מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא מבין את זה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
למה המשחק מול נצרת בשישי ב16:00,עכשיו אנחנו 5 ימים לפני המשחק ולא יומיים,אם רועי דניאל רוצה אוהדים שיקדים את המשחק לשלוש-שלוש וחצי ואני בטוח שהכמות תגדל בהרבה.
חם מידי כבר דיברנו על זה.
(29-Sep-2013 17:08)טל.מ כתב: [ -> ]חם מידי כבר דיברנו על זה.

ב4 לא חם,זה מה שאכפת לך,חום,או שיבוא יותר קהל
(29-Sep-2013 17:43)guylux123 כתב: [ -> ]

פנו להתאחדות להקדמת המשחק בחצי שעה מחכים לתשובה

מי אמר לך שיבוא יותר קהל ...? אני בטוח שיבואו כמה בודדים שנתניה חשובה להם והם שומרי שבת. אבל אני גם בטוח שזה יהיה מספר שולי. הנסיון הוכחי כבר כמה פעמים ששומרי השבת שלא מגיעים למשחקים בשבת, לא מסתערים בהמוניהם ביום חול.
(29-Sep-2013 18:01)טל.מ כתב: [ -> ]

מי אמר לך שיבוא יותר קהל ...? אני בטוח שיבואו כמה בודדים שנתניה חשובה להם והם שומרי שבת. אבל אני גם בטוח שזה יהיה מספר שולי. הנסיון הוכחי כבר כמה פעמים ששומרי השבת שלא מגיעים למשחקים בשבת, לא מסתערים בהמוניהם ביום חול.
אני ממש לא חושב שזה נכון,וגם אם זה נכון,זה עדיין כמות של אוהדים ולא צריך להיות דבר כזה שהמשחק ישוחק בשבת,גם בליגת העל וגם בלאומית,נכון שכשהשבת תיכנס מוקדם יותר זה יהיה יותר קשה(אני עם מנוי,שתבין) אבל עכשיו לפיחות אפשר לעשות מאמץ קטן
אני שומר שבת וכל משחק שיגיע לחילול שבת אני אוכל את הלב כי אני לא יכול להגיע אליו.
הסוגיה היא אם הזכות לקביעת שעת הפתיחה לא הועברה, מטעמים מסחריים, לגורם אחר. זכות כזו יש לרדיו קול ישראל לגבי משחקי ליגת העל המתקיימים בשבת, והוא, לבטח, משלם על כך.

הסוגיה היא אם הזכות לקביעת שעת הפתיחה לא הועברה, מטעמים מסחריים, לגורם אחר. זכות כזו יש לרדיו קול ישראל לגבי משחקי ליגת העל המתקיימים בשבת, והוא משלם על כך.

הסוגיה היא אם הזכות לקביעת שעת הפתיחה לא הועברה, מטעמים מסחריים, לגורם אחר. זכות כזו יש לרדיו קול ישראל לגבי משחקי ליגת העל המתקיימים בשבת, והוא משלם על כך.
(29-Sep-2013 20:18)יגאל יהב כתב: [ -> ]הסוגיה היא אם הזכות לקביעת שעת הפתיחה לא הועברה, מטעמים מסחריים, לגורם אחר. זכות כזו יש לרדיו קול ישראל לגבי משחקי ליגת העל המתקיימים בשבת, והוא, לבטח, משלם על כך.

הזכות על שעת המשחקים הוא רק על המשחק המרכזי שאר המשחקים בידי ההתאחדות ובזמנו הטוטו
(29-Sep-2013 20:14)Shay Suissa כתב: [ -> ]אני שומר שבת וכל משחק שיגיע לחילול שבת אני אוכל את הלב כי אני לא יכול להגיע אליו.

לשי ולעוד אוהדים ששומרים שבת, קודם כל השבת נכנסת אחרי השעה 6 בערב. דבר שני,אם אתה תושב נתניה תחזור ברגל,מה רע בטיול בערב?
עמודים: 1 2
Reference URL's