מכבי נתניה

גירסה מלאה: שטרית כאב ראש בריא לרוני לוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אם התרגלנו לקטול את הבחור על כל מיני מגיע המשחק נגד בית"ר ירושלים ומשנה המון מהתדמית שלו , עברתי שוב על המשחק כולו אין אף טעות אחת שלו , אם אלי דסה לא הורגש זה היה המון בזכות שטרית ועומר פרץ ...

גם צמד הבלמים שאני בעצמי התייאשתי מהם הפתיעו לטובה כולל כל כדורי הגובה לרחבה וזה גם סימן בריא

שניר דורי עשה את שלו ואם אני צריך להחליט במכבי נתניה אז שניר דורי שוער לגטימי להרכב הראשון

מעל לכולם בלט ערן לוי הקפטן , לא לא בזכות השער בכלל לא , בזכות החכמה שלו להרגיע את אייאד אבו עביד בזכות החכמה שלו לכבות את האש מהר ולהוציא אאוט כשאיאד נתקע על הקו מרוב זריקת חפצים ככה קפטן צריך להתנהג ותזכירו לי אני טועה או שערן לא קיבל צהוב ??

הצמד רול ופרץ יתמודדו חזק חזק על ההרכב ואם שליו מנשה יוכיח גם אז צפויה לנו מלחמה על ההרכב בצורה הכי טובה שיכולה להיות

בקשר לזרים פירס מוכיח כהשקעה טובה , ג'ורג'ו ? עדיין מצפה ממנו להרבה יותר אולי כדאי לחסוך כאן ... קיודה ? אסור לשחרר בלעדיו אין אופציית התקפה איתו כל רגע נתון ההגנות במצוקה ...
(27-Jan-2015 8:36)זאב רווח כתב: [ -> ]אם התרגלנו לקטול את הבחור על כל מיני מגיע המשחק נגד בית"ר ירושלים ומשנה המון מהתדמית שלו , עברתי שוב על המשחק כולו אין אף טעות אחת שלו , אם אלי דסה לא הורגש זה היה המון בזכות שטרית ועומר פרץ ...

גם צמד הבלמים שאני בעצמי התייאשתי מהם הפתיעו לטובה כולל כל כדורי הגובה לרחבה וזה גם סימן בריא

שניר דורי עשה את שלו ואם אני צריך להחליט במכבי נתניה אז שניר דורי שוער לגטימי להרכב הראשון

מעל לכולם בלט ערן לוי הקפטן , לא לא בזכות השער בכלל לא , בזכות החכמה שלו להרגיע את אייאד אבו עביד בזכות החכמה שלו לכבות את האש מהר ולהוציא אאוט כשאיאד נתקע על הקו מרוב זריקת חפצים ככה קפטן צריך להתנהג ותזכירו לי אני טועה או שערן לא קיבל צהוב ??

הצמד רול ופרץ יתמודדו חזק חזק על ההרכב ואם שליו מנשה יוכיח גם אז צפויה לנו מלחמה על ההרכב בצורה הכי טובה שיכולה להיות

בקשר לזרים פירס מוכיח כהשקעה טובה , ג'ורג'ו ? עדיין מצפה ממנו להרבה יותר אולי כדאי לחסוך כאן ... קיודה ? אסור לשחרר בלעדיו אין אופציית התקפה איתו כל רגע נתון ההגנות במצוקה ...

דרך אגב גורגו בשני המשחקים האחרונים מתחיל להראות יכולות, ואתמול בחצי השני היה מצויין.
קודם כל ניצחנו בגלל הקרבה ורצון ותיאום ועמידה נכונה ובגלל ניצול מצבים. בלי קאיודה אין לנו מה למכור בחלק ההתקפי. זה חייב להיות ברור.
לגבי השאר -
דורי עשה עבודה מצוינת. מבחינתי הוא יכול להשאר השוער הראשון. חסן ולוי הפתיעו ביעילותם . כל מה שהיה צריך זה להחליף מאמן ? משיטרית לא ציפיתי ליותר מידי הוא לא שיחק כבר שנתיים ועדיין הוא לא מי שאני רוצה לראות.
לגבי הקישור - בואו לא נתלהב סתם ? גבי ופירס די זרים לענף. מסורבלים לא מדויקים חסרי טאץ׳ לכדור ובעיקר עולים הרבה ולא עולים בכלל על עומר פרץ שהוא שחקן בינוני ביותר. בקבוצה עם קצת כסף שניהם היו בדרך הביתה. בוא נדבר רגע על ערן לוי. מסכים לגבי הגול שלו, ההוצאה למתפרצת בשער הראשון והרגעת הרוחות. בשאר הזמן התפללתי שיוציאו אותו. לא הבנתי - גם הוא התחיל לשחק אחורה ? בעמידה ? לעצור מתפרצות ? לפעמים חשבתי שהוא השחקן ה12 של בית״ר. בכלל , לא הצלחתי להבין משהו.. בית״ר ב10 שחקנים בפיגור ונתניה נותנת להם להגיע לרחבה בחופשיות ולהניע כדור כאילו אנחנו ב10 שחקנים. היה אפשר לגמור את המשחק הזה עם חמישייה אבל כל פעם שהכדור מגיע לקישור כולל ערן לוי, עוצרים, מסתובבים ומחזירים אחורה. לא ברור..

Sent from my iPhone using Tapatalk
"שניר דורי עשה עבודה מצויינת", האיש לא עמד בכלל במבחן.
מהשלישייה הבינוניות מינוס: הרוש, שטרית, כחלון, שטרית הוא הטוב מבניהם.
גבי - נערת ליווי
פירס - משחק טוב, פרץ כנ"ל
ערן לוי - משחק בינוני אבל נותן את המספרים שלו.
קאיודה - מצטייין
לוי את חסן - תמיד ידעו לתת פה משחק טוב ושם משחק טוב אבל נכשלים עד כה במבחן ההמשכיות.
רן רול - טוב
אבו עביד - יהיה שחקן גדול
(27-Jan-2015 9:43)פיליפצוק כתב: [ -> ]"שניר דורי עשה עבודה מצויינת", האיש לא עמד בכלל במבחן.
מהשלישייה הבינוניות מינוס: הרוש, שטרית, כחלון, שטרית הוא הטוב מבניהם.
גבי - נערת ליווי
פירס - משחק טוב, פרץ כנ"ל
ערן לוי - משחק בינוני אבל נותן את המספרים שלו.
קאיודה - מצטייין
לוי את חסן - תמיד ידעו לתת פה משחק טוב ושם משחק טוב אבל נכשלים עד כה במבחן ההמשכיות.
רן רול - טוב
אבו עביד - יהיה שחקן גדול

שטרית היה מצויין טל...אני לא זוכר משחק הגנה אחד כזה כל ההעונה מהרוש..
אחרי ניצחון,בטח ובטח נגד טביב והיציע המזרחי,בטח ובטח ובטח אחרי תחושות הבטן שלנו בסיום משחק הגביע,בטח ובטח ובטח ובטח שהגיעו 5500 נתנייתים(2000 יותר מהממוצע למשחק בית),הכל מסתדר והציוניים גבוהים ווהחלקים טובים והשלם טוב מסה"כ חלקיו.
מצד שני,חייבים לקרוא לילד בשמו,יש צוות מקצועי על הקווים שמשרה בטחון עלינו האוהדים ובעיקר על השחקנים והמזל איתנו והשופטים איתנו(ובטח לא נגדנו) והחיוך חזר לפנים והפועל חיפה ואח"י נצרת זו היסטוריה.

בוקר טוב ישראל!
מפרגן לשטרית. היה נראה טוב בהרבה ממה שציפיתי משחקן שלא שיחק תקופה ארוכה.
רומאריו וגבי היו חלשים מאוד במחצית הראשונה והשתפרו מאוד בשניה.
עומר פרץ משקיע ועושה עבודת הגנה וזה מה שהכי חשוב כרגע. מבחינה התקפית כשחקן קו אין לו כבר מה למכור.
שמח בשביל רן רול. מגיע לו!
ערן לוי במשחק בינוני. אפילו חלש. אבל ערן שחקן של מספרים, עושה את שלו, מראה מנהיגות. לא סוד שאני אוהב אותו על אף מגרעותיו. מי שיסתכל על הדברים השליליים כמובן שישנא. מי שיסתכל על החיובי יחשוב כמוני.
קאיודה- חזר לעצמו! רוני לוי לא עשה דבר גדול רק בזה שייצב את משחק ההגנה אלא גם בזה שהחזיר לנו את לארי.
ואם כבר מדברים על הגנה. כפי שאמרתי כל הזמן וגם בימים קשים- עידו לוי וירין חסן בלמים לגיטימיים לליגת העל שלהזכירכם לא משחקים בה אלסנדרו נסטה ויורגן קולר וברגע שהקבוצה תתחיל להראות כמו קבוצה במשחק ההגנה שלה הם כבר לא יראו כמו ״ליצנים״ וכל מיני כינויים מעליבים שמדביקים להם כאן. שניהם יחד זה כנראה לא מספיק טוב, אבל כל אחד מהם בנפרד ליד בלם טוב ומנוסה יוכלו להתקדם ולעשות קריירה יפה. לדעתי יותר באזור של יניב לביא מאשר של אסי דומב ואלון חלפון אבל זה גם אחלה.
לאבו עביד אני יכול רק להגיד- תהיה חזק! אתה אחלה שחקן ואם תנהל את הקריירה שלך נכון אתה תגיע רחוק, ומקווה שתשאר איתנו כמה שיותר זמן. את אוהדי בית״ר ובני יהודה הגזעניים לא פוגשים כל יום. רוב הקהל בארץ ואפילו של בית״ר עצמה סולד מהגועל הזה.
הגיע הזמן שמשטרת ישראל תפשיל שרוולים ותטפל בנושא הזה ותעלים אותו ממגרשי הכדורגל!
מה שניצחון אחד עשה לעיר הזאת ועכשיו כבר שניים, תוצאה טובה מול פ"ת ושבוע אחרי זה מכבי ת"א תגיע אלינו יהיה אש [FIRE].
(27-Jan-2015 9:35)טל.מ כתב: [ -> ]קודם כל ניצחנו בגלל הקרבה ורצון ותיאום ועמידה נכונה ובגלל ניצול מצבים. בלי קאיודה אין לנו מה למכור בחלק ההתקפי. זה חייב להיות ברור.
לגבי השאר -
דורי עשה עבודה מצוינת. מבחינתי הוא יכול להשאר השוער הראשון. חסן ולוי הפתיעו ביעילותם . כל מה שהיה צריך זה להחליף מאמן ? משיטרית לא ציפיתי ליותר מידי הוא לא שיחק כבר שנתיים ועדיין הוא לא מי שאני רוצה לראות.
לגבי הקישור - בואו לא נתלהב סתם ? גבי ופירס די זרים לענף. מסורבלים לא מדויקים חסרי טאץ׳ לכדור ובעיקר עולים הרבה ולא עולים בכלל על עומר פרץ שהוא שחקן בינוני ביותר. בקבוצה עם קצת כסף שניהם היו בדרך הביתה. בוא נדבר רגע על ערן לוי. מסכים לגבי הגול שלו, ההוצאה למתפרצת בשער הראשון והרגעת הרוחות. בשאר הזמן התפללתי שיוציאו אותו. לא הבנתי - גם הוא התחיל לשחק אחורה ? בעמידה ? לעצור מתפרצות ? לפעמים חשבתי שהוא השחקן ה12 של בית״ר. בכלל , לא הצלחתי להבין משהו.. בית״ר ב10 שחקנים בפיגור ונתניה נותנת להם להגיע לרחבה בחופשיות ולהניע כדור כאילו אנחנו ב10 שחקנים. היה אפשר לגמור את המשחק הזה עם חמישייה אבל כל פעם שהכדור מגיע לקישור כולל ערן לוי, עוצרים, מסתובבים ומחזירים אחורה. לא ברור..

טל מ. אתה מפתיע אותי חשבתי שאתה מבין כדורגל אין הוקוס פוקוס רוני לוי כל השבוע עבד עם השחקנים על תוכנית משחק מאד מסויימת אי אפשר בגלל ההרחקה לשנות הכל בדקה... נכון שצריך להיות ערוכים לכמה תרחישים ומאמן טוב מגיב למתרחש אבל עדיין יש לנו קבוצה מאד מוגבלת ...וזה לא כזה פשוט הסגנון והשיטה וגם ההכנסה של אברג׳יל היו בתזמון מושלם מאד קל ליפול בפח ויאללה כולם למעלה ואתה חוטף במתפרצת....לדעת מה יש ועם זה להשתמש זה גדולה....
דוד אני מתפלא עליך ... שועל כדורגל כמוך לא יודע לזהות מתי הברזל חם ומתי צריך להוריד את המכה הסופית כדי שישבר ? כמה פעמים יכולנו לחטוף את השיוויון כשעוד היה 1:0 ? וכמה פעמים יכולנו לגמור את המשחק אם רק היו מתפרצים כמו שצריך ולא נעמדים ? היריב ב10 שחקנים כמעט מחצית שלמה , לא אמרתי להתפרע, אבל ערן לוי על הקו פשוט עצר את המשחק פעם אחרי פעם כשמתפרצת אחת נורמלית היתה סוגרת ענין הרבה קודם. צריך להפסיק לפחד, כל הקלפים אצלנו לא ? טוס למתפרצת כבר ...

עמודים: 1 2 3
Reference URL's