מכבי נתניה

גירסה מלאה: אורן בשבילך אם הייתי אייל סגל והיה לי כסף לקנות את מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
מביא אלינו את דודו גורש השוער ומשאיר את שניר דורי
מביא את דסה מגן ימני
בלם זר ברמה גבוהה , חסן , אבו עביד , עידו לוי, בן שבת .
מגן שמאלי : זר ברמה גבוהה
קשרים אחוריים : קשר זר ברמה גבוהה , עומר פרץ , צלישר , גרשומוב
קשרים קדמיים : נקאוומה ,דיע סבע , חנן ממן , אוייסטנד , גיא דיין , אביב אברהם
חלוצים : קיודה , אבוחצירא , אלטמן , בדש

מי ידבר איתנו בליגה עם קבוצה כזאת אורן ?
ב"ש ב-10 שנים האחרונות 4 שנים בליגה הלאומית ומקום השיא שלה זה מקום 9 בליגת העל
בגלל עונה אחת עשו אותה אחת הקבוצות הגדולות בארץ הקהל שלהם מגיע בהמוניו כל משחק
אין שום סיבה שבעולם שמכבי נתניה לא תעשה יותר מזה גם אם כסף קטן, לטעמי עם הסגל של העונה ונאווקמה ועוד שחקן בקישור וכשרוני לוי המאמן אנחנו נלחמים על האליפות
המון משחקים עם מזרחי הפסדנו סתם כשיכולנו לנצח עם רוני לוי לא היינו מפסידים
אורן ראית גם את נווקאמה הבאתי לך בסגל וחנן ממן דבר כזה גם את מכבי ת"א אנחנו קורעים
מישהו יודע מי האיש שמדברים שרוצה לקחת את הקבוצה אבל לא מוכן להיות ״פראייר״ ולקחת אותה עם החובות והחוזים המופקרים העתידיים שאפי ישראל וניר אורגד מדברים עליו? קודם כל זה ששמו לא מפורסם זה סימן טוב, אבל חייב להגיד שאני סקרן...
ספר עידן מה שמעת ??
שיש מישהו שאמר שבלי החובות הוא לוקח את הקבוצה עליו. סוגר עניינים תוך 24 שעות.
ניר אורגד ואפי ישראל כנראה שמעו ממנו אישית אבל נמנעים מלהגיד במי מדובר.
כנראה מכאן נובעת האמירה של אפי ישראל שיש דיבורים על פירוק ואחרי הפירוק יש איש עסקים שיקח את הקבוצה, ושאין לו שום כוונה לקחת את הקבוצה עם הבור הנוכחי.
אני דווקא אוהב את זה שהשם לא ידוע. מראה על רצינות להבדיל מגביווילים למיניהם.
מה זה משנה שיש קונה כל עוד ששגב לא מעוניין למכור?
את החובות שגב חייב לסגור הענין הוא למה לתת לו למכור נכסים טובים שאתה תהיה חייב לקנות מאוחר יותר ? אם נגיד קיודה שווה לשגב 800 אלף יורו למה לקונה לא לקנות את קיודה ? תגיד לשגב אני לוקח את הקבוצה עם בור של 2 וחצי מליון שקל אבל קיודה בסגל הנשאר
(02-Feb-2015 0:08)עידן444 כתב: [ -> ]שיש מישהו שאמר שבלי החובות הוא לוקח את הקבוצה עליו. סוגר עניינים תוך 24 שעות.
ניר אורגד ואפי ישראל כנראה שמעו ממנו אישית אבל נמנעים מלהגיד במי מדובר.
כנראה מכאן נובעת האמירה של אפי ישראל שיש דיבורים על פירוק ואחרי הפירוק יש איש עסקים שיקח את הקבוצה, ושאין לו שום כוונה לקחת את הקבוצה עם הבור הנוכחי.
אני דווקא אוהב את זה שהשם לא ידוע. מראה על רצינות להבדיל מגביווילים למיניהם.

חרטא .. כלומר הוא רוצה קבוצה מפורקת עם מינוס תשע נקודות ואולי בליגה לאומית כי סתם נרד , או נתחיל את העונה הבאה במינוס תשע, או אולי נרד לליגה ג כי זה פירוק שני ? נמאס להאמין לכל החרטטנים האלה , פירוק זה לא פיתרון. אני לא מתיימר להיות כלכלן אבל לדעתי מי שרוצה לקחת את נתניה צריך להפרד מנכסים (קאיודה הרוש וכו) לבנות קבוצה רזה ולקחת הלוואות ולהחזיר אותם לאט לאט במשך תקופה של x שנים תוך כדי שהוא מנהל מדיניות כלכלית קשוחה. אני יודע שאייל יאמר איזה בנק יתן כסף ... לא יודע. אם מדובר באיש עסקים מוכח ומוכר אני מניח שהבנק יוכל לתת הלוואות כאלה. כל הפירוקים למינהם אינם פיתרון, אי אפשר להתפרק בלי סוף בלי שיש לזה מחיר .

Sent from my iPhone using Tapatalk

(02-Feb-2015 2:04)זאב רווח כתב: [ -> ]את החובות שגב חייב לסגור הענין הוא למה לתת לו למכור נכסים טובים שאתה תהיה חייב לקנות מאוחר יותר ? אם נגיד קיודה שווה לשגב 800 אלף יורו למה לקונה לא לקנות את קיודה ? תגיד לשגב אני לוקח את הקבוצה עם בור של 2 וחצי מליון שקל אבל קיודה בסגל הנשאר

2.5 ? התכוונת 10 ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא הבנת את כוונתי טל.מ אני אסביר
עכשיו נגיד יש בור של 8 מליון שקל המחיר של לארי קיודה המבוקש הוא מליון יורו
מחר בא רוכש אומר לאלי שגב אני מוכן לקנות את הקבוצה עם חוב של 4 מליון שקל בתנאי שקיודה , אבו עביד וכו' נשארים בסגל הקבוצה זה כאילו שהוא קונה ממנו את השחקנים ולא צריך שולחן נקי בלי אף שחקן כי אז מה הועילו חכמים בתקנתם ? קיבלת שולחן נקי ולך תקנה 18 שחקנים ???

זה מזכיר את יאמר שרצה להשאיר את אלן מסודי אבל אשר אלון מכר מהר לשחר בחצי מליון , אם יאמר היה נותן לאשר אלון חצי מליון והעיקר שמסודי ישאר הוא היה נשאר בזמנו ...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's