מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחקק ענקק היה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ואוונאיזה משחק מטורף גול רדף גול נהנתי מכל רגעע
במילה אחת ענק בשתי מילים לארי קאיודה

Sent from my iPhone using Tapatalk
חזרה קצת הגאווה של המועדון
נחזירו את הגאווה למעודון פאקו זילזל בהרכב שעלה איתו וקיבל בראש שלישהSleepy
חטא היהירות של פקו. מאמן גרוע.
שפו ענק לכל הקבוצה ובמיוחד לרוני לוי.
בלטו קיודה. וחוליית הקישור למעט ערן לוי.
חוץ מהקורה לא עשה כלום. אחוזים איומים בקרנות.
הרוש לא מביא נקודות וההגנה עדיין לוקה מאד בכדורי הגובה.
אפשר לסכם שהנחישות ניצחה את הכישרון.
(09-Feb-2015 1:31)חזום חזום כתב: [ -> ]חטא היהירות של פקו. מאמן גרוע.
שפו ענק לכל הקבוצה ובמיוחד לרוני לוי.
בלטו קיודה. וחוליית הקישור למעט ערן לוי.
חוץ מהקורה לא עשה כלום. אחוזים איומים בקרנות.
הרוש לא מביא נקודות וההגנה עדיין לוקה מאד בכדורי הגובה.
אפשר לסכם שהנחישות ניצחה את הכישרון.

לא מסכים אתך לגבי ערן לוי. נכון שלא פגע בקרנות ובכדורים נייחים. אבל היו לו מסירות - מלאכת מחשבת.
וכמובן שההגנה עדיין לוקה. אבל יחסית לאיך שהם נראו עד לפני כמה מחזורים - הם במקום אחר לגמרי.
את רעננה חייבים לנצחחח
נקודת בונוס וכמו שביקשתי לחימה הקרבה ורצון היו, ועוד יצאנו קצת מאוכזבים אז סבבה.
7 משחקים מכבי לא ספגה והיום 3 תודה ללארי קאיודה, פאקו איסטרן ובמיוחד לקארלוס גרסיה.
האכזבה שלי הגדולה היא אריאל הרוש מילא בגול של זהבי עוד אתה יוצא על תנאי למרות ששוער לא אמור בכל מקרה לספוג גולים מדונם אבל נסלח בכל זאת זהבי אבל בשני? כל האצטדיון רואה שגל אלברמן מגביה ברחבה נמצא רק עדן בן בסט למה לא תצא לכדור בשביל מה יש לשוער ידיים אז נכון הטעות היא גם של איאד שחלם אבל ראבק ככה אתה רוצה לחזור לנבחרת?
(09-Feb-2015 2:21)amir כתב: [ -> ]נקודת בונוס וכמו שביקשתי לחימה הקרבה ורצון היו, ועוד יצאנו קצת מאוכזבים אז סבבה.
7 משחקים מכבי לא ספגה והיום 3 תודה ללארי קאיודה, פאקו איסטרן ובמיוחד לקארלוס גרסיה.
האכזבה שלי הגדולה היא אריאל הרוש מילא בגול של זהבי עוד אתה יוצא על תנאי למרות ששוער לא אמור בכל מקרה לספוג גולים מדונם אבל נסלח בכל זאת זהבי אבל בשני? כל האצטדיון רואה שגל אלברמן מגביה ברחבה נמצא רק עדן בן בסט למה לא תצא לכדור בשביל מה יש לשוער ידיים אז נכון הטעות היא גם של איאד שחלם אבל ראבק ככה אתה רוצה לחזור לנבחרת?

הרוש לא חף מהשערים שספג לא יוצא לכדורי גובה חלש נאוד בכדורי גובע עומד על קו השער ולא זז...
הרוש פשוט שערוריה של שוער
אני בז לאלי גוטמן על זה שוער בנבחרת ישראל
איך אפשר בקרנות לא לצאת מרחבת ה-5, ולעומת זאת מטייל מחוץ לשער וחוטף שערים מרחוק בלי סוף
עמודים: 1 2 3
Reference URL's