מכבי נתניה

גירסה מלאה: מרקו בלבול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אחרי גרנט, גוטמן ורב"ש הגיע דגם משופר של חרטטן וגונב דעת.
מסכנים האוהדים שיש להם מאמן שמזלזל באינטיליגנציה שלהם וחושב שהם מטומטמים.
פשוט איכס אחד גדול.
משה רוב מאמני הכדורגל בארץ כאלו הנה לך עוד כמה ברשימה
גיא לוי
אלי אוחנה
ראובן עטר
טל בנין
גיל לנדאו
לחמן
מוטי איווניר

המשפט האהוב לכל אלו אחרי הפסד זה " אני לוקח את הדברים הטובים מהמשחק "
המזל שלנו שחיפה לקחו את בלבול ולא את רוני לוי, כולי תקווה שהם לא יתחרטו בסוף העונה...
אתם טועים מרקו איש מקצוע מעולה ...הוא לא הבעיה של חיפה לחיפה אין היום מנהיג אמיתי בניון הגיע על המשבצת הזו ולא ממלא אותה!
יש לה שוער טוב מאד שהוא בעצם הזר היחידי האיכותי בסגל כל השאר לא זרים את החדש עדיין לא ראיתי...
בנוסף הישראלים פרט למספר קטן חלש מאד , בוקולי מעבר לשיא , קינן חלש, משומר על הפנים, טוואטחה התקפית פנטסטי , הגנתית מאד בינוני...
ועוד מלא דוגמאות אני מסכים שעדיין בסגל הקיים מאמן טוב היה מוציא הרבה יותר ...ראה רוני לוי אבל בלבול אחד שרואה מלא קלטות יודע לבחור זרים , יודע להעמיד קבוצה וכו...יש לו לדעתי בעייה בכריזמה הוא אדם נורא סגור כזה..
(29-Jan-2015 12:51)דוד חטב כתב: [ -> ]אתם טועים מרקו איש מקצוע מעולה ...הוא לא הבעיה של חיפה לחיפה אין היום מנהיג אמיתי בניון הגיע על המשבצת הזו ולא ממלא אותה!
יש לה שוער טוב מאד שהוא בעצם הזר היחידי האיכותי בסגל כל השאר לא זרים את החדש עדיין לא ראיתי...
בנוסף הישראלים פרט למספר קטן חלש מאד , בוקולי מעבר לשיא , קינן חלש, משומר על הפנים, טוואטחה התקפית פנטסטי , הגנתית מאד בינוני...
ועוד מלא דוגמאות אני מסכים שעדיין בסגל הקיים מאמן טוב היה מוציא הרבה יותר ...ראה רוני לוי אבל בלבול אחד שרואה מלא קלטות יודע לבחור זרים , יודע להעמיד קבוצה וכו...יש לו לדעתי בעייה בכריזמה הוא אדם נורא סגור כזה..

הוא איש "מקצוע מעולה" בדיוק כמו שאתה מבין משהו בשחקני נוער.
בקיצור הוא נראה כאילו הוא עדיין מחפש את אמא שלו ?

אח שלי כדורגל זה לא מדע מדוייק וכל אחד חושב שהוא מבין העובדות הם שליגת העל מלאה מבית היוצר של מכבי נתניה חלקם טובים וחלקם טובים פחות על חלקם קיבלו סכומי עתק וחלקם שוחררו חינם...
אבל עם העובדות אי אפשר להתווכח...
ויש נתנייתים בכל קבוצה כמעט...
(29-Jan-2015 13:00)דוד חטב כתב: [ -> ]בקיצור הוא נראה כאילו הוא עדיין מחפש את אמא שלו ?

אח שלי כדורגל זה לא מדע מדוייק וכל אחד חושב שהוא מבין העובדות הם שליגת העל מלאה מבית היוצר של מכבי נתניה חלקם טובים וחלקם טובים פחות על חלקם קיבלו סכומי עתק וחלקם שוחררו חינם...
אבל עם העובדות אי אפשר להתווכח...
ויש נתנייתים בכל קבוצה כמעט...

ליגת העל היא ליגה בינונית מינוס.
ואותם שחקנים ש"ממלאים את הליגה" הם שחקנים, משלימים, בינוניים מינוס למעט מוגרבי וחן עזרא שגם הוא עם סיגנון המשחק "השכונתי" שלו לא יגיע רחוק.
אתה שנים היית במחלקה הזו וינקת רק בינוניות אז טיבעי שאתה לא מכיר ולא יודע מהי מצוינות.
דוד, מה זה איש מקצוע מעולה ומה זה קשור למאמן?
בלבול היה שחקן כדורגל סביר, ובתור מאמן החלק הכי חזק שלו זו הלשון שדחופה בתחת של גרנט, שדואג לקמבן לו משרות בארץ ובחו"ל.
כנראה הוא אדם נחמד שיודע לדבר יפה וזה מרשים את הכתבים.

מה הקשקוש הזה איש מקצוע? הוא יודע לפתוח מחשב ולחפש בגוגל? הוא יודע לספר סיפורים על זה שהוא היה סקאוט אצל גרנט בווסטאהם, את מי הוא הביא בתור סקאוט לווסטאהם? הוא היה כל כך מהמם שם שהם העיפו אותו בסוף העונה?

מאמן זה מקצוע שדורש תכונות שונות לגמרי משחקן, ובארץ החלק הכי חשוב אצל מאמן זה המעמד שלו מול הבעלים. אלישע לוי שקיבל גב משחר היה המאמן המוביל בארץ וזכה באליפויות וכאשר שחר נטש אותו הוא "הפך" לגרוע ושוחרר מחיפה. בן שמעון היה "כוכב" עם הגב של שירצקי ונכשל בהפועל ת"א בעיקר בגלל הגיבוי. קשטן כיכב בהפועל כי הוא היה הפוסק הבלעדי והתרסק בבני יהודה מהסיבה ההפוכה.
אפילו בנתניה, עטר שהוא מאמן די בינוני מבחינת כישורים והבנה באימון, הצליח אצלנו בגלל שהוא היה הסמכות הבלעדית והתרסק בחיפה בגלל ששחר לא גיבה אותו.

בקיצור, הסיכוי של בלבול להצליח בחיפה הוא אפס.
ודרך אגב, זו הסיבה שאני אפטימי לגבי נתניה, לרוני לוי יש גב לעשות מה שהוא רוצה מול השחקנים בגלל שפשוט אין אף אחד שמנהל את נתניה ויכול להתערב.
כל הבוגרים שלנו אפורים ובינוניים...
העיקר שהכוכבים של מכבי פ"ת מובילים את בית"ר לכדורגל סוחף...
(29-Jan-2015 13:30)עידן444 כתב: [ -> ]כל הבוגרים שלנו אפורים ובינוניים...
העיקר שהכוכבים של מכבי פ"ת מובילים את בית"ר לכדורגל סוחף...

למה לקחת דווקא את לידור כהן ודני פרדה ולא את עומר גולן, טל בן חיים ועומר דמארי?
עמודים: 1 2 3
Reference URL's