוא מתרחק משם),או שלא יהיה בכלל.
(22-Feb-2015 10:08)דוד חטב כתב: [ -> ]ירין כמעט גמר לנו את המשחק ועושה לא מעט טעויות אבל הוא יהיה בלם נבחרת במקרה הטוב או בלם ברמה של יניב לביא במקרה הרע...
ירין חייב להפסיק לחשוב שהוא בקנבאואר להבין שהמטרה שלו כרגע זה לשחק פשוט ולעשות כמה שפחות טעויות ...זה תהליך הדרגתי לא פשוט הוא חושב שמה שהוא יכל לעשות בנוער הוא יכול לעשות בבוגרים ...שכר לימוד השאלה אם רוצים להיות סבלניים או להביא עוד זר ???

להביא בלם זר או ישראלי...חטב אתה יודע איך יודעים שלא יצא ממנו כלום...אחרי הגול שכולם צעקו עליו הוא עדיין חשב שזה לא גול שלו...כל שבוע טעות לזה אין לי סבלנות...
(22-Feb-2015 10:42)davidb7 כתב: [ -> ]

להביא בלם זר או ישראלי...חטב אתה יודע איך יודעים שלא יצא ממנו כלום...אחרי הגול שכולם צעקו עליו הוא עדיין חשב שזה לא גול שלו...כל שבוע טעות לזה אין לי סבלנות...

מעבר לטעות הכפולה שלו באיבוד ובריצה במקום,הרוש טעה שלא סגר את דובב ורץ לקוו הרוחב יחד עם ירין.
במה שאתם אומרים אתם מחדדים את הנקודה שיכולת יש לילד צריך לשנות לו את הראש שיפסיק לחשוב שהוא בקנבאואר ואולי ייצא יניב לביא...

ברבירו גם אני הסתכלתי על התגובה שלו אחרי הטעות והיא תגובה של חוסר לקיחת אחריות הילד טעה ופה רוני לוי צריך להיכנס לתמונה וליישר את הילד
ירין חסן יהיה בלם באוטו אולי, לא במגרש כדורגל.
גול שלישי ברציפות על השם שלו.
לוקה בדבר הבסיסי ביותר של בלם וזה משחק הרגל.
אוהבים אותך ירין, נאהב אותך יותר על הספסל.
(22-Feb-2015 10:55)דוד חטב כתב: [ -> ]במה שאתם אומרים אתם מחדדים את הנקודה שיכולת יש לילד צריך לשנות לו את הראש שיפסיק לחשוב שהוא בקנבאואר ואולי ייצא יניב לביא...

ברבירו גם אני הסתכלתי על התגובה שלו אחרי הטעות והיא תגובה של חוסר לקיחת אחריות הילד טעה ופה רוני לוי צריך להיכנס לתמונה וליישר את הילד

יפה..אתה חושב כמוני...דבר כזה לא ניתן לתקן..
כתבתי את דעתי לפני המשחק, כאשר היה ספק לגבי שיתופו של חסן..
אף אחד משחקני ההגנה שלנו אינו להיט... לכן לא משנה כל כך מי משחק אלא איך.
לגבי חסן והטעויות- אני מצפה ממאמן בשיעור הקומה של רוני לוי שייקח אותו אישית אחד על אחד
וילמד אותו את מה שחסר לו היום, עודף ביטחון זה כנראה מה שלא חסר לו כיום.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's