מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא עושים עסקים עם טביב!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
האיש תחמן גדול שלא אוהב לשלם!!! לנתניה יש נסיון מר איתו , עד ששילם על שכטר הוציא את הנשמה .
לפי דעתי הוא יעשה פה תרגיל לשגב, הכל כרגע בלחץ של זמן , יעבירו אותו לביתר ויחכו לכסף שצריך להגיע מחול ? וכמובן שלא יגיע תוך יומיים ואז החלון יסגר,ואז טביב עוד פעם לא יענה לשגב לטלפון, וימשוך אותו עד שיחלק לו לתשלומים.
וכמובן שנשאר ללא קיודה וללא הכסף,כי שגב מה לעשות טועה בהכל.....
(01-Feb-2015 8:18)Shaul כתב: [ -> ]האיש תחמן גדול שלא אוהב לשלם!!! לנתניה יש נסיון מר איתו , עד ששילם על שכטר הוציא את הנשמה .
לפי דעתי הוא יעשה פה תרגיל לשגב, הכל כרגע בלחץ של זמן , יעבירו אותו לביתר ויחכו לכסף שצריך להגיע מחול ? וכמובן שלא יגיע תוך יומיים ואז החלון יסגר,ואז טביב עוד פעם לא יענה לשגב לטלפון, וימשוך אותו עד שיחלק לו לתשלומים.
וכמובן שנשאר ללא קיודה וללא הכסף,כי שגב מה לעשות טועה בהכל.....

צודק..
טביב זה לא האיש לעשות אתו עסקים.
כסף בקופה כנגד חתימה על שחרור, לא דקה לפני...
זה בדיוק מה שאמר טביב לנתניה בעסקת הרוש כסף בקופה עכשיו לא צ'ק לשנה הבאה.
המחשבה שקאיודה ישחק בקבוצה אחרת בישראל עושה לי רע,שישחק בבית"ר ירושלים רע בריבוע!
במידה וזה הכיוון זה צריך להיות כמו במקרה שכטר,50% ישארו בנתניה+ קביעת תג מחיר שיחייב את בית"ר למכור כפי שטביב סגר עם מכבי פ"ת+השחקן לא משחק נגד מכבי נתניה(נגד ההסכמים האלו,זה חייב להיות הבונוס בהסכם הזה).
מה איפה קראתם ??
פשכה.
הפרסומים לא נשמעים אמינים מהסיבה הפשוטה: טביב עובד על האוהדים של בית"ר בעיניים והוא לא יוציא שקל על חיזוק.

הניחוש שלי הוא שטביב רוצה שהרוש יתבע את בית"ר ויוציא צו שיאסר עליה לקנות שחקנים (הייתה הדלפה כזו לפני שבוע),
וככה לטביב יהיה תרוץ מי אשם בזה שהוא לא מחתים אף אחד.

ובכל מקרה, אם הוא יחתים מישהו זה יהיה רק שחקנים חופשיים בשקל תשעים.
(01-Feb-2015 10:52)arika כתב: [ -> ]הפרסומים לא נשמעים אמינים מהסיבה הפשוטה: טביב עובד על האוהדים של בית"ר בעיניים והוא לא יוציא שקל על חיזוק.

הניחוש שלי הוא שטביב רוצה שהרוש יתבע את בית"ר ויוציא צו שיאסר עליה לקנות שחקנים (הייתה הדלפה כזו לפני שבוע),

מצד אחד נכון מצד שני הבנאדם עשה קריירה מניצול מצבים כאלה של קבוצות במצוקה שועל ותיק יודע איפה אפשר לטרוף בלי להתאמץ.
אני מודה שזו תגובה תיאורטית, אבל אני לא יכול שלא לשאול את עצמי את השאלה, מהו המחיר בו לא שווה למכור את קאיודה בכלל? האם במידה וייכנס למועדון 300 אלף יורו זה פותר את כל הבעיות, או שישתלם למישהו כמו יוסי מאור לכסות את אותם 300 אלף יורו וקאיודה יימכר בסוף העונה, אחרי שיעבור כמה חודשים עם מאמן כדורגל אמיתי.
(01-Feb-2015 10:52)arika כתב: [ -> ]הפרסומים לא נשמעים אמינים מהסיבה הפשוטה: טביב עובד על האוהדים של בית"ר בעיניים והוא לא יוציא שקל על חיזוק.

אני לא בטוח שאתה צודק. לנתניה אין כסף לשלם על הרוש וזה שהוא עדיין לא קיבל הודעה שהוא משוחרר אומרת אחד מהשניים - או ששגב מנסה עדיין להשיג כסף על הרוש או שהוא מבשל עסקה על קאיודה והרוש ביחד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's