מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
כולם להרגע.
אלי שגב דיבר עכשיו ברדיו והכל בסדר.
סך הכל משברון שיפתר.
עכשיו אני רגוע
מה קרה הוא זכה בפוקר כמו רונאלדו הברזילאי

Sent from my iPhone using Tapatalk
דיבר
אז מה
ענה לפי היועץ איזקןביץ
לפני יומיים יוסי מאור העביר 200,000 ש״ח והוא אומר הבטחון מלא שיוסי מאור לא שם אגורה. לעומתו הוא כבר שם למעלה מ 20 מיליון. הוא גם לא מכר את האוטו. זה שיוסי מאור יממן את רוני לוי זה גם שטויות...
בקיצור, כנראה החודשים האחרונים לא היו. הכל מצויין.
זה מה שהוא אמר ..?

(14-Jan-2015 21:46)עידן444 כתב: [ -> ]לפני יומיים יוסי מאור העביר 200,000 ש״ח והוא אומר הבטחון מלא שיוסי מאור לא שם אגורה. לעומתו הוא כבר שם למעלה מ 20 מיליון. הוא גם לא מכר את האוטו. זה שיוסי מאור יממן את רוני לוי זה גם שטויות...
בקיצור, כנראה החודשים האחרונים לא היו. הכל מצויין.

ואללה, אולי אבא שלי בכלל חיי...

איזה מזל שאני אתאיסט ובטוח שאבא שלי לא "רואה מלמעלה" מה שקורה פה ומתענה...

דרך אגב, שמעתי מה אמר ז'ורז' וולינסקי (הקריקטוריסט היהודי בן ה-80 מ"שרלי הבדו" שנרצח) שהוא רוצה שיעשו עם הגופה שלו אחרי המוות, שישרפו אותה ויפזרו את האפר באסלה בבית, ככה הוא יוכל לראות כל בוקר את התחת היפה של אשתו - ענק

אני הולך לתלות שלט על האוטו "אני מכבי נתניה"

JE SUIS FCMN
תקשיב טוב !!! שגב שם כבר 20 מיליון !!! ואנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה ! אז השאלה איפה הוא שם ? ומה הוא שתה לפני השידור ...?

האיש הזוי. כנס לאתר של רדיו אמצע הדרך תשמע את הראיון. אם האיש שפוי לגמרי ולא משקר, אני כבר איבדתי כל כיוון לגבי מה שקורה בקבוצה הזו...
(14-Jan-2015 22:12)עידן444 כתב: [ -> ]האיש הזוי. כנס לאתר של רדיו אמצע הדרך תשמע את הראיון. אם האיש שפוי לגמרי ולא משקר, אני כבר איבדתי כל כיוון לגבי מה שקורה בקבוצה הזו...

לא הבנתי מה אתה טוען,שהאיש הזוי או שאיבדת כיוון?
אלי שגב ב 90fm "רוני לוי יהיה המאמן גם אם נרד. על כל שחקן שיעזוב יש אפשרות להביא אחר. יוסי מאור לא השקיע שקל והוא לא מי שמשלם את שכרו של המאמן החדש. עד סוף העונה אני אהיה מושקע 20 מיליון שקלים בקבוצה"

מה קרה הנוכל עונה פתאום לכולם מאתמול לא סגר את הטלפון השקרן .
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's