מכבי נתניה

גירסה מלאה: ירדנו ליגה עוד לפני תחילת העונה...פוסט שבו הכל לכאורה...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
1.לכאורה... חברי הנהלה ותיקים קנו לעצמם דירות להשקעה מכספי המועדון...
2. לכאורה ...הנוכל וסמוקר הורידו את הקבוצה ליגה עוד במחנה אימון שחברו לכח אדיר שכרו רכב וערב ערב הימרו בקזינו והפסידו הון ואת זה כל השחקנים ידעו...
3. לכאורה...הבעלים כשעוד הראה את פניו בארץ ללא בושה נחת בהרמת כוסית בטוברוק לרגל שנה טובה ואמר בזו הלשון איזה מועדון אני גאה בכם בחינוך בדרך הלוואי עליי בבית...
4. לכאורה... סמוקר בנה קבוצה לפי העמלה אותה יגזור ויצמם את נזקי הקזינו יש אומרים שמדובר ב-150 אלף יורו הפסד בקזינו
5.יש צורך להזכיר בפוסט הזה את הנוכל???את מקסיקו 70 ???את הסגל ההזוי שנבנה פה ...
אני רק חייב דוגמית שממחישה כמעט הכל ....
תפקיד המגן הימני להלן האופציות שעמדו לרשות סמוקר...
1.טופי
2.נימני
3.שומוביץ
4.קנדה
איך אנחנו לכל הרוחות תקועים עם שחקן צעיר שמעולם לא שיחק בעמדה הזו???
ערב עצוב לאוהדים הם היחידים שאכפת להם כל השאר פועלים קודם כל עפ״י אינטרס אישי ולא לפי טובת המועדון ירדנו ליגה עוד לפני שהעונה החלה...
חבל שאת כל זה לא כתבת בתחילת העונה . אולי חלק מהנפשות לא היו פה. זה שלכאורה הסגל נבנה לפי הקופון שגזר הסמוקר שקוף לכל מי שראה מה נחת פה.
תסביר את סעיף 1 שוב ?
ירדנו ליגה זה נכון. אין לי דרך איך למנוע דברים כאלה בעתיד. השתלט עלינו נוכל שמצא שותף לדרך ועשה מזה חברות לחיים בעוד שותפו עשה מזה דרך חיים וכולם הגנו עליו תחת הכותרת מה הוא לא רוצה להצליח ..? זהו שלא. הוא כנראה רצה לצמצם נזקים..

Sent from my iPhone using Tapatalk
(14-Jan-2015 9:37)טל.מ כתב: [ -> ]חבל שאת כל זה לא כתבת בתחילת העונה . אולי חלק מהנפשות לא היו פה. זה שלכאורה הסגל נבנה לפי הקופון שגזר הסמוקר שקוף לכל מי שראה מה נחת פה.
תסביר את סעיף 1 שוב ?
ירדנו ליגה זה נכון. אין לי דרך איך למנוע דברים כאלה בעתיד. השתלט עלינו נוכל שמצא שותף לדרך ועשה מזה חברות לחיים בעוד שותפו עשה מזה דרך חיים וכולם הגנו עליו תחת הכותרת מה הוא לא רוצה להצליח ..? זהו שלא. הוא כנראה רצה לצמצם נזקים..

חטב לא כתב כאן משהו שאלי שגב/גיל לב/רועי/קובי/מאור לא ידעו ולכן טוב שהוא לא כתב.
וכל הנשמות הטובות ראו את החיזוק שנחת פה ולא הרימו גבה ואישרו הכל כי הכל מקצועי .. זה לא ראש קטן ... זה האמא של הראש הקטן . אז מה הפלא שאנחנו נראים ככה. כולם משתפים עם זה פעולה כי הוא העאלק סמכות מקצועית. במקום להעיף את מזרחי לכל הרוחות מפרקים את המועדון. אם אלה האנשים שמנהלים את מכבי נתניה עדיף לשבת בבית .

הכל ידוע חוץ מסעיף 1.אפשר הסבר?
הכל ידוע????
אם כל זה ידוע ועולם מכבי נתניה והתקשורת שמסקרת אותה שותק, זו פשיטת רגל.
הרסו לנו את המועדון!
אייל סגל היקר,
אני ואני בטוח שרבים לא ידעו עד כמה הכל התנהל כאן עקום. ראיתם את הנולד כי ידעתם דברים שאחרים לא ידעו ולו היו יודעים היו חוזים גם הם את החורבן הזה. אין עשן בלי אש אבל הכל לכאורה.

ואני מתפלא על דבר נוסף. חדר ההלבשה הכי מקוטב ומודלף בארץ וכולם יודעים על סרחון כזה וכלום לא יוצא לתקשורת???

מניח שתגידו לי שהכל נורמטיבי וכך מתנהל הכדורגל הישראלי ואין בכך משהו שיעניין את התקשורת. אני לא יודע אם אפי ישראל יודע את כל זה. גם הוא מדבר רק בכלליות וברמיזות ושולח את כולם הביתה.
אם זו הנורמה בכדורגל הישראלי, אני עם כדורגל ישראלי גמרתי להרבה שנים. לא מתפלא שאף אחד לא רוצה לגעת בזה ולהתלכלך. למעשה מתפלא על כאלה שכן רוצים ומשקיעים כל כך הרבה כסף.
לכאורה....
אוי עידן אתה כזה תמים ומתוק...
חצי מהכדורגל הישראלי מלבין כספים ומלווה בשוק האפור מה שסביר שקרה גם אצלנו לכאורה....

לכאורה...הדבר היחדי שטוב שיצא מכל החרא הזה הוא שגביר מעבר לכביש לא יראה את כספו בחזרה....לכאורה
אני לא רוצה להזכיר שמות של מאמנים ובעלי קבוצות שאם זה היה קורה אצלם לא הייתי מתפלא כדי לא להוציא דיבתם. ברגע שאדם בשיעור קומתו, ועם תדמיתו הצחורה של יוסי מזרחי, הוא לכאורה חלק משמעותי בשערורייה הזו שנקראית מכבי נתניה עונת 2014/2015- זה כבר סיפור אחר לגמרי שמעמיד באור מאוד שחור את כל הכדורגל הישראלי.
חטב אתה מתעלם מהבקשה להסבר על סעיף 1..

דוד חטב, זה מזעזע מה שאתה רושם, איך יכול להיות שזה לא מפורסם עדיין בשום מקום? צריך לגדוע אנשים כאלה מהכדורגל.

מזרחי הזה חתיכת אפס והכל על הגב שלנו.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's