מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי יוסי יוסי יוסי יוסי...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(13-Jan-2015 23:52)ORENARIEL כתב: [ -> ]יוסי מזרחי יוותר על החוזה שלו תמורת המשכורת עד סוף העונה

תפסיקו לחלום. יוסי מזרחי יפסיק לעבוד בנתניה רק אם :
הוא יתפטר לבד ויתעקש שזהו.
זכויות הניהול יופקעו משגב, אבל כל עוד הוא מזרים כסף אין לכאורה סיבה לשלול ממנו.

כל עוד שגב קובע ויוסי רוצה - הוא שם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(13-Jan-2015 23:59)טל.מ כתב: [ -> ]
(13-Jan-2015 23:52)ORENARIEL כתב: [ -> ]יוסי מזרחי יוותר על החוזה שלו תמורת המשכורת עד סוף העונה

תפסיקו לחלום. יוסי מזרחי יפסיק לעבוד בנתניה רק אם :
הוא יתפטר לבד ויתעקש שזהו.
זכויות הניהול יופקעו משגב, אבל כל עוד הוא מזרים כסף אין לכאורה סיבה לשלול ממנו.

כל עוד שגב קובע ויוסי רוצה - הוא שם.

טל הוא כבר חודשיים לא רוצה.

אין ספק יוסי מזרחי חייב לעוף. אבל איתו צריכים לעוף מספר שחקנים ולצרף גם בלם וגם חלוץ לפחות .זה יתכן זה אפשרי?
יוסי נשבר הוא כבר לא מסוגל להרים את השחקנים האלו אין ברירה הוא ישמח להתפטר רק ששגב לא ינסה להחזיק אותו בכוח
ואז אני רוצה לראות את הגברים אם יש כאלו מביניכם קוראים למנות את בני לם כמאמן ורונן גבאי או שחקן עבר אחר שבני לם יבחר כעוזרו !!

כמו שאני מכיר כאן כמו בקופסא כמו בכל פעם האוהדים ישר יבקשו את רוני לוי שאין לו מושג איך להלהיב שחקנים והוא רודן ודיקטטור שהשחקנים לא יתנו את הלב שלהם על המגרש

רק בני לם וזה עדיין לא מאוחר
עכשיו יש כסף שישלמו לו את הפיצוי ושילך לקנות בזה רק תרופות העלוקה הקשיש המזדיין הזה.
ההגיון נגמר איפה שהטירוף מתחיל והטירוף התחיל מזמן כבר.
זהו מעכשיו אין אוהד נחמד. מהיום יציע תחתון ומלא שמוכטות וקללות עד שהזבל הזה ירוץ הביתה בוכה.
שיקח איתו גם את שני הבבונים לוי והרוש שמתים לעוף ולא יודעים איך ואיתם גם את הקירח הגמד הזה קשר אחורי עאלק.
ואתה אלי שגב, אחחחח את הדברים שיש לי להגיד עליך אני ישמור בלב כי אני עוד שניה עושה חור באייפון עם האגודל.
נגמרו השירים והשערים.
מהיום - גיהנום.
זו רוח הדברים שהעתקתי מאוהד הקבוצה מישהו יכול להמשיך לאמן ככה ?
(14-Jan-2015 0:04)זאב רווח כתב: [ -> ]יוסי נשבר הוא כבר לא מסוגל להרים את השחקנים האלו אין ברירה הוא ישמח להתפטר רק ששגב לא ינסה להחזיק אותו בכוח
ואז אני רוצה לראות את הגברים אם יש כאלו מביניכם קוראים למנות את בני לם כמאמן ורונן גבאי או שחקן עבר אחר שבני לם יבחר כעוזרו !!

כמו שאני מכיר כאן כמו בקופסא כמו בכל פעם האוהדים ישר יבקשו את רוני לוי שאין לו מושג איך להלהיב שחקנים והוא רודן ודיקטטור שהשחקנים לא יתנו את הלב שלהם על המגרש

יו אתה קשקשן ... אם מזרחי מתפטר זה רק בני לם כי זה מה יש ! אין כסף קפיש ? וכן נכון להרגע בני לם זו בחירת מחדל.
אין כסף לשלם אין לו נסיון בוגרים אף מאמן לא יבוא לפה בחינם בלי לחזק . הבנת ? כן בני לם כרגע הוא ברירת מחדל והסיכוי שיתרסק גדול מזה שיצליח .

אני נכנס לישיבה ב11 בלילה . כשאני יוצא אני רוצה לקרוא שמזרחי התפטר. תדאגו שזה יקרה לא אכפת לי איך .

(14-Jan-2015 0:10)טל.מ כתב: [ -> ]
(14-Jan-2015 0:04)זאב רווח כתב: [ -> ]יוסי נשבר הוא כבר לא מסוגל להרים את השחקנים האלו אין ברירה הוא ישמח להתפטר רק ששגב לא ינסה להחזיק אותו בכוח

יו אתה קשקשן ... אם מזרחי מתפטר זה רק בני לם כי זה מה יש ! אין כסף קפיש ? וכן נכון להרגע בני לם זו בחירת מחדל.
אין כסף לשלם אין לו נסיון בוגרים אף מאמן לא יבוא לפה בחינם בלי לחזק . הבנת ? כן בני לם כרגע הוא ברירת מחדל והסיכוי שיתרסק גדול מזה שיצליח .

רק לא בני לם חסר הניסיון. אם מזרחי יתפטר אז יהיה כסף למאמן בחוזה שיתפנה.
הבעיה הגדולה , שעכשיו יכנס קצת כסף ומזרחי לא ירצה ללכת בלי לקבל את הפנסיה שלו!!!
האדם שגרם את הנזק הגדול ביותר לקבוצה , אפילו יותר משגב.
זה זמן האוהדים למחות נגד יוסי מזרחי.
משה ידעתי שאוהדי מקלדת כמוך יצעקו שלבני לם אין ניסיון
אין מאמן שנולד עם ניסיון אם יתנו הזדמנות הוגנת יהיה גם ניסיון
הזדמנות הוגנת זה חוזה ל שנתיים וחצי
(14-Jan-2015 0:23)זאב רווח כתב: [ -> ]משה ידעתי שאוהדי מקלדת כמוך יצעקו שלבני לם אין ניסיון
אין מאמן שנולד עם ניסיון אם יתנו הזדמנות הוגנת יהיה גם ניסיון
הזדמנות הוגנת זה חוזה ל שנתיים וחצי

זאב ניגמר עידן החוזים הארוכים , שיאמן עד סוף השנה ואם יוכיח( לא בהכרח השארות בליגה)
יקבל חוזה לשנה נוספת.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's