מכבי נתניה

גירסה מלאה: פרימו אתמול בערב.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
עמיחי שפיגלר אוהד שרוף כמו כולנו פה ....שיחק איתי במכבי נתניה בילדים כנס לפייסבוק שלי ותראה תמונה...
זה שאבא שלו עושה פדיחות לא קשור לילד יוצא לי מידי פעם לראות אותו בת״א ותמיד מדברים על נתניה אוהד שרוף באחריות!!!
גם אחל׳ה שדר כייף לראות אותו מצליח!!!!
(09-Feb-2015 19:42)דוד חטב כתב: [ -> ]עמיחי שפיגלר אוהד שרוף כמו כולנו פה ....שיחק איתי במכבי נתניה בילדים כנס לפייסבוק שלי ותראה תמונה...
זה שאבא שלו עושה פדיחות לא קשור לילד יוצא לי מידי פעם לראות אותו בת״א ותמיד מדברים על נתניה אוהד שרוף באחריות!!!
גם אחל׳ה שדר כייף לראות אותו מצליח!!!!

הלוואי עיתונאים/שדרים/פרשנים ברמתו.
וכן,הבחור אוהד של הקבוצה ונכון שבגלל עיסוקו/חייו הפרטיים הוא לא מגיע לכל המשחקים.
זכיתי לשבת (לעמוד)לצידו במשחק האחרון בקופסא,השמחה שלו אחרי השער של עומרי מתועדת,זו שמחה ששייכת רק לאוהד אמתי!

חחח עכשיו בגיא פינס יש סרט חדש על רצח רבין ומי משחק את רבין מוטלה שפיגלר

Sent from my iPhone using Tapatalk
אין את השידור רדיו של המשחק איפשהו<?
(10-Feb-2015 0:32)אני gad כתב: [ -> ]אין את השידור רדיו של המשחק איפשהו<?

יש לך פה קישור לשידור הרדיו: http://www.iba.org.il/bet/player.aspx#!/.../audio/yes

חחח איך פרימו צועק ב-3-3 בשער של סבע ממש איינשטיין בשער של ראובן עטר בצרפת (בשידור הרדיו בדקה 2:07:00 )

ואת שידור הטלויזיה אתה לא רוצה?

תבורך
תשלב את השידור של פרימו עם הוידאו של המשחק על בלי ווליום , פרימו משדר תענוג
נהנתי עוד פעם לראות את המשחק
הרוש בעט סתם לחוץ ומהכדור חוץ הגיע השער של זהבי

לא יודע מה אתכם אבל שפיגלר ג'וניור נשמע כמו אוהד שרוף של מכבי ת"א במיוחד של ערן זהבי
עמית פלטקביץ השדר הכי טוב כיום

האמת היא שזה מזכיר את שידורי הרדיו בליגה האיטלקית. שם שדרים משדרים את הקבוצות שהם אוהדים, וזה נשמע דיי דומה לפרימו בגול
עמודים: 1 2 3
Reference URL's