מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאלה...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אפי ישראל זרק היום איזה קונספירציה שאם מכבי נתניה תגדיל את הפער מהקו האדום, היא תוכל ללכת לפירוק עוד לפני תום העונה, לספוג הפחתת 9 נק' ועדיין להישאר בליגה.
למיטב ידיעתי ותקנו אותי אם אני טועה, הליכה לפירוק לא כוללת גם הורדת ליגה אוטומטית?
מה אתה חוזר לי לימים הקשים של הקונספירציות של הלכי פירוק וכל הבלאגן עד שהקבוצה נראת טוב תן להנות מזה.
נתניה כבר הלכה לפירוק פעם ולכן זה ירידה לליגה ג לגבי אפי או שיש לו פיצול אישיות או שאני חא יודע האיש ממחזר זבל

Sent from my iPhone using Tapatalk
זו מחלה בעייתית,כל בוקר מתעוררים אחרת,ראו את כתיבתו בפורום שמשנה צבעים כזיקית,ראו את אמירותיו,את לשונו בתחת של הגביר המקומי ומצד שני הוא העורך של החומר המחולק בכל משחק בית.
נו די כבר אני לא אפי ישראלי איזה פראנויה יש לכם מהמזדיין הזה
בן כמה אפי ישראלי ? הוא מכיר אוהדים כמו שאני מכיר ?
(30-Jan-2015 16:15)itzhak כתב: [ -> ]מה אתה חוזר לי לימים הקשים של הקונספירציות של הלכי פירוק וכל הבלאגן עד שהקבוצה נראת טוב תן להנות מזה.

אתה בימים קשים בזמן זה ממש!
(30-Jan-2015 18:01)זאב רווח כתב: [ -> ]נו די כבר אני לא אפי ישראלי איזה פראנויה יש לכם מהמזדיין הזה
בן כמה אפי ישראלי ? הוא מכיר אוהדים כמו שאני מכיר ?

לפחות סגרנו שאתה נחום.
סוף סוף שבוע שני באותו הרכב

Sent from my iPhone using Tapatalk
חידה לשבת : מי זה עירקי גבוה , שעיר , עם גבה אחת, בבוקר יש לי קפיטריה במכללת נתניה בערב אני מוצץ לגביר להנאתי ...
בכל השבוע אני חושב שאוהדי נתניה מטומטים או לפחות רק חלק מהם...ומפמם להם קשקושים דרך הפורום , רדיו , עיתונות מקומית ...כל פעם עם אינטרס אחר ושם אחר...
Reference URL's