מכבי נתניה

גירסה מלאה: רוני לוי!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(15-Jan-2015 12:09)אייל ס כתב: [ -> ]
(15-Jan-2015 11:52)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(15-Jan-2015 11:47)אייל ס כתב: [ -> ]לאיש מאיתנו(למעט אפרים),לא ניתנה הנבואה ולכן אין לנו מושג מה יילד יום.
מצד שני,רוני לוי זה הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה בסיטואציה הנוכחית(לקבוצה ולאוהדים).
במידה וזה לא היה רוני,בני לם להערכתי היה האופציה הנכונה.

מאמן שחותר בגלוי תחת מאמן מכהן לא ראוי לקבל צ'אנס כפרס על מעשיו. וזה מה שעשה לכאורה אדון בני לם גם בשיחות סגורות עם אנשים ומקורבים וגם בראיונות בתחנה של אפי ישראל.

אין עשן בלי אש וכניראה שיש במה שאתה אומר בסיס עובדתי למרות שמעולם לא שמעתי ויוסי ושי היו מאוד לא הוגנים והגונים במספר מקרים מול מחלקת הנוער.
לא אלמד סנגוריה על בני ובטח כשהערתי לו יותר מפעם אחת על תדמיתו,מצד שני כדי להציל את מכבי נתניה ובמצבה הנוכחי חשבתי שהוא האדם המתאים.

אם לבני לם יש שאיפות להיות מאמן הבוגרים של מכבי נתניה, אני ממליץ לו לצאת מהחממה של מכבי נתניה וללכת לאמן בוגרים בליגת לאומית ואפילו בליגה א' ומשם להתחיל לטפס למעלה עד אשר יגיע היום והוא יחזור למועדון בדלת הראשית כמאמן עם רזומה בוגרים מוכח.
אין לי מושג מה השאיפות שלו,אך מה שהיה טוב לרוני לוי ולאחרים(בעלי הרבה פחות ניסיון מבני),טוב גם לו.
(15-Jan-2015 12:32)אייל ס כתב: [ -> ]אין לי מושג מה השאיפות שלו,אך מה שהיה טוב לרוני לוי ולאחרים(בעלי הרבה פחות ניסיון מבני),טוב גם לו.

רוני לוי למיטב זכרוני הביא לנוער של מכבי חיפה אליפות לפני שקיבל את הבוגרים.
לא זוכר שבני לם על שלל תפקידיו בנוער הביא איזה תואר או הישג משמעותי שם, הוא רק הנציח את הבינוניות של המחלקה הזו.
(15-Jan-2015 12:40)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(15-Jan-2015 12:32)אייל ס כתב: [ -> ]אין לי מושג מה השאיפות שלו,אך מה שהיה טוב לרוני לוי ולאחרים(בעלי הרבה פחות ניסיון מבני),טוב גם לו.

רוני לוי למיטב זכרוני הביא לנוער של מכבי חיפה אליפות לפני שקיבל את הבוגרים.
לא זוכר שבני לם על שלל תפקידיו בנוער הביא איזה תואר או הישג משמעותי שם, הוא רק הנציח את הבינוניות של המחלקה הזו.

תתפלא,העונה האחרונה שלו במכבי נתניה לפני שאיזיקוביץ לקח אותו,היתה אליפות.
מה אתה משווה בין הנוער של חיפה לנוער של נתניה?
אני אתחיל להעביר לכאן פוסטים של אוהדי מכבי חיפה באייסוקר ואז תבינו שמה שרואים משם לא רואים מכאן. הם יורדים על מחלקת הנוער שלהם ללא הפסקה. קחו את פיליפצ'וק, תכפילו פי 5 ותקבלו כמה רע הם חושבים על מחלקת הנוער שלהם.
הם אומרים וצודקים ב 100%- כשמועדון נוער שם לעצמו למטרה לקחת אליפות ולזה הוא מכוון הוא מפספס את המטרה העיקרית שלו, וזו הצרה הגדולה ביותר לטענתם של מחלקת הנוער שלהם.
אגב, לטענתם, וגם בזה אני מצדיק אותם- איכות של מחלקת נוער לא נמדדת בלגדל רפאלובים, וברקוביצ'ים. מחלקת נוער טובה יודעת לייצר גם שחקני הגנה, שחקנים של עבודה קשה, שחקנים של משמעת טקטית, שחקנים עם אופי וזה לא עושים במכבי חיפה לטענתם. עובדתית, מכבי חיפה לא מייצרת שחקני הגנה טובים כבר שנים. אולי זה בגלל איך שהוא נראה היום, אבל גם את דקל קינן הם לא ממש סופרים כהצלחה...
טעות גדולה בידך עידן, לא מעניין אותי אליפויות וגביעים בנוער, מעניינת אותי הסחורה שיוצאת משם, שתהיה קצת יותר מבינונית במקרה הטוב.
הסחורה שיוצאת משם בסדר גמור.
אגב, יצא לי לשאול אוהד של הרצליה איך מנצור.
הוא אמר לי שהוא מאוד מאכזב.
שכל משחק הוא מחכה בקוצר רוח שהמאמן יכניס אותו וכשהוא נכנס הוא מהר מאוד מבין למה הוא לא מקבל יותר קרדיט.
חבל...
יש למישהו מושג לאן נעלם נור ביסאן? אייל? חטב?
(15-Jan-2015 14:16)עידן444 כתב: [ -> ]הסחורה שיוצאת משם בסדר גמור.
שכל משחק הוא מחכה בקוצר רוח שהמאמן יכניס אותו וכשהוא נכנס הוא מהר מאוד מבין למה הוא לא מקבל יותר קרדיט.
חבל...

פצוע...ולא לבנות עליו.
(15-Jan-2015 14:16)עידן444 כתב: [ -> ]הסחורה שיוצאת משם בסדר גמור.
חבל...

יש כנראה לפרדי דוד סיבה טובה למה הוא לא מקבל הזדמנות. שחקני "שכונה" מקומם על הספסל/ביציע.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's