מכבי נתניה

גירסה מלאה: אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
ככה אני אוהב את אוהדי בית"ר......אוהדים במסר לטביב: "נשברנו, תדאג לחיזוק או שיהיו הרבה קנסות"
הבחור דאג להם למשרד בטדי,נתן להם לגיטימציה מול כל העולם ואישתו ולא הבין שהם בנויים מהחומר שלו רק צעיר יותר/אנרכיסטי שלא מכיר את שרשרת המזון בטבע.
הוא יפרק אותם כמו שפירק את כפ"ס והפועל ת"א ויעבור לקורבן הבא.
(27-Jan-2015 19:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]הוא יפרק אותם כמו שפירק את כפ"ס והפועל ת"א ויעבור לקורבן הבא.

התבלבלת.....הם יפרקו אותו לפני.
פעם כשהיינו ילדים,מספיק מבט של "ראש משפחה" כדי שהצעירים ישפילו מבט,היום הם שולפים בלי למצמץ.
יצא לי לשמוע 20 דקות מתוכנית הספורט של אופירה אסייג.
חייב להגיד שהתרגשתי לשמוע את אוהדי בית"ר אומרים שהם נגד אלימות. באמת התרגשות עד כדי דמעות. רק חבל שהם אומרים שהם נגד אלימות במשך 5 שניות ואז רבע שעה מסבירים למה הם בסדר ושזה בכלל השחקן אשם. נו נניח...
אבל יש לי רק שאלה-
השחקן מניאק, כלב, פרובוקטור וזה הגיע לו ואוהדי בית"ר סך הכל מילאו את תפקידם. מה עשו להם הכסאות???
בתורת הנסתר יש מקום מכובד ל״כלי״ ( תשאל את זאב הוא מבין בתורת הנסתר כמו שהוא מבין בכדורגל ספרדי). הכסאות רק היו כלי בידי מלאכי השרת הירושלמים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
קודם נלמד תורת האנוש והיחס בין בני אדם אחרי זה דבר על תורת הנסתר
אני למדתי גם וגם. בכלל תגיד אבל את האמת ..
נחום עדיין מפעיל מכונות כבדות במפעל ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עוד פעם נחום לא נמאס לכם ???? לא מפריע לי חופשי אבל חבל על תעבורה באתר שאתה מבזבז
בחייך כבר מצאתי לך את ההוכחה בגוגל לא ...? למה תתכחש. הוא דווקא היה חמוד בתמימותו האין סופית.
ובינתיים טביב מפטר את קורצקי ומביא במקום את גיא לוי, נו טוב.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Reference URL's