מכבי נתניה

גירסה מלאה: פרימו אתמול בערב.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
[תמונה: 0cb6f20d602b191db2e26ee8efef1dc2.jpg]
פרימו לפני חודש: שחקנים לא ראויים לליגת העל קבוצה חלשה מועמדת מס 1 לירידה...
אני לא מת על פרימו אבל לפני חודש אחרי ההפסד הביתי להפועל חיפה אין אחד שלא חשב ככה.
כולנו ידענו שיש בעיה אבל היא הייתה קודם כל בעמדת המאמן( או יותר נכון בעמדת האין מאמן. )
מי זה פרימו?
איך הוא יכול אחכ להעביר בקורת לשחקנים האילו.
הפרשנים/עתונאים/סוכני שחקנים/מלחכי פינכה נגועים באינטרסים.
מגעיל לאן הכל התדרדר.
לחשוב שפעם לא ידעת את מי העתונאי או הפרשן אוהד. ..
(09-Feb-2015 13:22)אייל ס כתב: [ -> ]מי זה פרימו?

פרימו הוא זה שאמר שאין לנו מה למכור נגד בית"ר. הוא זה שאמר שנקבל אתמול 3 (צדק אבל כולנו יודעים שהוא לא התכוון ל 3-3)
עמיחי שפיגלר, שגיא כהן, טל ברמן, דובי גל ומריאנו אידלמן הם אנשים שבאמת נחמד לדעת שהם אוהדים שלנו. עם משה פרימו זה לא המצב...
הוא שידר את המשחק אתמול ברשת ב.
אם הוא "עיתונאי" סטייל מקומון שמדווח שהחתולה של שושנה נתקעה על העץ, סבבה...
אם הוא "מומחה" בתחום שהוא מסקר, שלא יספר לנו את הלכי הרוח של האוהדים שמועמדים לירידה. שיפרט מה לא עובד, מי לא מתאים ומה צריך כדי לתפקד.

אבל כאן יש מילכוד, כי אם יגיד שהבעיה זה ערן לוי וקיודה, עכשיו הוא היה צריך לאכול כובע. אם היה אומר שזה המאמן וגם רוני לוי היה נכשל, היה נאלץ לאכול עוד כובע.
אז יותר פשוט לספר את מה שכולם מרגישים ולהתהך עם כולם
מי שאמר שעמיחי שפיגלר אוהד נתניה לא יודע מה הוא מדבר , הוא מגיל קטן אוהד מכבי ת"א
כל השאר זה באמת לא משנה אף עיתונאי לא מבין כדורגל רק מי ששיחק מבין
(09-Feb-2015 16:05)זאב רווח כתב: [ -> ]מי שאמר שעמיחי שפיגלר אוהד נתניה לא יודע מה הוא מדבר , הוא מגיל קטן אוהד מכבי ת"א
כל השאר זה באמת לא משנה אף עיתונאי לא מבין כדורגל רק מי ששיחק מבין
עמיחי שפיגלר בכל הזדמנות בערוץ הספורט כולל כשהוא מהמר על תוצאות נותן התייחסות מיוחדת למכבי נתניה וגם כמעט תמיד מהמר עלנו בשל האהדה שלו שהוא לא מסתיר אותה, אז אין לי מושג על מה אתה מדבר...

אבל אני סולח לך, הרי אתה גם לא יודע מי זה אפי ישראל(Smile), לא שומע רדיו, ולא קורא מקומונים... טלויזיה אתה כאן רואה?
עמודים: 1 2 3
Reference URL's