מכבי נתניה

גירסה מלאה: רעיון הפרוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
עולה מפעם לפעם כפתרון יזום לחובות המועדון.
אני מאוד מקווה שהרעיונות האלו עולים ע"י אפרים ושו"ת ולא ע"י אותם אנשי עסקים שמעוניינים במועדון.
במידה ואין אנשי עסקים שמעוניינים במכבי נתניה ובמידה ואין אוהדים/קבוצת אוהדים שהם בעצמם בעלי ממון או מגובים בבעלי ממון אין ספק שבסופו של תהליך כשימומשו כל הבטוחות שבטוחות וישאר פער שלא ניתן לגישור ימונה למועדון מפרק/כונס.
במידה והסיטואציה שונה ויש אחד או יותר שמעוניין בבעלות על מכבי נתניה,מינוי כונס/מפרק זה רעיון כלכלי לא מוצלח.
מפרק/כונס הופך להיות הבעלים היחיד של כל הנכסים שיש במועדון ללא יוצא מהכלל ותפקידו לממש את אותם נכסים על מנת להקטין את הנזקים שנגרמו לבעלי החוב.
בהנחה שחובות המועדון לא עולים על 10 מיליון ש"ח והשמועה נכונה שההצ"קים שאלי שגב הפקיד הם של קרוב משפחה שמאוד קרוב לו,3 מיליון מתוך הפחות מ10 מיליון מכוסים.
להערכתי גם לערבות יש ערך ובעיקר יש שושבינים רבים לתקלה באישורה(הבקרה/ההתאחדות),כך שיש ערך כזה או אחר(בעזרת תביעה של האחריות המקצועית) לערבות.
בנוסף יש ערך כספי לשחקני המועדון ולפחות את הבולט מבינהם ניתן לממש בקייץ ואחרים ניתן יהיה לממש בסכומים אחרים כשיגיע המועד(במידה ויהיה עיניין).
למועדון יש מתקן אימונים בחכירה לעשרות שנים,למתקן יש ערך כלכלי שחלקו ממומש כל שנה וחלקו אמור להיות ממומש מימים אלו.
ויש נכסים נוספים..
כל הנכסים שהזכרתי שווים הרבה הרבה יותר מהחובות שישארו אחרי מימוש הצ'קים והפשרה על הערבות.
במידה וימונה כונס/מפרק הנכסים האלו כולל מתקן האימונים יעברו ל"בעלות" הכונס/מפרק והבעלים החדש יאלץ לרכוש אותם מימנו במחיר שלא יקטן מגובה הפער בין הגרעון ומימוש חלק מהבטוחות.
ברור לכל מי שמבין דבר או שניים בדיני תאגידים ובנושא פירוק ו/או כינוס
ואשר המועדון יקר לליבו , שבחירה בדרך זו תהיה רלוונטית לאחר קץ כל האפשרויות האחרות.
להבנתי כל מי שעוסק היום במלאכת ההצלה אינו רואה לנגד עיניו מצב של פירוק, למרות ש"הבור"
גדול מאוד.
אני סבור כי ראשית - ספורטיבית , אסור לרדת ליגה , ירידת ליגה הינה מבחינת מכה אנושה גם מהיבט כלכלי ,כאשר היום
כנראה אין את קרש ההצלה של שגב ( שאפשר להשמיץ מכאן עד ים המלח, אבל ב-2013 הציל אותנו)..
מהיבט כלכלי, גם להבנתי -כ-3 מיליון אמורים להיות מכוסים ע"י שגב ולוא מהסיבות שצויינו ע"י אייל.
מכירת קאיודה ( וכנראה לא רק..) אמורה לסייע , לא בטוח שלאזן.
אז ורק אז, יבוא לידי ביטוי רצון אנשים כאלו ואחרים להיכנס כמשקיעים ( אין כוכב יחיד בשמיים כרגע..).

בקיצור, הרבה אם, אילו, תלוי.. וכו'.
לכן, כאמרת הכדורגל הידועה "אנו חיים כרגע משבת לשבת"( הלוואי... אנו חיים מיום ליום)...
שיהיה רק טוב..שבת שלום.
את הדבר הכי חשוב לא אמרתם בהנחה שנשארים בליגה ...מה המשמעות מבחינת נק׳ , ירידת ליגה כל אחד אומר משהו אחר מישהו יכול להסביר ???
(07-Feb-2015 4:39)דוד חטב כתב: [ -> ]את הדבר הכי חשוב לא אמרתם בהנחה שנשארים בליגה ...מה המשמעות מבחינת נק׳ , ירידת ליגה כל אחד אומר משהו אחר מישהו יכול להסביר ???

פרוק/כינוס זו הורדת 9 נקודות.
במידה וזה נעשה ב10 המחזורים האחרונים,הפחתת הנקודות תופסת בעונה הבאה.
תודה !
(07-Feb-2015 7:56)אייל ס כתב: [ -> ]
(07-Feb-2015 4:39)דוד חטב כתב: [ -> ]את הדבר הכי חשוב לא אמרתם בהנחה שנשארים בליגה ...מה המשמעות מבחינת נק׳ , ירידת ליגה כל אחד אומר משהו אחר מישהו יכול להסביר ???

אייל לנתניה היה כבר פירוק מה שאני יודע שעכשיו פירוק זה ירידה לליגה ג

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07-Feb-2015 15:22)mordii2 כתב: [ -> ]
(07-Feb-2015 7:56)אייל ס כתב: [ -> ]

אייל לנתניה היה כבר פירוק מה שאני יודע שעכשיו פירוק זה ירידה לליגה ג

Sent from my iPhone using Tapatalk

כניראה שמדובר באגדה אורבנית.
מיום ליום אני מקבל את ההרגשה שהכל בשליטת מאור והוא בכוונה מותח את החבל בכדי ששגב ישלם כמה שיותר על הנזקים שעשה ...
אבל הוא כבר אם רגל וחצי בפנים מממן מה שנח לו ולא מממן את מה שפחות נח לו ...
מבין את רצונו לקבל שולחן נקי רק בוא נקווה שאדון מאור לא ישפוך את התינוק עם המים...
בינתיים הנוער נראה ששוב מאבד כיוון והבוגרים יתייצבו...
בוא נקווה שהקיצוצים במחלקת הנוער לא ייפגעו במחלקה כי כמו שזה נראה עכשיו הישועה שלנו בשנים הבאות תגיע רק משם...
אגב אייל מה עשו 99 בגביע היום ?
(07-Feb-2015 18:34)דוד חטב כתב: [ -> ]מיום ליום אני מקבל את ההרגשה שהכל בשליטת מאור והוא בכוונה מותח את החבל בכדי ששגב ישלם כמה שיותר על הנזקים שעשה ...
אבל הוא כבר אם רגל וחצי בפנים מממן מה שנח לו ולא מממן את מה שפחות נח לו ...
מבין את רצונו לקבל שולחן נקי רק בוא נקווה שאדון מאור לא ישפוך את התינוק עם המים...
בינתיים הנוער נראה ששוב מאבד כיוון והבוגרים יתייצבו...
בוא נקווה שהקיצוצים במחלקת הנוער לא ייפגעו במחלקה כי כמו שזה נראה עכשיו הישועה שלנו בשנים הבאות תגיע רק משם...
אגב אייל מה עשו 99 בגביע היום ?

ניצחו את מכבי פ"ת בפ"ת.
וואו ניצחון ענק זה העתיד שלנו...
יחד עם ה-98 מי שלא מבין את זה טועה בענק...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's