מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה נגד נצרת 11
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
בגלל השבת אז עזבתי מיד אחרי ה 1-0 אבל מה שראיתי רחוק מלהרשים היה משחק חלש מאוד שלנו בעיקר במחצית הראשונה ותחילת השניה .....חבל על התיקו שהוא כולו כמו הפסד...
התרגלתם לנצח כל משחק....
סבלנות !!!
ליגה קשה ומסריחה.
תנו קרדיט וגב לשחקנים

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 4
לא הגענו למצבים כמעט.
כמה צופים היו? הרגיש לי הרבה
גם המזל נגמר לפעמים.
חוץ מזה שימו לב להכח...
לא נורא אחרי 4 ניצחונות תיקו. ניתוח שלי, הכניסה של רן רול למשחק עשתה יותר נזק מתועלת.

החלוץ של נצרת עלית פרפר לא מעט את ירין חסן.
(04-Oct-2013 19:01)אני gad כתב: [ -> ]לא הגענו למצבים כמעט.

3900
[quote='moshe.' pid='1845' dateline='1380900558']
לא נורא אחרי 4 ניצחונות תיקו. ניתוח שלי, הכניסה של רן רול למשחק עשתה יותר נזק מתועלת.

החלוץ של נצרת עלית פרפר לא מעט את ירין חסן.
צודק ונכון הבעיה שהיום גם טופי וגם טובול הצטרפו אליו ליכולת הירודה רק ליפניה תיפקד שם ומעל כולם שתי הצלות גדולות של לוויטה .
(04-Oct-2013 19:36)זיו פלם כתב: [ -> ]
(04-Oct-2013 19:01)אני gad כתב: [ -> ]לא הגענו למצבים כמעט.

3900

לקבוצה עם מאזן מושלם אחרי ניצחון במשחק העונה, זה לא הרבה בכלל.
ב99 היה לנו יותר באצטדיון רעוע ולאחר פחות הצלחות
משחק התקפה סביר. משחק הגנה? אלוהים ישמור...

ההתקפה של היריבה היא כה קהה עד לכדי כך ששלוש פעמים באחד על אחד הם לא הבקיעו, וכדי לעשות זאת הם נזקקו לשער חשוף לחלוטין. לא תמיד נוכל להרשות לעצמנו רפיון כזה מאחור.
קודם כל אין שום צורך לייצר דרמות מיותרות !!!
דבר שני חצי ראשון הנענו את הכדור מצויין פרט לרגל המסיימת (אקסברד במשחק חלש) .
חצי שני לדעתי מזרחי שינה את המבנה שלא לצורך אברג׳יל שעושה גם הרבה הגנה יצא ונכנס קובי חסן שלא ממש עושה הגנה . דבר שני הקבוצה הופכת להיות מאד תלויה בשליו מנשה שמשתדל מאד אבל היום פרט לגול לא עשה הרבה . החילוף של אקסברד במקום רן רול לדעתי היה טעות קשה של מזרחי והפרת משמעת קשה של ערן לוי (כי הרעיון היה שערן ישחק את ה-9 והוא לא שיחק) אם תזכרו איך היה הגול שקיבלנו היה התקפה טובה שלנו וטעות חמורה של ערן לוי שבמקום להיות בשפיץ רץ לכיוון ה-16 לחפש את הבעיטה הרמה סתמית ואז הם יצאו למתפרצת אין צורך להאשים את ההגנה או ספציפית את ירין חסן חצי ראשון מצויין חצי שני סבל מהמבנה הלקוי ומהעובדה שרוב הקישור (פרט לצלישר ) לא חזרו להגנה .
אגב צלישר כמעט ולא איבד כדורים היום. מאד חשוב להמשיך להניע כדור בעיקר דרך המגינים ודרך שחקני הקו (רול, אברג׳יל ,שריקי) והעבודה של מזרחי היא בעיקר ללמד אותם לשחק בסבלנות לצמצם פערים (מה ששופר אבל עדיין לא מספיק) ודווקא ערן לוי צרי לשחק ליד אקסברד ואקסברד צריך לדעת להוריד לו לבעיטה ולהוריד גם לקיצונים ביום שכל אחד יפסיק לחפש את הקשה וכולם יניעו יותר מהר המשחק ישטוף ... דווקא יצאתי היום די מעודד בעיקר מהחצי הראשון (פרט למשחק נגד הפועל פ״ת ) זה היה החצי הכי טוב ...
אגב לא הבנתי את החילוף של טופי , משחק שלישי שליאור ז׳אן כמעט לא משחק ...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's