מכבי נתניה

גירסה מלאה: 450 אלף שקל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
היום יום רביעי ועד יום ראשון צריך להעביר לתימני 450 אלף ש"ח במזומן.
אם אני יוצא מתוך נקודת הנחה שהבעלים והמאמן החליטו שהם רוצים אותו (כך פורסם לפחות) אז אני לא מבין למה לא לוקחים את הסכום המדובר מאוהד אמיד או מאחד הספונסרים כהלוואה ולא כתרומה ואח"כ המועדון יחזיר לו בתשלומים ולא בלחץ של זמן.
במקום זה משאירים את השוער קודם כל ואח"כ את הקבוצה ואת האוהדים במתח עד הרגע האחרון, התקשורת תחגוג על זה ותעשה סוג של "ספירה לאחור" והתימני יישב לו מבסוט במיאמי.
לא ברורה לי כל ההתנהלות הזו.
(21-Jan-2015 16:23)פיליפצוק כתב: [ -> ]היום יום רביעי ועד יום ראשון צריך להעביר לתימני 450 אלף ש"ח במזומן.
אם אני יוצא מתוך נקודת הנחה שהבעלים והמאמן החליטו שהם רוצים אותו (כך פורסם לפחות) אז אני לא מבין למה לא לוקחים את הסכום המדובר מאוהד אמיד או מאחד הספונסרים כהלוואה ולא כתרומה ואח"כ המועדון יחזיר לו בתשלומים ולא בלחץ של זמן.
במקום זה משאירים את השוער קודם כל ואח"כ את הקבוצה ואת האוהדים במתח עד הרגע האחרון, התקשורת תחגוג על זה ותעשה סוג של "ספירה לאחור" והתימני יישב לו מבסוט במיאמי.

מבין את משמעות הלוואה לקבוצה שבסיטואציה מסויימת(ולא הזויה) תהפוך לחדלת פרעון?
(21-Jan-2015 16:32)אייל ס כתב: [ -> ]
(21-Jan-2015 16:23)פיליפצוק כתב: [ -> ]היום יום רביעי ועד יום ראשון צריך להעביר לתימני 450 אלף ש"ח במזומן.

אייל, אני לא מדבר על הלוואה מהבנק אבל תסכים איתי שקובי בלדב לדוגמא שכבר גייס בעבר סכומים לא מבוטלים לקבוצה, יכול להשיג הלוואה בסכום הזה.
(21-Jan-2015 16:36)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(21-Jan-2015 16:32)אייל ס כתב: [ -> ]

אייל, אני לא מדבר על הלוואה מהבנק אבל תסכים איתי שקובי בלדב לדוגמא שכבר גייס בעבר סכומים לא מבוטלים לקבוצה, יכול להשיג הלוואה בסכום הזה.

גם אני לא.....
מתכוון להלוואה פרטית של גורם כזה או אחר לגוף שחייב 10 מיליון ש"ח(ותלוי בערבות לא ברורה ובצ'קים אישיים) ואיש לא יודע מתי ומי יהיה הגורם שיגיש בקשה שתגרום לכל הלוואה להיות חדלת פרעון.
(21-Jan-2015 16:32)אייל ס כתב: [ -> ]מבין את משמעות הלוואה לקבוצה שבסיטואציה מסויימת(ולא הזויה) תהפוך לחדלת פרעון?

אייל, לנתניה יש אחוזים מהכרטיס של הרוש. האם לא ניתן לגייס הלוואה כאשר האחוזים האלו ימסרו כערבות?
אריק צודק. זה סכום מצחיק. היום כל ילד שנותן 2 פסים ואפילו אם הם לא מדויקים שווה סכום כזה בכדורגל שלנו אז בטח שחקן נבחרת יהיה שווה פי כמה מזה.
מה שבא בקומבינה ילך בקומבינה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
או שאולי מישהו מנסה ללחוץ פה על הרוש שיספוג חלק מהסכום הזה בקיזוז עם מה שטביב חייב לו.
הכל אפשרי....
צריך לקחת בחשבון,שבמצב הפיננסי של מכבי נתניה היום אין הבדל בן תרומה להלוואה.
תראו איך אני משיג לכם חצי מליון ש"ח.
2000 מבעלי המנויים השנה קונים מנוי לשנה הבאה ובינתיים משלמים 250 ש"ח על החשבון בבקשה חצי מליון אבל זה בטח לא יספיק להיות. עד יום ראשון
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's