מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק נגד רעננה הופך להיות סימן דרך להיכן נהיה פליאוף עליון או תחתון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הפועל רעננה קבוצה קשה קשה מאוד אפילו , כשאני חושב על הגנת הברזל שלה זה לא רק ההגנה עושה אלא גם הקישור האחורי והקדמי שלה , הם נלחמים על כל כדור ויש להם שחקני הכרעה טובים ... אם לא מצויינים

אנחנו צריכים לבוא בטירוף כמו נגד מכבי ת"א , אם רוני לוי ורונן גבאי יצליחו להכניס את אותה מוטיבציה ומחוייבות ואטרף בשחקנים אז אנחנו ננצח את המשחק אפילו ללא האס שלנו בשפיץ לארי קיודה .

ראיתי בסרטון של אורן מה שווה נבו מזרחי הוא גם מהיר וקטלני לא פחות מקיודה , אם הוא יידע להשתלב ולהבין את ערן לוי ושערן לוי ילמד את נבו מזרחי בזמן הקצר הזה , אז נפתיע גם את ההגנה הכבדה משהו של רעננה .

הקבוצה תלויה המון בקהל שלנו , אם יגיעו מעל 7000 אוהדי נתניה נצליח להטריף את השחקנים במיוחד האולטראס עם התופים שיהיו בריאים איך הם עומדים על הברזלים מחסיר כמה פעימות בגיל שלי , אבל השירה שלהם כל המשחק זה משהו ...

אני מקווה שלחלוצים של רעננה יהיה קלקול קיבה , ושלנווקאמה יהיה שלשול , ויניב לוי יחטוף שפעת , ודניאל ליפשיץ יתפסו שרירי הידיים

אם ננצח את רעננה נקבל ביטחון גדול נגד באר שבע , אם ננצח את רעננה נתקרב מאוד לפליאוף העליון , אם ננצח את רעננה נתרחק מאוד מהקו האדום , תנו רק ניצחון קטן גדול על רעננה והשמיים הם הגבול ....

ראשונים לכל כדור , משחק נמרץ , והכי יפה וחשוב לחץ על הכדור כל הזמן , ממש כל הזמן !!!
הרוש הגיע הזמן שתביא לנו נקודות !
מי לדעתכם צריך לשחק בהתקפה ?
נבו מזרחי ? אור ברוך ? או שניהם ?
דיע סבע במקום קיודה
(11-Feb-2015 2:31)זאב רווח כתב: [ -> ]מי לדעתכם צריך לשחק בהתקפה ?
נבו מזרחי ? אור ברוך ? או שניהם ?

נבו מזרחי ולדאוג לפרסם את זה בראש חוצות על מנת למלא את הצד המזרחי וחלקים מהמערבי.
במשחק מול רעננה אנחנו צריכים לשלוט במשחק להחזיק בכדור להניעה ולהכתיב את הקצב לכן צריך לפתוח עם שחקנים טכניים יותר ואין צורך כרגע בחוטבי עצים , כי ההתקפות של רעננה בנויות על מתפרצות והכל הולך דרך נוואקמה
לדעתי צריך לפתוח בקישור עם :
פירס וגרשומוב - פירס שומר אישית על נוואקמה כל המשחק
ערן לוי ובן שושן
דיע סבע ואור ברוך או מזרחי - מי שיותר טוב באימונים
(11-Feb-2015 14:04)ORENARIEL כתב: [ -> ]במשחק מול רעננה אנחנו צריכים לשלוט במשחק להחזיק בכדור להניעה ולהכתיב את הקצב לכן צריך לפתוח עם שחקנים טכניים יותר ואין צורך כרגע בחוטבי עצים , כי ההתקפות של רעננה בנויות על מתפרצות והכל הולך דרך נוואקמה
ערן לוי ובן שושן
בדיוק להפך. נגד הקבוצות ששולטות במשחק הכי נוח לרעננה. קשה לה נגד הקבוצות שמחכות לה, כי כשהיא צריכה ליזום היא פשוט לא מסוגלת לעשות כלום וראינו את זה בסיבוב הקודם. שליטה מוחלטת שלהם במשך דקות רבות והגיעו אולי לחצי מצב...
(11-Feb-2015 14:30)עידן444 כתב: [ -> ]
(11-Feb-2015 14:04)ORENARIEL כתב: [ -> ]במשחק מול רעננה אנחנו צריכים לשלוט במשחק להחזיק בכדור להניעה ולהכתיב את הקצב לכן צריך לפתוח עם שחקנים טכניים יותר ואין צורך כרגע בחוטבי עצים , כי ההתקפות של רעננה בנויות על מתפרצות והכל הולך דרך נוואקמה
ערן לוי ובן שושן
בדיוק להפך. נגד הקבוצות ששולטות במשחק הכי נוח לרעננה. קשה לה נגד הקבוצות שמחכות לה, כי כשהיא צריכה ליזום היא פשוט לא מסוגלת לעשות כלום וראינו את זה בסיבוב הקודם. שליטה מוחלטת שלהם במשך דקות רבות והגיעו אולי לחצי מצב...
בלי קיודה אתה חייב לשנות את כל מערך המשחק.
אם נעלה בהרכב הקבוע לא יהיה מי שיפתח התקפות ויגיע למצבים .
אז מה אתה מציע?

(11-Feb-2015 14:30)עידן444 כתב: [ -> ]
ערן לוי ובן שושן
בלי קיודה אתה חייב לשנות את כל מערך המשחק.
אם נעלה בהרכב הקבוע לא יהיה מי שיפתח התקפות ויגיע למצבים .
אז מה אתה מציע?
בטח לא להתנפל עליהם ולנסות להחזיק כדור ולהכתיב את הקצב כי מדובר בקבוצה עקשת, לדעתי גם די מגעילה, ואלופה בלתסכל את היריבה, בטח יריבה כמו נתניה שהיכולת שלה להניע כדור ממנה והלאה...
מצד שני אתה צודק שאין את קאיודה ולשים את אור ברוך במקום קאיודה ומלבד זה לא לשנות דבר זה אידיוטי.
בעיני עומר פרץ לא יכול לשחק באגף. חייב לשחק שם שחקן מהיר יותר כמו דיא סבע ולא הייתי פוסל אפילו את ניר אברג'יל. גם ערן לוי לא יכול לשחק אותו דבר כאילו קאיודה במגרש כי אין טעם בכדורי העומק שלו. הייתי מזיז אותו לשחק הרבה יותר קרוב לאור ברוך.

אני הייתי הולך על הרכב בסגנון:
הרוש; שטרית, עידו לוי, סירגי(חסן),אבו עביד; פרץ, רומאריו, רול, סבע; ערן לוי, אור ברוך.

אני רוצה שהכדור יהיה אצלם לא פחות מאשר אצלנו. אני רוצה ללחוץ אותם כפי שעשינו למכבי ת"א, ואם נעשה את הלחץ ברמה שעשינו נגד מכבי ת"א אני חושב שנוכל לנצח למרות שקאיודה חסר.
יהיה קשה לשחק מולם...
על פי ניסיון ההכנות ל4 המשחקים האחרונים,אני מאמין שרוני ורונן מכינים את הקבוצה הכי נכון נגד רעננה.
בניגוד ל17 משחקים הראשונים של העונה,שהכל היה מקרי וחסר הגיון,סוף סוף יש עבודת הכנה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's