מכבי נתניה

גירסה מלאה: רועי דניאל רק עכשיו אני מחזיק ממך - הרוש אם אתה באמת אוהב את נתניה תחתום ל 5 שנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לפני המשחק האוהד המתנשק והמתנצל ניסה לפגוע פיזית בשחקן הקבוצה מה עוד שהוא ילד כאפות ...
הקללות שהרוש ספג במגרש בסכנין מילדי הכאפות הערסים לא הוסיפו לחשק להיות בכלל בכדורגל

מי שבולט מעל כולם במקרה הזה זהו המנכ"ל החדש רועי דניאל שלמרות שהאוהד ביקש סליחה וכאילו סולחה לא עצר כאן אלא הגיש תלונה במשטרה ... ככה צריכים לנהוג בחוליגנים ככה הנהלה צריכה להתנהג לא לחבק וכאילו להרגיע זה משדר כאילו ההנהלה משתפת פעולה ושולחת את האוהדים על מנת לגרום לעזיבת שחקן זה או רחא או במקרה של מאמן כאילו ההנהלה שולחת אוהדים מטעמה לקלל על מנת שהמאמן יתפטר ... לכן לטעמי טוב עשה רועי דניאל פשוט שאפו תמשיך ככה ואני אהיה תומך נלהב גם שלך ...

ועכשיו אני פונה לאריאל הרוש , אריאל אתה בגיל של הבן שלי , משמע עברתי המון מנשקי סמלים בקריירת האוהד שלי , אם אתה באמת רציני בזה שאתה אוהב את הקבוצה תוכיח זאת !!! תחתום על חוזה ארוך טווח 4-5 שנים במכבי נתניה כדי שנוכל בביטחון לשלם 100 אלף דולר ולא
להצטער על כך , כי בגלל חצי עונה רק מפגר משלם 100 אלף דולר , תראה באמת שאתה רוצה להישאר ותהיה כאן מלך !!!
אהבתי את הקטע האחרון עם הדרישה מאריאל הרוש
Reference URL's