מכבי נתניה

גירסה מלאה: ואיזה מסכנים האוהדים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
היה אמור להתקיים היום משחק רבע גמר גביע ענק בין שתי הקבוצות הטובות בישראל - מכבי תל אביב וקריית שמונה.
המשחק היה אמור להתקיים היום ב-21:00. ביום חול. שאוהדים, כביכול, צריכים להגיע מתל אביב. אבל בשעה הזאת גם ילדים מקומיים לא יגיעו למשחק. זה פאקינג שעה מאוחרת למשחק כדורגל ביום חול.
מי אמור להגיע למשחק, צוות הטלוויזיה והמשקיף מההתאחדות?
מה שלא מובן לי זה איך לעזאזל, 3 שעות לפני משחק שסט של אוהדים של מכבי צריכים לנסוע כמה שעות טובות אליו - לקצה השני של המדינה למען האמת, מודיעה ההתאחדות לכדורגל שיש משחק - כי וואלה, המגרש נראה טוב. ואז, כמה דקות לפני המשחק, מודיעים על דחייתו מה הורים שלכם אחים?
מה יעשו האוהדים שהגיעו? יחזרו חזרה? מישהו יפצה אותם על הדלק, על אובדן שעות העבודה? על עוגמת הנפש? משהו?
טמטום. פשוט טמטום.

ההחלטה האומללה הזו מראה שעסקנינו פשוט לא מבינים מי הכי חשוב במשוואה. רוצים לבטל? תבטלו בבוקר או בצהריים. לא ידעתם מה מזג האוויר? תתקשרו לדני רופ. תחת כל עץ רענן הוא הסביר שהחל מהצהריים ועד הערב צפויה סערת גשמים בצפון
לאבא שלי זה קרה פעם בבלגיה... הוא נסע מבריסל לטיז אל פלוך אחר בבלגיה 3 שעות לכל כיוון בגשם זלעפות, רק כדי להגיע ולשמוע שאין משחק.

רק שזה היה לפי 45 פאקינג שנים כשפלאפונים לא היו, יכולות חיזוי מזג האוויר היו שונות וכו׳
מזלזלים באוהדים אסור שזה יקרה כאב לי אפילו שזה מכבי ת״א ...
אלה הם תפקידי המינהלת לדאוג שיהיה כייף לאנשים להגיע לראות כדורגל ושהחבילה תהיה כדאית שעות נוחות מחירים סבירים יציעים נורמליים חלאס לדחוף את אוהדי היריבה באיזה פינה אלא אם אין ברירה ....
יש העונה עלייה משמעותית בקהל ועל המינהלת והקבוצות לדאוג לרווחתו בכדי שהכמות תגדל ....והשעות יתאימו לכולם לכל מי שיש ילדים מבין על מה אני מדבר בעיקר בחורף מה רע להתחיל לשחק בשבת ב-14:00 ???
צודק דוד שבת 14:00 מאז ומעולם היו השעות של הכדורגל ואם כבר רוצים לחסוך זה חיסכון גדול בחשמל
(12-Feb-2015 10:40)זאב רווח כתב: [ -> ]צודק דוד שבת 14:00 מאז ומעולם היו השעות של הכדורגל ואם כבר רוצים לחסוך זה חיסכון גדול בחשמל

היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו?
חחח הוא לא דתי העירקי?
אתם טועים בכל החקירות והניתוחים שלכם
אמרתי לכם מזמן אני לא דתי מכבד שבת עושה קידוש עם המשפחה אבל נוסע מעשן וגם כדורגל
זה שאני לא נוגע במחשב בשבת זה כי אין זמן פשוט הבנים הבנות הנכדים והנכדות כולם עליי חחח ואתם ישר מסיקים שבגלל זה אני דתי אין לי בעיה גם עם אפריים ועיתונאי ומה שתרצו עוד חחח
אם נשארים בליגה עושים מסיבת חשיפה...

ואיזיקוביץ לא מוזמן...
(12-Feb-2015 11:08)דוד חטב כתב: [ -> ]אם נשארים בליגה עושים מסיבת חשיפה...

ואיזיקוביץ לא מוזמן...
התכוונת אם מגיעים לפליאוף עליון..
Reference URL's