מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל תסביר לנו בבקשה מה הדרך שלך להבריא את המועדון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
על פי הפוסטים האחרונים הבנו ממך כמה דברים חשובים
התקציב נבנה על 25-26 מליון שקל .
בנתיים שוחררו דודו סראנסה , אנס דאבור , בן מלכה , עודד גביש , עמרי קנדה , עידן שריקי ...
אין לנו מושג כמה מנהלים קיצצו כמה אנשי מנהלה פוטרו מתוך 80 שציין חיים בר .
גם נציין ששכרו של גיל לב נחסך וזה היה הרבה כסף .
החוזה של יוסי מזרחי בוטל כמו של הולצמן .
התווסף פירס לסגל שזה גם כסף

כרגע אנחנו סוף ינואר ועדיין משכורת דצמבר לא נכנסה !

עוד נתון שנתת לנו שנשאר עדיין בור של 8 מליון שקל עד סיום העונה

בנתיים נכנס כסף מהעירייה וכסף טוב מהמשחק האחרון נגד בית"ר ירושלים

אז בבקשה תעשה לנו סדר כי התקציב כבר ברור אינו של 26 מליון שקל
ומתוכם שגב הביא כבר 2 מליון שקל 1 ממכירת הבית ועוד מליון מלא יודע היכן

בבקשה תעשה לנו סדר בכל נקודה כולל מצבת העובדים מתוך 80 כמה קוצץ ?
קודם תסביר לנו מי אתה...
מהמעט שאני יודע 80 עובדי מועדון זה כולל שחקנים , צוות מקצועי , ומינהלה בוגרים, מאמני נוער, הנהלה ומנהל מקצועי נוער ומאמני בי״ס לכדורגל...
הולצמן למיטב ידיעתי עדיין יושב על התקציב , יוסי מזרחי קיבל פיצוי של 3 חודשים וויתר על החוזה לעונה הבאה,
כמה כסף נחסך איי לי מושג...
יש עוד פרט חשוב מאד יש למכבי נתניה אקדמיה פוריה של בערך 300 ילד (לא מחלקת נוער) עלות לחודש לילד 250-300 ש״ח הוצאות מינימום בהנחה שהעושים במלאכה מנהלים את הביזנס נכון...ההכנסה פה היא בין 60-90 אלף ₪ ניכוי הוצאות מינימלי 10 אלף ₪ שזה בהגזמה...נשאר כל חודש בין 50 ל-80 אלף ₪ שלדעתי עם רועי דניאל חכם הוא משתמש בזה לספקים דחופים כגון הסעות , חשמל, מים למתקן אימונים וכו...
בסופו של יום הערכה שלי יישאר בור של בין 5-6 מל״ש ללא קשר לאקדמיה ....וזה מה ששגב צריך להביא מהבית...

אריאל רמז ...עירקי גבוה ושעיר...
(28-Jan-2015 21:34)דוד חטב כתב: [ -> ]מהמעט שאני יודע 80 עובדי מועדון זה כולל שחקנים , צוות מקצועי , ומינהלה בוגרים, מאמני נוער, הנהלה ומנהל מקצועי נוער ומאמני בי״ס לכדורגל...
הולצמן למיטב ידיעתי עדיין יושב על התקציב , יוסי מזרחי קיבל פיצוי של 3 חודשים וויתר על החוזה לעונה הבאה,
כמה כסף נחסך איי לי מושג...
יש עוד פרט חשוב מאד יש למכבי נתניה אקדמיה פוריה של בערך 300 ילד (לא מחלקת נוער) עלות לחודש לילד 250-300 ש״ח הוצאות מינימום בהנחה שהעושים במלאכה מנהלים את הביזנס נכון...ההכנסה פה היא בין 60-90 אלף ₪ ניכוי הוצאות מינימלי 10 אלף ₪ שזה בהגזמה...נשאר כל חודש בין 50 ל-80 אלף ₪ שלדעתי עם רועי דניאל חכם הוא משתמש בזה לספקים דחופים כגון הסעות , חשמל, מים למתקן אימונים וכו...
בסופו של יום הערכה שלי יישאר בור של בין 5-6 מל״ש ללא קשר לאקדמיה ....וזה מה ששגב צריך להביא מהבית...

אריאל רמז ...עירקי גבוה ושעיר...
סדאם???
סדאם בימיו הרעים...
(28-Jan-2015 21:25)אריאל כתב: [ -> ]קודם תסביר לנו מי אתה...

הוא מיץ פטל...לא ידעת?
הנה ההסבר שלי מי אני ספיישל בשבילך אריאל

אני אוהד את מכבי נתניה מגיל 6 כיום קצת יותר מ 53
נשוי לכרמלה , לבן הבכור קראתי בן גוריון לשני הרצל לשלישי בגין ( המובטל בטטה )

עכשיו ברצינות

אייל סגל כל הזמן מביא נתונים על בור וחוב אבל בנתיים שוחררו הרבה שחקנים מהסגל אז התקציב כבר לא מגיע גם ל 20 מליון שקל
דוד אין לי מושג האם זה כולל שחקנים מאמנים ענין 80 העובדים , צריך לברר הכל ובנתיים אייל סגל ממלא פיו מים

לומר ביקורת זה קל לומר לבנות קבוצה בתקציב שפוי זה סיסמה ריקנית תביא מספרים ואיזה שחקנים בתקציב השפוי היה אייל סגל מחתים קבוצה להישאר בה בליגה בעונה הראשונה אחרי העליה ...
Reference URL's