מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא למכור את קיודה הוא יהיה שווה בסיום העונה מעל מליון יורו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הטורקים פתאום מציעים 400 אלף יורו וטביב מציע 500 אלף יורו ועוד 100 אלף של הרוש
אבל אסור להיות פראייר גם אם יהיה בור אפשר לקחת הלוואה כמו שעושים המון קבוצות
אפשר ללכת על הלוואה מהעירייה בתוכנית שיקום
אבל לא למכור את קיודה בפחות ממליון יורו ויותר

אין לנו אופציות התקפיות בלעדיו אלא אם מביאים את שמעון אבוחצירא ועמשה ביחד מה שכנראה לא יקרה

חוץ מכך אין טעם למכור אותו אחרי מה שאמר רוני לוי " עד סוף השנה אני יכול להביא את לארי קיודה לרמות הגבוהות של אירופה "
קיודה יכול להגיע לליגה הספרדית כמו כלום מציעים קצת כסף על מנת לנצל את המצב הקשה שלנו

מי שימכור את קיודה בלי החיזוקים הנ"ל מוריד את מכבי נתניה ביודעין ליגה ולפירוק

איך פתאום התימני הבן שרמוט מתקשר לאלי שגב ? שבוע שעבר הוא לא החזיר לו טלפונים התחמק
אם לאלי שגב יש כבוד שינתק לו בפנים
כמו שזה נראה כרגע היום צפינו במשחק האחרון של קאיודה בצהוב של נתניה עכשיו זה רק עניין של כסף.
כן ככה לצערי זה נראה .. אם משהו לא ישתנה לא ברור לי איזו התקפה בכלל תהיה לנו . למכור אותו לתימני נראה לי שיא השפלות אחרי מה שהוא עשה לנו בשבוע שעבר ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
אם קיודה יעבור לבית"ר , טביב יעשה את עסקת חייו ויעשה הון על קיודה .
געגועים לאשר אלון.. אשר אלון לפחות לא פראייר שימכור את נוואקמה בשקל וחצי
יצחק תשובה תעזור לנו ותשאיר את הרוש וקיודה בקבוצה :{
עכשיו אפשר להבין למה קיודה היה עצבני ולא יעיל במשחק
אתם מדברים שטויות

גם לקיודה ישנה מילה בהעברה מה גם שלסוכן הניגרי שלו מגיע 30% על העברה
זאת עיסקה לא משתלמת
אם קובי בלדב גבר כמו שאני מכיר יעשה התרמה של 100 שקל מכל אוהד אם אני מכפיל כפול 5000 אוהדים זה חצי מליון שקל
500 אלף יורו זה בערך 1600000 שקל כי היורו בירידה תוציא 30% שזה 480000 שקל לסוכן הניגרי ותוציא את העמלה של דודו דהאן ישאר בקושי מליון שקל , זה לא מה שיציל את מכבי נתניה !!!

מה שאני מציע יעזור לשוטף זה מתנה של משחק מהאוהדים + השארת קיודה מה שיכניס יותר ממליון יורו להנהלה בסיום העונה
אפשר לצאת לתוכנית הבראה בשיתוף עם עיריית נתניה לקבל הלוואה של הבור שייתפרס על כמה שנים כמו שעשתה הפועל תל אביב
הבעיה של שגב ונתניה זה כאן והעכשיו ולא שנה הבאה. עסקה עם התימני שווה ביחד עם הרוש 2.6 מ שקל . 850 אלף לקבוצה הקודמת ונתניה נשארת עם 1.75 מ והרוש. אני לא בטוח מה שגב יחליט, ומה יש לקאיודה לומר . שגב צריך לדאוג למשכורות כרגע. שלא תבין שאני בעד זה , ממש הפוך , זה יהפוך את נתניה לפגיעה ביותר . מה לעשות שבכדורגל צריך להבקיע. הבעיה ששגב עסוק בצמצום נזקים, ואם אף אחד אחר לא יכניס כסף לאגודה אז קאיודה ילך. אם זה היה תלוי בי הייתי מוותר על הרוש מתוך כוונה שיחתום בחול לאחת ההצעות שיש לו. אני לא חושב שהוא תרם משהו השנה ששווה להשקיע בו 450 אלף שקל שאין.

Sent from my iPhone using Tapatalk
איך אין אוהדים עשירים לקבוצה שיכולים לתרום מעט ולעזור? כמה עצוב
טל.מ לא בפעם הראשונה אני מסכים איתך לחלוטין
אם הרוש היה חותם ל 4-5 שנים ניחא שווה להשקיע 100 אלף דולר , אבל עד לרגע זה לא שמענו ממנו הצהרה בחצי כיוון כזה אז למה להשקיע ? לא רק זה בשבילי לדפוק את התימני על כל מה שגרם לנו יש לזה ערך מוסף , אם נתניה מוותרת על הרוש הוא לא רואה חצי שקל ... רק בשביל זה אני מוותר על הרוש ... שניר דורי יכול להחזיק אותנו בליגה הראשונה לא ראיתי הבדלים גדולים בינו לבין הרוש !!!

לא יודע מה עובר על שיקול הדעת הכספי עד כמה באמת אלי שגב יכול למשוך והאם אין מקום כאן שהחלק השני בפאזל הכוונה ליוסי מאור האם מבחינה עיסקית כולם עיוורים ? שיקנו במחיר הזה הם את לארי קיודה מאלי שגב בצורה הזאת הוא יכניס 2 מליון שקל לקבוצה מה שייתן המון חמצן והם ירוויחו כסף גדול בעוד פחות מ 4 חודשים , תראה לי עסק אחד שמכפיל השקעה ב 4 חודשים ??

אם יש לי 2 מליון שקל אני בא למכבי נתניה ואומר בואו נעשה עיסקה קחו 2 מליון שקל תחזיקו את קיודה מתנה עד לסיום העונה ואז תמכרו ב 5-7 מליון שקל קחו בשבילכם מליון מתנה אני מרוויח כאן לפחות 3 מליון שקל ...
Reference URL's