מכבי נתניה

גירסה מלאה: בא לי לעשות פוסט סטייל זאב רווח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אוהדי הפועל ב״ש מתווכחים ביניהם אם הם נותנים לנו 3 או 4 חתיכות...
אחרי אותו משחק משפיל, ולא משנה מי ה 11 שיעלו ולמרות שאף אחד מאלה שיעלו(אולי מלבד עומר פרץ\עומר צלישר) לא היה שותף לאותו בזיון, עם משכורת בלי משכורת- אני מצפה מהשחקנים לעלות באותה מחויבות שהם עלו בשני משחקי הבית האחרונים ולהחזיר את סדרי העולם לסדר הטבעי.
ב״ש לא ניצחה בקופסא קרוב ל 20 שנה ובשבת הספירה מתחילה מחדש!
הם קבוצה גדולה, אנחנו מועדון גדול!
יאללה להטריף את השחקנים שישרפו את הדשא! הם לא היו כאן לפני שנתיים אבל לנו יש חשבון פתוח וצלקת מאותו משחק מקולל!!!
יאללה תנו בראש!
(18-Feb-2015 21:08)עידן444 כתב: [ -> ]אוהדי הפועל ב״ש מתווכחים ביניהם אם הם נותנים לנו 3 או 4 חתיכות...
אחרי אותו משחק משפיל, ולא משנה מי ה 11 שיעלו ולמרות שאף אחד מאלה שיעלו(אולי מלבד עומר פרץ\עומר צלישר) לא היה שותף לאותו בזיון, אם משכורת בלי משכורת- אני מצפה מהשחקנים לעלות באותה מחויבות שהם עלו בשני משחקי הבית האחרונים ולהחזיר את סדרי העולם לסדר הטבעי.
יאללה להטריף את השחקנים שישרפו את הדשא! הם לא היו כאן לפני שנתיים אבל לנו יש חשבון פתוח וצלקת מאותו משחק מקולל!!!
יאללה תנו בראש!

שכחת בסוף ומי שלא מגיע שרמוטה
(18-Feb-2015 22:13)זיו פלם כתב: [ -> ]
(18-Feb-2015 21:08)עידן444 כתב: [ -> ]אוהדי הפועל ב״ש מתווכחים ביניהם אם הם נותנים לנו 3 או 4 חתיכות...
אחרי אותו משחק משפיל, ולא משנה מי ה 11 שיעלו ולמרות שאף אחד מאלה שיעלו(אולי מלבד עומר פרץ\עומר צלישר) לא היה שותף לאותו בזיון, אם משכורת בלי משכורת- אני מצפה מהשחקנים לעלות באותה מחויבות שהם עלו בשני משחקי הבית האחרונים ולהחזיר את סדרי העולם לסדר הטבעי.
יאללה תנו בראש!

שכחת בסוף ומי שלא מגיע שרמוטה

צחקתי בקול

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

יאללה תנו בראש!

תעביר לעמית שיעביר לשחקנים...

שכחת את הפניה האישית לשחקנים -
אריאל הרוש אני מצפה ממך שתשמור על שער נקי ותחתום ל5 שנים לפחות. זה הרגע שלך להוכיח לי ולגוטמן למה אתה שוער נבחרת.
שמעון הרוש - ממך אני מצפה לסגור את ארבייטמן בעיקר בראש ולהוכיח לי שאתה ראוי לחולצה של נתניה.
ירין חסן קיבלת הרבה קרדיט אצלי תוכיח לי שמגיע לך.
שחקני נתניה דיר באלאק להיות שרמוטות של באר שבע , שמתי עליכם עין !

Sent from my iPhone using Tapatalk
חחחחח אני אוהב אתכם אני בהלם למדתם אותי בעל פה איזה הברקה עידן וזיו וטל שאפו חברים כל הכבוד

האמת התבאסתי משחקני ההגנה הפחדנים מלבד עידו לוי ושטרית ואבו איאד , כל השאר פחדנים !!!

מהרוש השוער אני מצפה שפעם אחת יצדיק את היותו בסגל הנבחרת מאז שחזר ממש חושך
משטרית שימשיך לתת הכל בצד שלו , מעומר פרץ שיראה מה זה מגן מודרני
מירין חסן ומהרוש המגן שיוכיחו שהם גברים ולא כוסיות שלא יתנו לאף גמל לעבור באוויר בים ובדבשת
מפירס וג'ורג'ו שיהפכו את החיים של הקישור הקדמי של באר שבע ליום שחור , מצלישר אני מצפה שיאמר לרוני לוי שהוא פצוע ככה שאם כבר אז גרשומוב ישחק ...
מערן לוי שיתן כדורי זהב לקיודה , לרן רול לחזור למשחק נגד בית"ר ולנסות לשחזר אותו ,

לרוני לוי להפתיע את באר שבע עם נבו מזרחי וקיודה ביחד
ומקיודה וערן לוי לא לקבל צהוב
וממך לבוא למשחק ולעודד...

זה הזמן של רומריו להוכיח לאלישע שהלב בריא והוא שחקן טוב..,
Reference URL's