מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא נבוא יותר למשחקי הקבוצה אם ימכרו את קיודה בזיל הזול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אנחנו מבינים שיש לקבוצה בעיות כלכליות , מבינים שהמצב קשה , מבינים שצריך למכור את לארי קיודה , אבל לא בעבור נזיד עדשים ....
אסור למכור את קיודה פחות ממליון יורו , כל שחקן שנמכר מאז ומעולם בנתניה טענו כאן שהוא לא היה שווה את הכסף ששילמו עליו , חן עזרא לא שווה , עמרי בן הרוש לא שווה , מוגרבי לא שווה , אבל כשאתה מסתכל בן הרוש אחד השחקנים הטובים במכבי ת"א העונה , חן עזרא מחזיק את הקישור של חיפה על הגב , מוגרבי מככב בסכנין מעורב כמעט בכל שער ....

לא מתנגדים למכירת לארי קיודה , מתנגדים למכירה שלא תועיל בכלום לקבוצתנו בעוד שיודעים שמהסכום הזה 30% הולכים לסוכן או לקבוצה שהובא ממנה ...

אם ימכרו את קיודה בזול בשק ל פחות ממליון יורו אני לא אגיע עד סיום העונה ושהמנוי ישרף עם מי שיחתום על השחרור בגיהנום !!!
הגיע הזמן שלא תבוא אוהד עלק

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני אגיע גם עם ניר עזריה יעלה במקום קאיודה.
תעשה הפרדה בין הניהול הכושל של יקירך אלי שגב לבין השחקנים שעולים לשחק בשבת הם לא אשמים.
(01-Feb-2015 11:51)זאב רווח כתב: [ -> ]אנחנו מבינים שיש לקבוצה בעיות כלכליות , מבינים שהמצב קשה , מבינים שצריך למכור את לארי קיודה , אבל לא בעבור נזיד עדשים ....
אסור למכור את קיודה פחות ממליון יורו , כל שחקן שנמכר מאז ומעולם בנתניה טענו כאן שהוא לא היה שווה את הכסף ששילמו עליו , חן עזרא לא שווה , עמרי בן הרוש לא שווה , מוגרבי לא שווה , אבל כשאתה מסתכל בן הרוש אחד השחקנים הטובים במכבי ת"א העונה , חן עזרא מחזיק את הקישור של חיפה על הגב , מוגרבי מככב בסכנין מעורב כמעט בכל שער ....

לא מתנגדים למכירת לארי קיודה , מתנגדים למכירה שלא תועיל בכלום לקבוצתנו בעוד שיודעים שמהסכום הזה 30% הולכים לסוכן או לקבוצה שהובא ממנה ...

אם ימכרו את קיודה בזול בשק ל פחות ממליון יורו אני לא אגיע עד סיום העונה ושהמנוי ישרף עם מי שיחתום על השחרור בגיהנום !!!

אני מבין מדוע לא תבוא בעתיד,אך מדוע לא הגעת נגד בית"ר?
(01-Feb-2015 12:00)אייל ס כתב: [ -> ]
(01-Feb-2015 11:51)זאב רווח כתב: [ -> ]אנחנו מבינים שיש לקבוצה בעיות כלכליות , מבינים שהמצב קשה , מבינים שצריך למכור את לארי קיודה , אבל לא בעבור נזיד עדשים ....

אני מבין מדוע לא תבוא בעתיד,אך מדוע לא הגעת נגד בית"ר?
מאיפה אתה יודע שהוא לא היה? ישבת ביציע של בית"ר כדי לקבוע את זה? Smile
אני לא מבין זאב למה אתה כותב פה תתקשר לאלי שגב חברך ותגיד לו את זה .
ואנחנו נבוא לכול מקום ואין שום שחקן שיותר גדול מהקבוצה .
יהיה לי עצוב לראות את קאיודה בביתר ואני מקווה שרועי ובלדב יטוסו היום לחו"ל ליומיים ולא יהיה מי שיחתום על הטפס .

נתניה דחתה את הצעת גנצ'לרבירליג'י על קאיודה יופי עכשיו נשאר רק התימני
מורדי אתה טיפש אייל סגל סתם טמבל

אני הודעתי מראש שלא אגיע מול בית"ר מפאת מחלה אבל רק טמבל צוחק על מי שחולה כי גם הוא יכול להתקרר ולחלות
לגבי מורדי אתה פשוט טיפש למה ? כי אני לא נגד מכירת קיודה זה כורח מציאות כלכלית
אבל אני נגד מכירת קיודה בזול בצורה כזאת שמצד אחד לא מחסל את הבעיות הכלכליות ומצד שני מחליש את הקבוצה

עכשיו הידיעה היא שבמקום קיודה יביאו את שמעון אבוחצירא , אתה מאמין להם ? שקודם יחתימו ואחר כך ישחררו
למה יוסי מאור לא קונה מאלי שגב את לארי קיודה ?
מה אתם טיפשים?
נותנים שיעשו בכם מה שרוצים?
כן לא נבוא למשחקים זאת מחאה!! צריך לעשות משהו!
מכבי נתניה היא חלק נכבד מהחיים שלי ואני לוקח את זה קשה
אם מוכרים את קיודה לא אבוא יותר למשחקים, אין טעם
ועוד דבר אתם בעד חיזוק הקבוצה או בעד שהקבוצה תיחלש ?
אם נאיים בהחרמת משחקים כשמכבי ת"א בפתח ואחרי כן גם הפועל באר שבע הכסף שיחסכו על מכירת קייודה יפסידו מול ההכנסות של 2 המשחקים הללו

תתעוררו גם לאוהדים יש וצריכה להיות מילה בענין
בסוף נישאר עם חובות ובלי שחקנים
שימכרו את קיודה במליון יורו זה נורמלי התימני לא היה מוכר בפחות מ 3 מליון יורו
הלוואי שכולם היו אוהדים את הקבוצה כמו זאב רווח
אכפת לו מאוד הוא חי את הקבוצה ורוצה בהצלחת!
אפשר וצריך להגיע לפלייאוף עליון בעזרת קיודה!
קיודה צריך להיות החלוץ שלנו עונה הבאה אם רוצים לשרוד בליגה ואם רוצים לקחת אליפות!
רעננה בלי נוואקמה היתה יורדת ליגה בוודאות!
עמודים: 1 2 3
Reference URL's